Отговори
  • Мнения: 957
Ето, моля!

Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538525.msg18080617#msg18080617

Преди да питате за ВСИЧКО относно местене и работа в Австрия, моля прочетете предишните теми.

# 1
# 2
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Хубав ден и от мен!!!

# 3
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Fat.wombat, благодаря ти за новата тема.   bouquet

# 4
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Привет и от мен!   newsm08

След някой и друг ден,  ще станат сто години откакто съм писала за последно във темата  smile3521

Уомби мерси!   bouquet

Лек ден и успешна седмица на всички!  bye

# 5
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Благодаря за темата Simple Smile

# 6
  • wien
  • Мнения: 9
Запис и от мен, лек и успешен слънчев ден. smile3525

# 7
  • Мнения: 366
и от мен запис  Peace

# 8
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ами да ви е весело тогава...

# 9
  • Мнения: 55
Цък, и аз тук!
Кой ще ми обясни защо до преди година тук всяка сутрин се сервираше кафе, имаше сладки приказки, беше весело и уютно, а днес австрийската тема е като опустял град???

# 10
  • Мнения: 239
  bouquet
за всички, на които им липсва уютното местенце, което беше тази тема и за Уомби за администрирането

# 11
  • Мнения: 957
Цък, и аз тук!
Кой ще ми обясни защо до преди година тук всяка сутрин се сервираше кафе, имаше сладки приказки, беше весело и уютно, а днес австрийската тема е като опустял град???
Маним, за всичко са виновни евреите, в частност Марк Цукерберг  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 112
Запис за у4астие във веселата дружинка.. Hug

# 13
  • Мнения: 4 150
Може ли да попитам нещо без да се налага да чета предишните теми? Flutter
Интересува ме бьлгарския магазин,който скоро е отворен..някой писа и даде линк кьм него,но не мога да го намеря.Благодаря  bouquet

# 14
  • Мнения: 6
Може ли да попитам нещо без да се налага да чета предишните теми? Flutter
Интересува ме бьлгарския магазин,който скоро е отворен..някой писа и даде линк кьм него,но не мога да го намеря.Благодаря  bouquet
Крис ето ти един линк, който открих http://www.bakalia.at/, иначе бях ходила в един някъде до офиса на Компас, в смисъл някъде на 6-7 пресечки от там беше, един мъничък, но продавачката ни гледаше все едно сме влезли да крадем, ако открия адреса ще ти го напиша и него.

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт