Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 15"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 19 757
  • 729
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313


любовта търпи всичко,вярва на всичко,от всичко се надява,на всичко отстоява.


Adını
Feriha
Koydum








ОБИЧАМ ТЕ И ТЕ ЦЕЛУВАМ

        Целувам те, защото те обичам.
        Не ми е нужно твоето вчера,
        а утре е така далеч.
        Мълчанието е доверие -
        очите тихо красноречие.
        Мигът в прегръдка да заключим,
        да бъде наш, да бъде вечен
        и който първи проговори
        той първи не обича вече.






   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7




























Страница на сериала в сайта на show tv 





Снимки от сериала:
























 
 




Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14,





Резултати на анкетата от тема 14








Приятни минути в темата     






# 1
  • Мнения: 0
Първа да се разпиша,честито!Прекрасна тема!

# 2
  • Мнения: 21 201
Полага ти се да си първа, защото без твоята помощ сме за никъде.

# 3
  • Мнения: 54
Айде и аз! Хриси пак трябва да те похваля за колажа, страхотен е  Hug

Еми, по въпроса с това, какво е чула Фери, си помислих, че не е зле да има такъв отговор, защото във филма и без това всички много лесно и бързо се връзват на всякакви лъжи, а и погледът на Фери никак не ми подсказваше, че всичко и се вижда наред. Всичко е възможно. А и трябваше да го сложим като опция, защото така свърши серията. Wink

# 4
  • Мнения: 61
Добро утро. Защо да повярва на чутоте? Нали Ханде казваше, че може да си помисли нещо, като Гюндже ги е видяла. Аз ако съм няма да се хвана, защото те дефакто не са говорили, че е имало нещо.
Да,тя Ханде нищо не каза!Най-много Фериха да я изгони,за да си говорят с Емир,но едва ли.
Да тя Ханде всъщност отрича, но като на филм Фери м да си помисли друго. А и ? е какво търси Ханде в спалнята му, а?
Това го прехвърлям от др тема


Мерси за темичката Хриси


# 5
  • Мнения: 0


Еми, по въпроса с това, какво е чула Фери, си помислих, че не е зле да има такъв отговор, защото във филма и без това всички много лесно и бързо се връзват на всякакви лъжи, а и погледът на Фери никак не ми подсказваше, че всичко и се вижда наред. Всичко е възможно. А и трябваше да го сложим като опция, защото така свърши серията. Wink[/color]
Според мен така и беше физономията,защото пак вижда Ханде до Емир.Може би чува името Гюндже или не знам.Но не мисля,че е чула нещо.Фактически Ханде нищо не каза.Ако от две думи Фериха си изкара отговор,то ще е много глупаво.Ще напрви същото,което направи Емир.Няма да го слуша,а направо ще съди.

# 6
  • Мнения: 61


Еми, по въпроса с това, какво е чула Фери, си помислих, че не е зле да има такъв отговор, защото във филма и без това всички много лесно и бързо се връзват на всякакви лъжи, а и погледът на Фери никак не ми подсказваше, че всичко и се вижда наред. Всичко е възможно. А и трябваше да го сложим като опция, защото така свърши серията. Wink[/color]
Според мен така и беше физономията,защото пак вижда Ханде до Емир.Може би чува името Гюндже или не знам.Но не мисля,че е чула нещо.Фактически Ханде нищо не каза.Ако от две думи Фериха си изкара отговор,то ще е много глупаво.Ще напрви същото,което направи Емир.Няма да го слуша,а направо ще съди.
Май тогава пак Емир оплесква работата "След неочакваното посещение на Фериха,Емир разбира,че трябва да се измъкне от това съжаление и няма да се откаже лесно от Фериха." Щом чак след това решава да се измъкне от съжалянието, май си е мълчал когато тя е дошла newsm78 newsm78 Ще разберем скоро.

А и Ханде пред Емир няма как да играе игрички и да лъже какво се е случило, както направи пред Гюндже  Naughty

# 7
  • Мнения: 0
За анкетата:
1.Корай да  разкаже на Емир за постъпките на Ханде.
2.Гюндже да разкаже какво е видяла в къщата на Емир на Фериха или Корай

# 8
  • Мнения: 0


Еми, по въпроса с това, какво е чула Фери, си помислих, че не е зле да има такъв отговор, защото във филма и без това всички много лесно и бързо се връзват на всякакви лъжи, а и погледът на Фери никак не ми подсказваше, че всичко и се вижда наред. Всичко е възможно. А и трябваше да го сложим като опция, защото така свърши серията. Wink[/color]
Според мен така и беше физономията,защото пак вижда Ханде до Емир.Може би чува името Гюндже или не знам.Но не мисля,че е чула нещо.Фактически Ханде нищо не каза.Ако от две думи Фериха си изкара отговор,то ще е много глупаво.Ще напрви същото,което направи Емир.Няма да го слуша,а направо ще съди.
Май тогава пак Емир оплесква работата "След неочакваното посещение на Фериха,Емир разбира,че трябва да се измъкне от това съжаление и няма да се откаже лесно от Фериха." Щом чак след това решава да се измъкне от съжалянието, май си е мълчал когато тя е дошла newsm78 newsm78 Ще разберем скоро.
Да,не бях помислила така.Сигурно Ханде пак ще каже нещо,ще я изнерви и тя ще си тръгне.

# 9
  • Мнения: 61
Кога ни пуснаха бонус снимки мин седмица в четв-к или  петък Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 0
Честита нова тема.Чудесна както винаги. Magosniwa   bouquet   G@bby май беше в четвътак вечерта  Simple Smile

# 11
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейт Hug Hug Hug

Хрис, благодаря за темата  bouquet

# 12
  • Мнения: 54
Тинче, тъкмо влизах и мислех да минавам към резервния вариант.  Naughty hahahaИзпревари ме с мъничко.

# 13
  • Мнения: 54


Еми, по въпроса с това, какво е чула Фери, си помислих, че не е зле да има такъв отговор, защото във филма и без това всички много лесно и бързо се връзват на всякакви лъжи, а и погледът на Фери никак не ми подсказваше, че всичко и се вижда наред. Всичко е възможно. А и трябваше да го сложим като опция, защото така свърши серията. Wink[/color]
Според мен така и беше физономията,защото пак вижда Ханде до Емир.Може би чува името Гюндже или не знам.Но не мисля,че е чула нещо.Фактически Ханде нищо не каза.Ако от две думи Фериха си изкара отговор,то ще е много глупаво.Ще напрви същото,което направи Емир.Няма да го слуша,а направо ще съди.
Май тогава пак Емир оплесква работата "След неочакваното посещение на Фериха,Емир разбира,че трябва да се измъкне от това съжаление и няма да се откаже лесно от Фериха." Щом чак след това решава да се измъкне от съжалянието, май си е мълчал когато тя е дошла newsm78 newsm78 Ще разберем скоро.
Да,не бях помислила така.Сигурно Ханде пак ще каже нещо,ще я изнерви и тя ще си тръгне.
Даа, аз точно затова си мислех.  Sick Ако това е нашият филм, Фери трябва да изчезне на секундата от тях без да иска никакво обяснение. Все така стават нещата при тях.

# 14
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче, тъкмо влизах и мислех да минавам към резервния вариант.  Naughty hahahaИзпревари ме с мъничко.

какъв вариант newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт