Отслабване с пач лепенки?

  • 101 906
  • 142
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 191
Искам да ви попитам, някой ползвал ли е пластирите Slim Weight™?
Случайно попаднах на една страница и се зачетох - засилвали метаболизма, били клинично изпитани и с доказани съставки.
Моля, ако някой ги е ползвал да сподели впечатления.

# 1
  • София
  • Мнения: 191
Никои ли не е ползвал тези пач лепенки?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 0
Аз нали пробвам всичко ново и си ги поръчах. Още е рано да кажа как са, но макар да подходих леко скептично, наистина още на 4-5 ден апетита ми намаля доста. След три дни съм си планувала да се изтегля и измеря и ще кажа как е резултата до тук, но вече усещам по дрехите, че има ефект май  Wink

# 3
# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Какво стайна с лепенките, действат ли.Разкажи ако четеш, моля baby_neutral

# 5
  • Мнения: 1
и аз ще следя с голям интерес тази тема  Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз съм ползвала и са пълен боклук.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 15
И аз съм решила да опитам. Може и да не стават, но поне няма да се тровя с разни хапчета. Наумила съм си да пробвам и това е.

# 8
  • София
  • Мнения: 191
Аз съм ползвала и са пълен боклук.

Тези Slim Weight ли ползва или някой други?

# 9
  • Мнения: 0
Ох съжалявам, че толкова рядко влизам в този форум ама пуста работа край няма. Да тези Slim Weight си лепя вече 2 седмици. До тук 4 кг надолу, което за мен си е супер. Апетита наистина намалява и най вече за сладко при мен. Странични ефекти никакви не съм усетила само като се къпеш с лепенките после малко по-трудно се махат, ама им хванах цаката - едно тампонче за грим с бебешко олио върху тях и се махат много лесно.

# 10
# 11
  • Мнения: 1
Момичета някоя от вас знае ли дали тези пластири се продават по аптеките или само по интернет?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 912
аз от седмица ползвам тези http://shop.olele.net/zdrave-i-krasota/lepenki-za-otslabvane.htm … D0%BD%D0%BA%D0%B8 но не откривам ефект, имам още един неразпечатан пакет, ако някой го иска за проба, да ми пише - 13лв.

# 13
  • Мнения: 0
zapisvam se i az, 4e ima nqkoe drugo kilce za otstranqvane Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 912
има ли желаещи да си поръчаме в обща поръчка, за да ползваме 20 % отстъпка от Slim Weight, има промоция до края на април, излиза по около 42 лв за месец ако се поръчат за 90 дни?

# 15
  • Мнения: 0
Ще се радвам на коментар по темата.Ползвам лепенките от седмица и наистина нямам апетит,но не съм мръднала и грам.Минала съм през всички възможни диети през годините и се чудя дали не съм резистентна вече на влиянията на такива продукти. newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 191
Ще се радвам на коментар по темата.Ползвам лепенките от седмица и наистина нямам апетит,но не съм мръднала и грам.Минала съм през всички възможни диети през годините и се чудя дали не съм резистентна вече на влиянията на такива продукти. newsm78
Решила съм и аз ще си взема. Ще обменяме опит и дано ни помогнат в тази тежка борба с килограмите. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 130
А къде четохте за тази промоция за 90 дни.
Аз попаднах на този линк:
http://www.slimweightpatch.bg/index.htm
Пише, че цената за 60 пластира е 87 лева.
Та се чудя, къде  сте видели промоция  с 20% отстъпка?

# 18
# 19
  • Мнения: 0
трета седмица-нулев резултат.Поредната гавра с килцата и протмонетата

# 20
  • Мнения: 0
При мен станаха 6 килограма и апетита си е все така намалял ама днес май върнах единия килограм с тоз Гергьовден  Wink Сега смятам да си почина 7-8 дни и ще си поръчам още един.

# 21
  • Мнения: 1 095
При мен станаха 6 килограма и апетита си е все така намалял ама днес май върнах единия килограм с тоз Гергьовден  Wink Сега смятам да си почина 7-8 дни и ще си поръчам още един.

Галя, много ме заинтригува  Peace Сподели , моля те , колко имаш да сваляш, ограничаваш ли се ??

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 7
При мен станаха 6 килограма и апетита си е все така намалял ама днес май върнах единия килограм с тоз Гергьовден  Wink Сега смятам да си почина 7-8 дни и ще си поръчам още един.

 Би ли казала с кои точно лепенки постигна този резултат

# 23
  • Мнения: 1 289
Интересно, но леко съмнително Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Би ли казала с кои точно лепенки постигна този резултат

Аз мисля, че бях го писала това по-напред, но нищо. Ползвах лепенките Slim Weight. Имах към 10 излишни килограма според мен и свалих около 5-6 за 30 дни. Не съм се ограничавала много строго, но все пак внимавах да не ям сладко и мазно, но то не беше и много трудно, защото апетита ми много намаля с лепенките. 

# 25
  • Мнения: 0
Относно пач лепенките..... Поръчах такива от този сайт -                                             http://www.slim-patch.org/       и ми пратиха най-обикновени пластири!!!  Възможно е и да имат ефект, но това което ми пратиха бяха прости ваденки!!! Искам да предупредя всички ентусиасти, да не поръчват от този сайт! Абсолютни мошеници!!!
 А ето и фирмата -  Пост Мейл Сервиз ЕООД Отдел "Красота и Здраве" София 1111, ул."Христо Максимов" N35 Б, ПК1605 - София 1000!!!

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 10:48 от rosidob

# 26
  • Мнения: 336
Навила съм се да пробвам, но как да разбера дали са оригинални?Горния пост ме притесни!!!

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте! специално се регистрирах , за да се включа и аз в тази тема .Интересното за тези лепенки е , че има много малко информация в нета . Звучи твърде хубаво информацията от сайта им ( http://www.slimweightpatch.bg/), та чак ми се иска да е вярно. Съвсе-е-ем малко колебание  имам , за да поръчам. Ще изчакам да изкажете още мнения ако имате време през празниците и на 25,05 ако не ме откажете ще ги поръчам. Ако някой от Варна е навит да направим партия за по- голяма опаковка - насреща съм.

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 7
Относно пач лепенките..... Поръчах такива от този сайт -                                             http://www.slim-patch.org/       и ми пратиха най-обикновени пластири!!!  Възможно е и да имат ефект, но това което ми пратиха бяха прости ваденки!!! Искам да предупредя всички ентусиасти, да не поръчват от този сайт! Абсолютни мошеници!!!
 А ето и фирмата -  Пост Мейл Сервиз ЕООД Отдел "Красота и Здраве" София 1111, ул."Христо Максимов" N35 Б, ПК1605 - София 1000!!!

Аз вече си поръчах и вече трети ден съм с тях, но няма никакъв резултат най вероятно ще излязат мошеници. Пише, че могат да се върнат ако не си доволен и ще ти върнат парите в което се съмнявам Simple Smile Ти пробва ли да ги върнеш ?

# 29
  • Мнения: 183
Никой ли не вижда, че http://www.slimweightpatch.bg/ и  http://www.slim-patch.org са два различни продукта представяни и предлагани от две различни фирми..?
Ползвам първите- за 13 дни свалих 2.800 килограма / аз не че имам много за сваляне, но лято е все пак  Laughing./ и имам 3-4 кила за сваляне. Доволна съм определено.
За вторите нищо не знам, но това не са пластирите, които са от първия линк и които при мен имат ефект.Плюс това вторите са в пъти по-скъпи  Crazy

Последна редакция: сб, 21 май 2011, 00:50 от Непредсказуема

# 30
  • USA
  • Мнения: 5
При мен не подеистваха!
Не си даваите паричките Naughty

# 31
  • Мнения: 1 095
При мен не подеистваха!
Не си даваите паричките Naughty



Ти от кои ползва ???

# 32
  • Мнения: 0
s69, Привет! Аз се опитах да се свържа с фирмата - Пост Мейл Сервиз ЕООД , за да се опитам да върна закупените пач лепенки, нооо разбира се, телефоните не отговаряха....

# 33
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета,

знаете ли нещо за тези пластири http://www.slim-patch.org/ ?

Има ли ефект от тях или и това е поредния боклук?

Хубава вечер
  bouquet

# 34
  • USA
  • Мнения: 5
Не си спомням марката - беше преди 1 година - купени от Америка-резултат 000!
Само реклама #2gunfire

# 35
  • Мнения: 1 095
Вижте какво намерих за тия измамници Пост Мейл Сервиз  #Crazy
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=331126

# 36
  • Мнения: 0
здравейте момичета , купих си dermo v10 . много съм доволна , взех си и slimweight .от тях не толкова , лепенките ми убиват апетита , особено глада за сладко , пазя диетата на Дюкан , за 2-ри път , защото я оплесках , но сега съм добре , от 1 месец ги ползвам но ефекта при тях се проявява по късно , вече имам 5 свалени кг ,

# 37
  • Мнения: 0
Не знам как може някой да повярва изобщо на тези от www.slim-patch.org че ще свали с техните вълшебни лепенки по половин килограм на ден... Тоест за 30 дни 15 кг.  Wink Аз това като го прочетох и ми стана много смешно. А и никъде не пише даже къде и кой ги произвежда. Нищо чудно, че толкова много хора се оплакват от тях, явно са си просто поредните измамници.

# 38
  • Мнения: 8
а за slimweight някой нещо има ли сподели

# 39
  • Мнения: 0
Аз ползвах SlimWeight и мога да кажа че съм доста доволна. За 30 дни към 5-6  килограма. Сега съм си купила за още 30 дни ама още се мотам да ги почна. Чувствах се добре като ги ползвах, леко ми беше, апетита намаля и нямах никакви странични ефекти като от Лидата например. Аз нея я изтраях само 3 дни и я спрях. Реших, че здравето ми е по-важно  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, днес си поръчах SLIM WEIGHT надявам се да има ефект.  Лятото дойде а килограмите не мърдат направо сам изпаднала в адска депресия. Успех на всички в борбата срещу тях

# 41
  • Мнения: 8
И аз ще го направя. Ще ви информирам за ефектите

# 42
  • Мнения: 8
Аз започнах от днес . Питайте ме за ефект след една седмица.
в листовката пише , че ще започнат да действат след 3 дни. Настроена съм положително, надявам се и ефекта да е добър.

# 43
  • Мнения: 336
Няма никакъв ефект.Не си давайте парите Peace

# 44
  • Мнения: 49
здравейте момичета , купих си dermo v10 . много съм доволна , взех си и slimweight .от тях не толкова , лепенките ми убиват апетита , особено глада за сладко , пазя диетата на Дюкан , за 2-ри път , защото я оплесках , но сега съм добре , от 1 месец ги ползвам но ефекта при тях се проявява по късно , вече имам 5 свалени кг ,

veselinq, от къде купи dermo v10 и на каква цена? Аз в няколко аптеки питах и се оказа, че даже на са чували за тях.

# 45
  • Мнения: 0
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

# 46
  • Мнения: 49
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

margheri, благодаря ти за инфото. А колко време ги ползваш и забелязваш ли резултат?

# 47
  • Мнения: 1 095
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

margheri, благодаря ти за инфото. А колко време ги ползваш и забелязваш ли резултат?

Като гледам нашата съфорумка се е регистрирала само за да ни съобщи благата вест. Все пак се надявам да се върне и да разясни  Peace

# 48
  • Мнения: 8
Здравейте!Днес мина едната седмица от началото. Твърдо съм един кг надолу, но бих казала , че никак  не се ограничих. За лош късмет по принцип карам кростренажор , но тази седмица не успях. Ако ви е интересно ще ви кажа после какво става. Замислям се 1 кг не е ли възможно да варира и от други фактори. Но ако и предстоящата седмица сваля нещо , вече ще съм по- убедена в действието на лепенките. Приятен ден!

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте,

Интересна дискусия преди време и аз използвах лепенки за отслабване Derma v10, честно казано останах доволна ...  но сега съм наясно, че няма нужда да плащам за нещо, което мога да постигна сама.

Сега ходя на Салса и да ви кажа няма по-добър начин за отслабване от активния живот. Забавлявам се и свалям килограми. Препоръчвам ви да си намерите хоби с което да отслабвате !

# 50
  • Мнения: 1 095
Здравейте,

Интересна дискусия преди време и аз използвах лепенки за отслабване Derma v10, честно казано останах доволна ...  но сега съм наясно, че няма нужда да плащам за нещо, което мога да постигна сама.

Сега ходя на Салса и да ви кажа няма по-добър начин за отслабване от активния живот. Забавлявам се и свалям килограми. Препоръчвам ви да си намерите хоби с което да отслабвате !

Искрено ти завиждам ! Hug
В нашия малък град няма такива клубове

# 51
  • Мнения: 8
Днес си сложих 11 лепенка , ама никакъв ефект.Дали греша някъде?

# 52
  • Мнения: 2
и аз си взех пластирите слим вейт -вече ги ползвам 3 дена и имам резултат -2 кг..за сега като че ли си имам апетит..не ми е намалял драстично..не чувствам странични ефекти..не  се натоварвам физически поради ред къщни ангажименти,но тия пластири не горят мазнините! те ви ускоряват метаболизма! което спомага да се отървем от излишните килограми.майка ми също е с наднормени килограми(е не чак колкото мен) и тя ги ползва..взехме си пакета които е за 90 дни щото  е най  на оферта.и съвсем случайно надникнах тук...почти го бях забравила тоя сайт:) успех на всички   ще се радвам да споделяме мнения и ще ми бъде интересно дали   има ефект и при вас.

# 53
  • Мнения: 8
много странно!!Дори в самата листовка пише че ефекта идва след 3-тия ден а -2 кг още на третия ми се струва невероятно!!Аз продължавам на 12 ден да не съм свалила нито един кг.

# 54
  • Мнения: 1
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

# 55
  • Мнения: 0
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

Много странно твърдение от човек, който има 0 публикации и профила му е регистриран на 17.06.2011г тоест преди 3 дни  Wink
Голям майтап!

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Зачетох се във вашите коментари  и в момента съм пред дилема кои лепенки да си взема derma v10 или Slim Weight. Моля  всички които се пробвали някои от тези лепенки да споделят своето мнение. Предварително ви благодаря :**** Wink)))))

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 576
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

Много странно твърдение от човек, който има 0 публикации и профила му е регистриран на 17.06.2011г тоест преди 3 дни  Wink
Голям майтап!

Аз не съм регистрирана от вчера, не съм с 1 мнение и също бях споделила че от тези лепенки няма никаква полза. И 1 кило не може да се свали, а ако се свали няма да е от тях, а от салса по-скоро както писа някой по-горе. Laughing

# 58
  • Мнения: 8
Ето и аз ви казвам , не се получава нищо . Продължавам да ги слагам , но нито един кг не съм свалила!!!А ги позвам вече 14 ден.

# 59
  • Мнения: 2
аз пък си върнах 1 кг....и днеска такъв апетит ме гони чееее....май май файда няма от тия лепенки...аз като се ударя на глад 2-3 дена по добре се чувствам...че това ще ми засили метаболизма през кожата че дрън дрън....наистина съжелявам че се бръкнахме с 125 лв. можех поне да си взема нещо друго което ми е нужно а за отслабването е елементарно стига човек да е постоянен-хипокалорична храна и повечко движение-наистина има ефект и човек се чувства къде къде по-добре,отколкото да се тюфка у дома и да се тегли през 5 минути на кантара поглеждайки лепенките вдъхващи уж надежда за по добра фигура Peace

# 60
  • Мнения: 0
lepenkite Slim weigh patch.
Pulna izmama..
polzvax gi 14dni.
rezultata 0kg.

# 61
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!
Аз вече си поръчах лепенките преди да прочета форума?! И със сигурност ще Ви кажа на всички какво се е случило след моите 60 пластира?!  Rolling Eyes  newsm78  baby_neutral

# 62
  • Мнения: 0
Аз вече съм 6-ти ден с Derma V10 и съм 2 кг надолу. Освен, че апетитът ми намаля, перисталтиката на червата се засили и работят на пълни обороти Simple Smile
Надявам се до края на курса /общо 14 дни/ ефектът да продължи.
Не бих съветвала, просто споделям опита си.

# 63
  • Мнения: 0
Много ми е странно когато някой започне да прави генерални изводи от това, че той не отслабва с даден продукт. Аз като свалих 8 килограма до тук точно с тези лепенки на slim weight какво да кажа, че това е най-великия продукт на света... И аз съм ползвала какви ли не продукти, от които и едно кило не съм свалила, но мои приятелки свалят със същите продукти. Просто всеки организъм си е луд за себе си и няма как на всички да действат еднакво явно. Ама да кажеш, че нещо е пълна измама само защото ти не си отслабнал си е доста тъпичко с извинение. А и стига хвалби на тез Дерма V10 от току що регистрирали се хора. Чак пък да се регистрираш, че да споделиш тази велика радост си е леко казано странно. Ако се опиташ да търсиш в google за тях почти нищо не можещ да намериш. Странно в ebay ги продават по 0.06 паунда http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360376423 … r_id=244306261272   newsm78
Освен да са втора употреба там или просто в България искат в пъти повече за нещо, което реално струва стотинки  Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Много ми е странно когато някой започне да прави генерални изводи от това, че той не отслабва с даден продукт. Аз като свалих 8 килограма до тук точно с тези лепенки на slim weight какво да кажа, че това е най-великия продукт на света... И аз съм ползвала какви ли не продукти, от които и едно кило не съм свалила, но мои приятелки свалят със същите продукти. Просто всеки организъм си е луд за себе си и няма как на всички да действат еднакво явно. Ама да кажеш, че нещо е пълна измама само защото ти не си отслабнал си е доста тъпичко с извинение. А и стига хвалби на тез Дерма V10 от току що регистрирали се хора. Чак пък да се регистрираш, че да споделиш тази велика радост си е леко казано странно. Ако се опиташ да търсиш в google за тях почти нищо не можещ да намериш. Странно в ebay ги продават по 0.06 паунда http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360376423 … r_id=244306261272   newsm78
Освен да са втора употреба там или просто в България искат в пъти повече за нещо, което реално струва стотинки  Wink



Хахахха.Бас хващам че си вноситела на лепенките. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 65
  • Мнения: 0
Хахахаха  Laughing егати и майтапа. Мерси все пак нямаше да е зле да съм.

# 66
  • Мнения: 1
Аз пак ще се повторя... мързела на човека го кара да дебеллеееее....

Без активен живот никой никога няма да отслабне каквото и хапчета да приема или лепенки да си лепи Simple Smile

По-добре да ги дам тези пари за пешеходен туризъм в Стара планина или Родопите да опозная красивите места от колкото да се лепя или да пия хапчета Simple Smile

П.С. Лично мнение

# 67
  • Мнения: 4
Аз лично не мисля ,че "мързелувам".
По цял ден съм на работа ,след работа съм с децата  на парка.Събота и неделя съм с двете си дъщери сама- нямам много време за мързел между работа ,обличане ,закуски ,разходки ,събличане приспиване,къпане ,обяди и вечери.Но въпреки това не мога да отслабна от натрупаните килца.Вярно че и възрастта има значение,но аз се надявам ,че поне ще ми намалее апетита от там ще се справям сама с борбата с килцата.
 Praynig
Лично мнение.

# 68
  • Мнения: 0
и аз си взех тези лепенки но нито грем не свалих пълни глупости са това не си давалите парите на вятъра сега съжалявам ама........

# 69
  • Мнения: 0
Моят курс с Derma V10 приключи и резултатът е 2 кг надолу /за 14 дни/. Не знам много ли е, малко ли е, в рекламите казват до 4 кг за този период. Вероятно наистина си е до организъм. Аз също не съм от мързелуващите - работя на две места, имаме малко дете, с което непрекъснато сме в движение, имаме куче, което разхождаме два пъти на ден, ходя и на пилатес. За съжаление, обаче, имам известен застой в теглото си и исках да дам начален тласък с тези лепенки, пък нататък ако успея сама, още по-добре. Мисля, че за хора, които искат да премахнат бързичко някое и друго килце тези лепенки вършат работа.

# 70
  • Мнения: 1 095
Моят курс с Derma V10 приключи и резултатът е 2 кг надолу /за 14 дни/. Не знам много ли е, малко ли е, в рекламите казват до 4 кг за този период. Вероятно наистина си е до организъм. Аз също не съм от мързелуващите - работя на две места, имаме малко дете, с което непрекъснато сме в движение, имаме куче, което разхождаме два пъти на ден, ходя и на пилатес. За съжаление, обаче, имам известен застой в теглото си и исках да дам начален тласък с тези лепенки, пък нататък ако успея сама, още по-добре. Мисля, че за хора, които искат да премахнат бързичко някое и друго килце тези лепенки вършат работа.

А колко имаш да сваляш, ако не е тайна ?
Аз имам много, затова питам, за да преценя, дали е малко сваленото или много.
Мерси за отговора предварително ! Peace

# 71
  • Мнения: 0
Здравей, Теа! Имам около 7 кг да сваля, за да съм в оптимално добра форма. Не са малко и за това мислих, че с лепенките ще постигна успех - рекламираните 4 кг /нали уж повечко килограми се свалят по-лесно/. Не се получи точно така. Да видим сега дали поне ще задържа свалените 2 кг Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 095
Здравей, Теа! Имам около 7 кг да сваля, за да съм в оптимално добра форма. Не са малко и за това мислих, че с лепенките ще постигна успех - рекламираните 4 кг /нали уж повечко килограми се свалят по-лесно/. Не се получи точно така. Да видим сега дали поне ще задържа свалените 2 кг Simple Smile

Аз имам да свалям много, чак ме е срам да кажа колко.... Blush И 60 кг ще се харесвам, макар че няма да съм слаба, но сега съм 90кг.
Ти спазва ли някаква диета покрай лепенките?

# 73
  • Провинция
  • Мнения: 313
Здравейте!

От 25 дни ползвам лепенките Slim Weight™, вече си поръчах още 45(с една приятелка си разделихме 90).Лично аз съм доволна.За тези дни съм свалила 4 и 1/2кг. Но в сантиметри доста повече.При мен действат .
1.Ходя редовно до тоалетна(преди да ги ползвам ходех 1-2 пъти седмично),а сега малко след като се нахраня съм там
2.Апетита ми определено изчезна - когато съм гладна и си натрупам най-различни неща , изяждам 1/5 от това което съм си намислила
3.Не ми се ядат сладкиши,така както преди - но не се лишавам,ако ми се дояде си хапвам малко
4.Забелязвам стягане на кожата,но мисля че още е рано да твърдя със сигурност
5.Не съм променила навиците си и начина си на хранене
6.Мисля даже да спра и цигарите,докато ползвам лепенките

Не зная само дали има ограничен срок на използване.Ако знаете дали може да се използват дълго време , моля пишете! Ще влизам от време на време да ви казвам какво се случва.
Мисля , че всеки организъм е индивидуален и съществува възможност на някой да не му подействат.Обикновено търся отзиви за даден продукт, но никога, те не са критерий за мен.Всеки трябва лично да се убеди дали са подходящи за него или не.
Мили дами - безплатен обяд няма Simple Smile

# 74
  • Мнения: 55
Сладко пухче, моля те включи се и дай отговор на въпросите, които ти писах на лични?

# 75
  • гр.София
  • Мнения: 184
Привет, аз да кажа, че като се ровех видях за поставянето им това: Залепете пластира в проблемна област на тялото, или на пъпа или 2 см под него и я носете в продължение на 2-3 дни, като на всеки 24 часа се залепва нов. Най-много се препоръчва да е в областта на пъпа Peace.
Аз си търся инфо за акупунктура за отслабване за София - преди съм ползвала за вестибуларен апарат и кръвно и съм супер доволна от два курса по 10 процедури с почивка между тях
Ще следя, че от пластирите за дископатия съм адски доволна Blush

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте,мами!И аз съм опитвала абсолютно всичко на пазара,ноооо имаше ефект само от едно,единствено лекарство,което,разбира се го изтеглиха от пазара!!!Всичко друго е боклук.Ако издържате на глад,винаги има резултат-за един месец ще смъкнете същите кг,както при употеба на т.н.вълшебни хран. добавки!А активното вещество в ефикасните таблети беше сибутрамин.Не е магическо,а само подтиска апетита и отслабваш от глад!!!Това е решението,повярвайте!
На  пазара имаше,,Линдакса,,10мг и 15 мг.,,,Редуктил,,ако не се лъжа,беше от същата група.
Други,които имат ефект,но само докато ги пиеш,са от групата на ,,ксеникал,,-а.там спираш да се храниш,особено ако си на работа,защото имаш неконтролируемо разстройство.
Е,пожелавам на всички успех с отслабването!И не си давайте парите за глупости!

# 77
  • Мнения: 17
galja77 - Колебаех се, но ме убеди, няма да си купя.  Grinning
Като гледам как си правите рекламата - не, благодаря! Явно смятате хората за умствено изостанали и като напишете няколко постинга и хайде всички на лепенките.
Само се чудя защо не дадете гаранция за връщане на парите както в чужбина???

# 78
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен!
Аз имам да свалям доста килца, и съм в голяма дилема. Не съм от хората опитващи всичко, което излезе на пазара за отслабване, но и имам опит с някои-горчив за съжаление. Таа, ще ви следя с интерес и ако се реша непременно ще споделям информация. Успех на диетуващите ако така може да се изрази човек за тези лепенки   Hug

# 79
  • Мнения: 32
Аз се чудя защо всички хора,живеещи здравословно и спортуващи,твърдят ,че гладът е вреден и трябва да се яде по 5 пъти на ден ?Самият факт,че нещо те кара да спреш да се храниш,ме кара да си мисля,че то е нещо не съвсем полезно и не съвсем неглупаво.Какво се случва,когато спре използването на пластирите ?
Съжалявам,че така се нахвърлих (от нищото) в темата и сигурно ще бъда брутално навикана   Innocent ,обаче искам да споделя аз как отслабвам (доста успешно) -пия ужасно много вода,по възможност топла (минимум 2,5 - 3 л дневно,наливам се насила (ужасно добър кик е за метаболизма!),храня се минимум 4 пъти на ден (естествено,не със сланина и захар),не ям сол и млечни (ако ям,е ужасно рядко),старая се да ходя пеша,където и да ходя (което не винаги е възможно,имайки предвид времето,с което разполагам.А,да - нямам време за фитнес или тичане ,затова си свалих няколко програми от BeachBody® (които с удоволствие бих предоставила на всеки,който не може да си ги намери,а има желание да ги приложи),които предлагат тренировки от 15 до 60 минути (аз не ги правя 6 дни в седмицата,както е по план,а 3-4 пъти,размествам си ги и си ги нагаждам така,че да е удобно и за времето ми,и за физическите ми възможности),намирам ги за изключително ефективни,разнообразни и мотивиращи.
Резултатът от цялото нещо (с множество прегрешения) е 7кг надолу,8 см от талията и по 3 от ръцете и бедрата + чудесен тонус и настроение + облекчена менструация.
Пускам този пост от яд на родителите ми,които преди 2 часа платиха 125лв за пластири за 90 дни и сега си мислят,че ще си плюскат на воля и ще гледат ТВ по цял ден,а килата ще се топят ли топят ....
Въпреки негативното си отношение към подобен тип "помощни материали" ,желая на всички ви успех  thumbsup thumbsup thumbsup smile3525

# 80
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! Записвам се да следя темата, тъй като преди 5 мин залепих първата лепенка на корема Simple Smile Ще ви държа в течение как върви отслабването с помощта на Derma V10 и далиима въобще ефект. Дано не съм си дала парите напразно  Praynig

# 81
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Здравейте момичета!
Да ви споделя моя опит с отслабването с пач-лепенки  Derma V10. Е по-голям боклук не съм купувала! Сигурно с ВитС щях да отслабна повече! Две седмици лепих прилежно всеки ден и накрая резултатът е 300гр отгоре! И това като се има предвид, че нарочно намалих яденето /не защото не  ми се ядеше, а за подпомогна "действието" на лепенките/! Да не говорим, че качеството на лепенките отговаря на най-долнопробния лейкопласт. Като ги отлепиш лепилото остава на кожата и ти трябва шкурка за да го махнеш напълно!
Помислете си добре преди да си хвърлите парите на тоя дето клати дърветата!

# 82
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Да ви споделя моя опит с отслабването с пач-лепенки  Derma V10. Е по-голям боклук не съм купувала! Сигурно с ВитС щях да отслабна повече! Две седмици лепих прилежно всеки ден и накрая резултатът е 300гр отгоре! И това като се има предвид, че нарочно намалих яденето /не защото не  ми се ядеше, а за подпомогна "действието" на лепенките/! Да не говорим, че качеството на лепенките отговаря на най-долнопробния лейкопласт. Като ги отлепиш лепилото остава на кожата и ти трябва шкурка за да го махнеш напълно!
Помислете си добре преди да си хвърлите парите на тоя дето клати дърветата!


Абсолютно съм съгласна с всичко казано , отказах се от тея глупости и съм на 90 дневна диета в момента - има ефект

# 83
  • Мнения: 13
момичета заложете на волята няма нищо по-добро от диетата или упражненията. Аз се занимавам със салса и съм страшно доволна и килограмите си топя и тялото си оформям. Препоръчвам го на всяка от вас.

# 84
  • Мнения: 0
Купих си ето този продукт Пластири - Slim Weight™ от http://www.slimweightpatch.bg . Искам да кажа на всички жени не се лъжете. Това е нещо ужасно! Едно, че не отслабнах с нито един килограм а дори точно обратното с почти 500гр. съм наддала а бях и на ябълкова диета този продукт искам да ви кажа, че е измама! НЕ помага, а колко трудно се махат и как боли не истина!!! Ужасно е не препоръчвам на никого да го използва!

# 85
  • Мнения: 0
интересно ,някой дали си е лепил лепенките на холивуд пач Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1
Здравей,
Една приятелка ги беше поръчала тези лепенки холивуд видя ги от реклама по телевизията, но нямаше ефект, сега не ти казвам не ги пробвай но имай едно на ум

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,аз пробвах лепенките Холивуд пач и нямаха никакъв ефект,дори и на апетита ми не повлияха,изглеждаха доста елементарни и още щом ги видях се усъмних в качеството им,прозрачни са и кръгли,като наелоново фолио,на рекламата са плътни с телесен цвят и квадратни,като тези на Парис Хилтън Laughing,ако накоя от вас се интересува от други подробности ще отговоря на въпросите,но от мен да знаете тези лепенки НЕ СТРУВАТ,не си давайте парите за подобни боклуци!

# 88
  • Мнения: 0
Един въпрос и от мен-използвал ли е някой лепенки за отслабване Derma V10 и има ли ефект от тях

# 89
  • Мнения: 0
Това е на психическа основа и не мисля, че ефекта ще е голям.

# 90
  • Мнения: 554
Купих си ето този продукт Пластири - Slim Weight™ от http://www.slimweightpatch.bg . Искам да кажа на всички жени не се лъжете. Това е нещо ужасно! Едно, че не отслабнах с нито един килограм а дори точно обратното с почти 500гр. съм наддала а бях и на ябълкова диета този продукт искам да ви кажа, че е измама! НЕ помага, а колко трудно се махат и как боли не истина!!! Ужасно е не препоръчвам на никого да го използва!

А върнаха ли ти парите?
В сайта пише, че ги връщат ако не си доволен

# 91
  • Мнения: 21
Тези лепенки са пълен боклук, изобщо не действат

# 92
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! Често инкогнито съм четяла форума тук, за да почерпя информация за много неща, но днес си направих регистрация, за да мога да пиша.
За тези лепенки за отслабване !!!
Поръчах си ги и от 14 февруари до сега ефектът е НУЛЕВ !! Лепенките изглеждат като най-обикновени такива ! Писах и във форума на сайта, но най-вероятно модератора е изтрил поста ми. Просто съм изумена ! От всичките суперлативи "отслабване с 8кг. за 14 дни"  !
Нищо! Нищо, момичета ! Дано поне са безвредни, ако не друго. Не си давайте парите !
Даже запазих последната лепенка и се чудя дали да не я занеса в Комисията за защита на потребителите. Който се минал, минал .... поне ВИЕ да не се минете...
Това е, друго не знам какво да пиша.
Желая на всички много успех, късмет и любов .

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз съм ги ползвала - 2 опаковки в продължение на месец - без абсолютно никакъв ефект.

# 94
  • Мнения: 366
Здравейте момичета!
Да ви споделя моя опит с отслабването с пач-лепенки  Derma V10. Е по-голям боклук не съм купувала! Сигурно с ВитС щях да отслабна повече! Две седмици лепих прилежно всеки ден и накрая резултатът е 300гр отгоре! И това като се има предвид, че нарочно намалих яденето /не защото не  ми се ядеше, а за подпомогна "действието" на лепенките/! Да не говорим, че качеството на лепенките отговаря на най-долнопробния лейкопласт. Като ги отлепиш лепилото остава на кожата и ти трябва шкурка за да го махнеш напълно!
Помислете си добре преди да си хвърлите парите на тоя дето клати дърветата!

Как, как да отслабнете, момичета? Това е един гол лейкопласт. Къде е действащото вещество? На по-гадна измама не бях попадала. Къде от любопитство, къде от нужда, реших да се пробвам и аз. Тези хора са за затвора. За майтап си залепих даже една.

# 95
  • Мнения: 366


Uploaded with ImageShack.us


Толкова прозрачни лепенки не съм виждала. И такава технология за вграждане на вещество -няма.

# 96
  • Мнения: 366
 

Uploaded with ImageShack.us


Добър вечер поздрави и честит празник,
Радвам се когато виждам хора, които имат будно съзнание, но ВИ далеч заблуждавате хората! И изкривявате под ваш поглед нещата. За съжаление трябва да ви съобщя, че сме крайно разочаровани от този форум, който има претенциите за сериозен форум.

Според законите на република БЪЛГАРКИЯ, към която е регистрирана нашата фирма всяка дума, която не в правно основание е клевета и може да се потърсе съдебна отговорност за думите и делата. Имайте в предвид, че при отлив на клиенти в резултат на посочената от вас грешна информация ние ще предприемем съответните мерки!

Посочената от вас статия, никъде не става ясно колко дебел трябва да бъде един слой. Тъй като предполагаме, че сте биологично грамотни, тъй като и ние сме такива със завършено висше биологично образование и се информираме за новостите в световен мащаб не от български сайтове или от който и да е друг сайт, а се информираме от научни статии и публикации. Дебелината на пластерите няма нищо общо с това какво се съдържа в тях, госпожо или господине може ли един елементарен въпрос от колко слоя е съставена кожата и тя прозрачна ли е ?

Нека ще се радвам да продължим спора ако се наложи в съда!
П.П. направили сме скрин шотове на няколко форума! Като доказателство за думите, които сте използвали, както сме помолили и администраторите за засичането на ИП адреса Ви.

Надяваме се разума да говори над емоцията!

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 00:13 от ASSAMARIS

# 97
  • София
  • Мнения: 6
За съжаление и при мен Derma V10 не оказаха никакъв ефект. Може би действат ако потребителите имат повечко килограми за сваляне, но при желани около и под 5 според мен не са ефикасни.

# 98
  • Мнения: 0
от много дълго време следя темата и реших и аз да пробвам тези лепенки. Не знам защо има потребители, които не ги харесват на мен ми помогнаха, но тъй като съм нова във форума не искам да почват с критики.

Аз стигнах до следния извод лично за мен може да помогне и на вас
Посочените лепенки помагат, но много по-лесно и със сигурност евтино (дори да говорим за 21лв.) е да се научите да живеете правилно и здравословно.

Най-доброто решение благодарение на което успях да имам фигурата, която лично на мен ми харесва това са народните танци. Имах няколко плюса.

- научих се да танцувам и за сватбата на дъщеря ми не стоях на масата а се включвах активно в хората!

- свалих няколко килограма

– спестих пари

- чувствам духовно прочистване

Всеки има право да си тълкува това както си иска! Но един съвет от мен ние сме Българи и всички трябва да уважаваме народната ни идентичност една от тях са традиционните танци (народни танци).

# 99
  • Мнения: 358
 Хехехе, Ivelina1981, за какво се регистрира в 0.38 ч: да кажеш, че лепенките действат или да ни накараш да играем народни танци?

# 100
  • Мнения: 242


Uploaded with ImageShack.us


Добър вечер поздрави и честит празник,
Радвам се когато виждам хора, които имат будно съзнание, но ВИ далеч заблуждавате хората! И изкривявате под ваш поглед нещата. За съжаление трябва да ви съобщя, че сме крайно разочаровани от този форум, който има претенциите за сериозен форум.

Според законите на република БЪЛГАРКИЯ, към която е регистрирана нашата фирма всяка дума, която не в правно основание е клевета и може да се потърсе съдебна отговорност за думите и делата. Имайте в предвид, че при отлив на клиенти в резултат на посочената от вас грешна информация ние ще предприемем съответните мерки!

Посочената от вас статия, никъде не става ясно колко дебел трябва да бъде един слой. Тъй като предполагаме, че сте биологично грамотни, тъй като и ние сме такива със завършено висше биологично образование и се информираме за новостите в световен мащаб не от български сайтове или от който и да е друг сайт, а се информираме от научни статии и публикации. Дебелината на пластерите няма нищо общо с това какво се съдържа в тях, госпожо или господине може ли един елементарен въпрос от колко слоя е съставена кожата и тя прозрачна ли е ?

Нека ще се радвам да продължим спора ако се наложи в съда!
П.П. направили сме скрин шотове на няколко форума! Като доказателство за думите, които сте използвали, както сме помолили и администраторите за засичането на ИП адреса Ви.

Надяваме се разума да говори над емоцията!

В този форум всеки има право да изкаже своето мнение и не ни плашете със съда, защото  всички жени, които са пробвали този продукт и са останали разочаровани, могат също да се обърнат към съда за разпространение на невярна реклама. А като гледам какъв правопис имате, чак ми става жал, че имате такива претенции.

# 101
  • Мнения: 1 095


Uploaded with ImageShack.us


Добър вечер поздрави и честит празник,
Радвам се когато виждам хора, които имат будно съзнание, но ВИ далеч заблуждавате хората! И изкривявате под ваш поглед нещата. За съжаление трябва да ви съобщя, че сме крайно разочаровани от този форум, който има претенциите за сериозен форум.

Според законите на република БЪЛГАРКИЯ, към която е регистрирана нашата фирма всяка дума, която не в правно основание е клевета и може да се потърсе съдебна отговорност за думите и делата. Имайте в предвид, че при отлив на клиенти в резултат на посочената от вас грешна информация ние ще предприемем съответните мерки!

Посочената от вас статия, никъде не става ясно колко дебел трябва да бъде един слой. Тъй като предполагаме, че сте биологично грамотни, тъй като и ние сме такива със завършено висше биологично образование и се информираме за новостите в световен мащаб не от български сайтове или от който и да е друг сайт, а се информираме от научни статии и публикации. Дебелината на пластерите няма нищо общо с това какво се съдържа в тях, госпожо или господине може ли един елементарен въпрос от колко слоя е съставена кожата и тя прозрачна ли е ?

Нека ще се радвам да продължим спора ако се наложи в съда!
П.П. направили сме скрин шотове на няколко форума! Като доказателство за думите, които сте използвали, както сме помолили и администраторите за засичането на ИП адреса Ви.

Надяваме се разума да говори над емоцията!

В този форум всеки има право да изкаже своето мнение и не ни плашете със съда, защото  всички жени, които са пробвали този продукт и са останали разочаровани, могат също да се обърнат към съда за разпространение на невярна реклама. А като гледам какъв правопис имате, чак ми става жал, че имате такива претенции.

И аз съм с вас, момичета !   bouquet
Ползвах ги толкова време, колкото да разбера, че не вършат НИКАКВА работа !

# 102
  • Мнения: 358
 
  А като гледам какъв правопис имате, чак ми става жал, че имате такива претенции.

А неее, жената има висше биологично образование, знае кожата колко слоя има.......

# 103
  • Мнения: 0
Регистрирах се за да ви кажа, че има по-добри методи за отслабване. но естествено заядливия тон на хората веднага се обади. Не искам да се карам с никого споделих мнение.

# 104
  • Мнения: 366
Диалогът с разпространителите на тези лепенки продължи. Сега пък трябвало  да се извиня.
http://www.aspirinbg.com/viewtopic.php?f=583&t=1997
 
Когато сте направили грешка под неправилни емоци, може да кажете извинявайте! Не бях прав/а вместо да се правим на интересни и да задълбаваме въпроса и да си търсим правата по надлежния ред! 

# 105
  • Мнения: 358
Регистрирах се за да ви кажа, че има по-добри методи за отслабване. но естествено заядливия тон на хората веднага се обади. Не искам да се карам с никого споделих мнение.
Че така го кажи да те разберем. Вече разбрахме, че има и други методи за отслабване.  Не, не се заяждаме, даже благодарим   bouquet

# 106
  • Българско
  • Мнения: 48
Само тук намерих тема за Derma V10 исках да питам дали някой знае от къде мога да си взема крем за ръце DERMA V10 HAND AND NAIL MOISTURISING LOTION

Това е старата опаковка http://i466.photobucket.com/albums/rr26/kinkyfix/ebaypics/Derma_ … 10_Hand_cream.jpg
Новата е такава но вместо син фон е със розов поне на този крем който търся http://www.iazua.com/ekmps/shops/dazdazlin/images/derma-v10-inte … -cream-4023-p.jpg

# 107
  • Мнения: 5
Това, в което вярвам аз е, че мозакът е велика машина!

Ако успееш да го накараш да повярва, че нещо е възможно, той наистина може да го направи...сила на позитивното мислене му казвали:)

Това е единственият начин, по който нещо подобно може да се окаже полезно за мен.

# 108
  • Мнения: 685
Рових дали има тема за лепенки и намерих  Mr. Green
Не съм чела всичко, признавам, само първата и последната стр...обаче поддържам мнението на  rado0201  Peace
Аз съм от тези, които си мислят, че И благодарение на лепенките свалиха някое и друго кило в края на лятото (+ 1 м 90-дневната диета, но не спазвана стриктно) .. днес си намерих остатъци в кутийката (10на лепенки) от тогава и лепнах една...ми или си въобразявам (и така да е нямам против), но не ми се яде така зверски както последните седмици.  Mr. Green
Даже си поръчах някакви други, че тези, които ползвам явно са доста котиращи се и бая им скача цената  Laughing за капак взех и някакви си за детоксикация  Laughing
Crazy Сега видях и цената на горната снимка, такива са и моите лепенки, ама 21 лв струват у нас ли...тия са идиоти, за по 2 паунда се продаваха миналото лято в ибей...сега и доставка са им сложили, но пак няма как да са 21 лв.

# 109
  • Мнения: 366
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.

# 110
  • Мнения: 30
Купих си пластирите Slim Weight и ги ползвах един месец. Резултат- 0 килограма надолу. Не ги купувайте, пълна измама.

# 111
  • Мнения: 242
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

# 112
  • Мнения: 366
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

                                              Уважаема госпожо ndimitrova,
         Бихме могли да поспорим относно кое е самоубийствено в случая, но нека оставим това за аудиторията. Интересна би била ситуацията, ако наистина тези лепенки съдържаха обявеното кафяво водорасло, какво ли би станало с щитовидните жлези на употребяващите ги.
          Уважението съм си го спечелила с личното си име  в реалния живот, а поведението ми е професионално. Престъпление е да се печелят пари на гърба на пълничките и нещастни жени, лековерно доверили се на последната панацея за отслабване.
          Но, както се казва, очаквайте продължението!

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 00:11 от ASSAMARIS

# 113
  • Мнения: 30
Най - важното е хората, които с първите летни дни решават да заслабнат, да бъдат предупредени от опарили се, че лепенките са си чиста измама на сериозна цена. Търсете друга алтернатива за редукция на теглото, тази не става!

# 114
  • Мнения: 358
Как, как ви действат тези лепенки, не мога да разбера. Имам икономически по-изгодно предложение- купете си обикновен лейкопласт за лев-два. Може да има по-голям ефект.
С тези изказвания няма да спечелите уважение. Вече на всички, които следят темата, им е ясно за какво става въпрос. ASSAMARIS, мила, поведението Ви е самоубийствено. С това отношение към хората до никъде няма да стигнете.

Това си е за самоубийство. да дадеш 30 лева за нещо, което струва 2-3 лева, че и такса да ти го докарат това нищо.
ndimitrova, вместо да бъдем непримирими в случаите, когато  ни подвеждат и лъжат, ти се нахвъри срещу жената. Тебе ако те прецакат така, няма ли да те е яд?
 

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 09:45 от мамарамболина

# 115
  • Мнения: 242
Мисля, че не съм разбрала правилно ASSAMARIS. По всяка вероятност не съм прочела добре нейните постове и съм останала с впечатление, че тя е от хората, които защитават и рекламират лепенките за отслабване. Честно казано поста от 27.04 ге приех като подигравка. Ако е така, поднасям своите най-искрени извинения към ASSAMARIS и чистосърдечно моля да ми прости за несправедливите нападки и обвиненията към личността и. Още веднъж: СЪЖАЛЯВАМ1

# 116
  • Мнения: 554

Нека ще се радвам да продължим спора ако се наложи в съда!
П.П. направили сме скрин шотове на няколко форума! Като доказателство за думите, които сте използвали, както сме помолили и администраторите за засичането на ИП адреса Ви.

Надяваме се разума да говори над емоцията!


Здравейте,
Казвам се Анастасия Христова, от София съм и съм една от използвалите лепенките ви. При мен ефектът беше напълняване. С 2 кг за 2 седмици. И не плашете хората с глупости. Никой администратор няма да засича  ИП адрес, защото някой си го е помолил. Аз от биология не разбирам, но пък за разлика от вас съм на ясно с процедурите и законите на РБ, та за ваша информация процедурата по иск за засичане на ИП адрес НЕ става за 5 мин с едно "аз писах на администраторите". За глупост от сорта " Оронване престижа на марката" ще ви отнеме поне 3 месеца. Можем да се обзаложим Simple Smile Дайте мейл да ви изпратя координати за връзка и няма да имате нужда от асистенцията на администраторите. С удоволствие бих се срещнала с вас в съда, да видим дали "обидата" над боклуците, които продавате ще надделее или продажба и разбространение на стоки с измамно съдържание, от които съм потърпевша. Писах коментар в една реклама, която пуснахте във фейсбук и незнайно защо 2 часа по-късно линкът беше неактивен. Защо изтрихте рекламата, а не се свързахте с мен ,за да се съдим?
ASSAMARIS, мила, копирай поста ми там, където спорите с фирмата-измамник. Можем да си плюем на воля по форумите, който си поискаме и дори Бойко Борисов нищо не може да направи срещу това :)

Поздрави,

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 21:13 от Elefteria

# 117
  • Мнения: 242
Прави ми впечатление, че има изтрити постове. И тук ли ще се налага цензура? За какво е тогава този форум?

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте!!!По повод лепенките............от 2 седмици се лепя и смея да кажа че има ефект.Поне при мен .Луд фен съм на сладкишите.......в неограничени количества.От 5,6 дни дори не сещам за тях.Не знам дали ще сваля кг.,но значително намалих хапването.Нали знаете че всичко е в главата.Внушението е велика сила.Ако не помагат,поне не вредят ,за разлика от хапчетата.

# 119
  • Мнения: 358
Здравейте!!!По повод лепенките............от 2 седмици се лепя и смея да кажа че има ефект.Поне при мен .Луд фен съм на сладкишите.......в неограничени количества.От 5,6 дни дори не сещам за тях.Не знам дали ще сваля кг.,но значително намалих хапването.Нали знаете че всичко е в главата.Внушението е велика сила.Ако не помагат,поне не вредят ,за разлика от хапчетата.

Ало, новорегистриранта не се халосвай. Вредят, вредят на наивниците  дето дават по 30-40 лева на разни мошеници.
Внуши си, че тези дни ще изрезе резултата за анализа на въпросните лепенки и ще бъде излъчен по медиите.
 И познай какво открихме, че има вътре......

Последна редакция: ср, 30 май 2012, 11:58 от мамарамболина

# 120
  • Мнения: 685
 Naughty Аааа не така, я сподели какво имат вътре, мамарамболина, още перди да е излезло в медиите, че там може и да не го видим/чуем  Blush

# 121
  • Мнения: 0
Ало,БЪРБОРИНА  Laughing,ти да не си нещо като жената скенер?Още нищо не е излязло, а вече знаеш.......Това си е лично мое мнение и никого не ангажирам с него.
както казах --всичко е в главата

# 122
  • Мнения: 1 095
Здравейте!!!По повод лепенките............от 2 седмици се лепя и смея да кажа че има ефект.Поне при мен .Луд фен съм на сладкишите.......в неограничени количества.От 5,6 дни дори не сещам за тях.Не знам дали ще сваля кг.,но значително намалих хапването.Нали знаете че всичко е в главата.Внушението е велика сила.Ако не помагат,поне не вредят ,за разлика от хапчетата.

Ало, новорегистриранта не се халосвай. Вредят, вредят на наивниците  дето дават по 30-40 лева на разни мошеници.
Внуши си, че тези дни ще изрезе резултата за анализа на въпросните лепенки и ще бъде излъчен по медиите.
 И познай какво открихме, че има вътре......

Мила, я кажи къде ще дават този репортаж ?
Искам да го разпространя в нета после, че поне някой да си спести парите от тия мошеници !

# 123
  • Мнения: 358
Тази събота или неделя по БНТ ще разберете какво има в тези вълшебни лепенки.

# 124
  • София
  • Мнения: 634
Ето репортажа Simple Smile истината е в спорта и хранителния режим... жалко, че е толкова трудно...
http://bnt.bg/bg/news/view/78223/falshivi_lepenki_za_otslabvane

# 125
  • Мнения: 1 095
Ето репортажа Simple Smile истината е в спорта и хранителния режим... жалко, че е толкова трудно...
http://bnt.bg/bg/news/view/78223/falshivi_lepenki_za_otslabvane

Браво, мацки ! Hug
Разкатахте ги !   bouquet

# 126
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 0
Пълна измама са тези Derma V 10. Никакъв ефект, за 2 седмици около 2 кг., но не от лепенките , а от ограничаване в храненето,а разлика в апетита не виждам.

# 127
  • Мнения: 6 529
Не се подлъгвайте с тези лепенки. Пълно менте са!!! Крайно време е да се сезира Комисията за защита на потребителите и да се спре вноса на такива съмнителни продукти!

# 128
  • Мнения: 1 095
Не се подлъгвайте с тези лепенки. Пълно менте са!!! Крайно време е да се сезира Комисията за защита на потребителите и да се спре вноса на такива съмнителни продукти!
+1
Абсолютни мошеници!

# 129
  • Мнения: 6 529
Със същия успех може и тиксо да си лепне човек  Mr. Green Но няма чуваемост, хората не пишат и останалите се подлъгват. Според мен трябва да следят какво се внася в България

# 130
  • Мнения: 0
Здравеите мили дами някои ползвал ли е Лепенки за отслабване Derma V10

# 131
  • Мнения: 1 095
Здравеите мили дами някои ползвал ли е Лепенки за отслабване Derma V10

Не си давай излишно парите! Всички лепенки са безполезни!  Peace

# 132
  • Мнения: 366
Здравеите мили дами някои ползвал ли е Лепенки за отслабване Derma V10

Не си давай излишно парите! Всички лепенки са безполезни!  Peace

http://bnt.bg/bg/news/view/78223/falshivi_lepenki_za_otslabvane

И вместо да ги забранят и санкционират измамниците, те ги оставят да дерат пълните женици.  Аман!!!

# 133
  • Мнения: 1
Привет на всички!

За съжаление късно прочетох всички коментари относно лепенките.
Днес си залепих първата Derma V10. Обикновено първо проверявам за какво си давам парите, но този път ....
Надавам се да има поне и минимален ефект, поне да не ме е яд.
По нататък ще споделя, как върви.

# 134
  • Мнения: 0
 :peace:vmesto da se tip4em s razni hap4eta  ne li po dobre da se dvijim pove4e na den Wink

# 135
  • Мнения: 8 163
:peace:vmesto da se tip4em s razni hap4eta  ne li po dobre da se dvijim pove4e na den Wink


Моля те, пиши на кирилица.

***

Правилно е казал народът: "мързелът не мори, ами мъчи".

Докато не промените трайно хранителния си режим и не увеличите двигателната си активност, няма да имате задоволителна и постоянна промяна нито в начина, по който се чувствате, нито в това как изглеждате.

Пък ако не ми вярвате, продължавайте да давате грешни пари за пачове, антицелулитни кремове и чудодейни хапчета. Човек каквото сам си направи...

# 136
# 137
  • Мнения: 554
:peace:vmesto da se tip4em s razni hap4eta  ne li po dobre da se dvijim pove4e na den Wink


Моля те, пиши на кирилица.

***

Правилно е казал народът: "мързелът не мори, ами мъчи".

Докато не промените трайно хранителния си режим и не увеличите двигателната си активност, няма да имате задоволителна и постоянна промяна нито в начина, по който се чувствате, нито в това как изглеждате.

Пък ако не ми вярвате, продължавайте да давате грешни пари за пачове, антицелулитни кремове и чудодейни хапчета. Човек каквото сам си направи...

За мързела си много права, но моля те, за целулита не пиши глупости. Той не се появява от излишни килограми. Имам приятелка 47кг с напикани дрехи, която също има целулит и от години води борба с него Peace

# 138
  • Мнения: 8 163
Елефтерия, би ли могла да посочиш къде точно в поста си съм написала глупост за целулита? Или се опитваш да ми кажеш, че антицелулитните кремове наистина са в състояние сами по себе си да премахват трайно целулита? И че си струва да се дават за тях безумни суми?

А чувала ли си термина skinny fat? Знаеш ли, че килограмите сами по себе си не са признак за добре изглеждащо и здраво тяло?

# 139
  • SA
  • Мнения: 3 196
А чувала ли си термина skinny fat? Знаеш ли, че килограмите сами по себе си не са признак за добре изглеждащо и здраво тяло?

Абсолютно! Това че някой тежи 45 кг нищо не означава и не дава представа за телесната му композиция. Целулит спокойно може да си има и хич не са глупости това, което е писала Фея.
Просто на някои хора много им допада мисьлта, че може да не си помрьдват задника от дивана и като погладуват и си сложат някоя лепенка, ще са в перфектна форма. Ами уви, не стават така нещата за едно 99% от хората.

# 140
  • Мнения: 554
Е аз какво казах?  Че и слаб човек може да има целулит и че целулита и килограмите са две различни неща, също както и лепенки за отслабване и антицелулитни кремове. Парите, дадени за антицелулитни кремове съвсем не са хвърлени на вятъра, за разлика от пач лепенките. Всички знаем, че някои кремове за целулит имат ефект, особено като се прилагат смасаж, което съвсем не е като да си лежиш на дивана и да се мажеш. Аз лично имам богат опит с такива и смея да твърдя, че целулит нямам.

камелот, ще те замоля първо да прочетеш какво съм написала и след това да коментираш!

# 141
  • Мнения: 8 163
Значи, Елефтериа, според теб антицелулитните кремове имат траен ефект когато са прилагани сами по себе си, без промяна в начина на хранене и двигателната активност? Защото това е ключовият момент. Изобщо не ставаше въпрос за масажни процедури. При тях кремът/масажното олио са по-скоро лубрикант, отколкото да играят кой знае каква друга съществена роля.

# 142
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
камелот, ще те замоля първо да прочетеш какво съм написала и след това да коментираш!

Вьрнах се назад( да не би да сьм пропуснала нещо), но ето това си коментирала:
Цитат
За мързела си много права, но моля те, за целулита не пиши глупости. Той не се появява от излишни килограми. Имам приятелка 47кг с напикани дрехи, която също има целулит и от години води борба с него Peace

Ми аз казах, че независимо, че приятелката ти е била 47 кг, пак може да има целулит. Ами, може. И не са антицелулитните гелове решението - това, което и Фея се опитва да обясни.

Общи условия

Активация на акаунт