Препоръчайте ми добър лекар от Шейново

  • 166 187
  • 537
  •   1
Отговори
# 120
а какво ще кажете за д-р Ненов

# 121
  • София
  • Мнения: 570
Момичета, искам да попитам: Ако се запиша на ЖК в Шейново, задължена ли съм там да раждам или може и на друго място?

# 122
  • Мнения: 40
Д-р Чорбова - страхотен професионалист и факир на секциото  bouquet

# 123
  • Мнения: 342
Всички са добри според мен.Успех на мамите коите ще раждат там.

# 124
  • Мнения: 423
Момичета, искам да попитам: Ако се запиша на ЖК в Шейново, задължена ли съм там да раждам или може и на друго място?

До колкото си спомням, не е задължително!

# 125
Д-р Тодор Димитров!
Невероятен лекар,страхотен професионалист!
Много е добър!
Разбира много от работата си!
Препоръчвам го с две ръце Peace
Няма да сгрешите, ако му се доверите!

# 126
И аз бих искала да прочета мнения за д-р Ненов.Колибая се между него и д-р Богословова.

# 127
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919

Не става. Напусна Шейново и от няколко месеца е в клиниката на Мазнейкова. Иначе е страхотен лекар. И двете си деца раждах при него. Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 1 391
Пазете се от т.н. доктор Twisted Evil Чорбова! Когато тръгнах да раждам Ния, това изчадие първо ми направи преглед все едно бърка в кофа за боклук и после като за капак каза на стажантката се да ми постави инжекция с лекарство, за което я предупредих, че съм алергична.  #2gunfire Добре, че беше Богословова да ме вкара в пред-родилно по-рано, защото там имаше климатик, поне малко да ми облекчи алергичната реакция, защото не можеха да ми дадат никакви други лекарства. Докато съм жива ще я помня само с лошо. Иначе като цяло съм доволна от отношението на целия персонал, въпреки че в този ден 01.08.2005г. се родиха рекорден брой бебета и в родилно беше една малка лудница.

# 129
  • Мнения: 4 970
Пазете се от т.н. доктор Twisted Evil Чорбова! Когато тръгнах да раждам Ния, това изчадие първо ми направи преглед все едно бърка в кофа за боклук .....
Явно това й е "запазена марка" Sick И с мен така постъпи #2gunfire

# 130
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте!
Интересува ме дали някоя от вас е раждала със секцио по медицински препоръки там ?
И ако да - заплащали ли сте за това.
Аз предпочитам да платя когато вече всичко е свършило и съм доволна от резултата - затова се интересувам. Wink
 

# 131
  • София
  • Мнения: 4 590
Здравейте!
Интересува ме дали някоя от вас е раждала със секцио по медицински препоръки там ?
И ако да - заплащали ли сте за това.
Аз предпочитам да платя когато вече всичко е свършило и съм доволна от резултата - затова се интересувам. Wink
 



Аз. Simple Smile
Приеха ме за преносване , прегледаха ме и прецениха, че трябва да родя със секцио на другия ден. Така и стана. Не съм имала уговорка с лекар и не съм плащала нищо.
Слава богу всичко мина нормално и безпроблемно.Отношението към мен беше добро, доволна съм. Peace

# 132
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Благодаря ти passion за отговора.   bouquet
Голям сладур ти е аватара  Wink

# 133
  • Мнения: 24
аз щях да раждам при д-р Йончев. Термина ми е на 4-ти февруари. Когато отидохме с мъжа ми на поредната уговорена с доктора консултация миналата седмица д-р Йончев го нямаше.Нямаше никаква информация защо го няма, кога ще бъде на работа и т.н.Случаен човек от персонала на Шейново ни каза, че Йончев няма да преглежда и най-добре да се свържем с него на мобилният му тел.Свързахме се.Оказа се че той преглежда в някъв частен център.Отидохме до там и се разбра ,че за сега Йончев няма да работи в Шейново и може да ме изражда в клиниката на Мазнейкова или във Вита. Имал проблеми с директора на Шейново.....
Както сигулно знаете цените в тези клиники са 1 400 лв за нормално раждане,а в Шейново е 800 лв.

Странното в тази ситуация е че нито доктора, нито ръководството на болницата са сметнали за необходимо да уведомят пациентите към които Йончев е поел ангажимент за промяната.
И така 1 седмица преди да родя аз се оказвам без лекар. 

# 134
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, искам да попитам: Ако се запиша на ЖК в Шейново, задължена ли съм там да раждам или може и на друго място?
Абсолютно, не! Naughty
Много мами, следящи бременността си там например, раждат в Токуда!
Препоръчвам оттам, д-р Валери Иванов! Peace

Общи условия

Активация на акаунт