Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 192
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • гр. София
  • Мнения: 2
Здравейте,
menyanthe, аз също се следя в Токуда при д-р Кирякова. Ако трябва да съм честна не съм доволна от самото начало, а и не смятам че сумата, която искат е оправдана. Не мога да разбера защо трябва да се дадат 1500 лв. за избор на екип, 600 лв. за екипа на бебчето, 300 лв. за упойка и т.н. при положение, че не предлагат нещо по-различно от другите болници. Недей да съжаляваш, че си се отказала, първо една позната роди там и не е доволна изобщо (имайки предвид, че тя всичко си плащаше частно) и другото, което е  говорих с една позната, която работеше там като санитарка. Тя ми препоръча да раждам в някоя от държавните специализирани болници (Шейново, Тина Киркова или Майчин дом), защото конкретно в Токуда, ако недай си Боже стане нещо с бебето (и/или майката) го премествали в някоя от изброените болници. Аз се отказах от Токуда и нямам никакви съмненеия, че постъпих правилно...да по - луксозно е, но ние все пак отиваме да раждаме, а не на спа хотел Simple Smile Надявам се да съм била полезна Simple Smile
zazka, моят хемоглобин също беше нисък и ми ставаше лошо. След като започнах да пия Феро - Фолгама, след 2 дни се почувствах мнгоо по - добре. Изследвания не съм си правила и не мога да кажа как са се повлияли резултатаите, но поне според мен ефект имаше веднага.

Общи условия

Активация на акаунт