Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 206
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15
Чаршафите на TАС са просто уникални Heart Eyes. Голяма болка са ми. От декември чаках да ми доставят 1 комплектче с мики маус в 1 магазинче, но уви не ме огря. А цената там беше 50лв,няма ги никъде на такава цена в града  #Cussing out

Ох, май бях споменала тук като ги купувах, но вече не помня. Ние ги намерихме случайно в едно магазинче до завод Дружба, което щеше да затваря и правиха ликвидация - излизаха по 40 лв. някъде, но го хванахме накрая вече - почти нищо не беше останало. В Гранд мол, в @Home има един сектор с неща на Тач - там са към 50-56 лв, има и олекотени завивки, хавлийки също (за тях обаче не можах да се прежаля толкова пари).

# 706
  • София
  • Мнения: 2 817
Miss Monk и аз ходя на тонове в Токуда, но в петък. Бях решила там да раждам, при д-р Кирякова, но май в последния момент ще си променя мнението и ще се насоча към Окръжна и д-р Дачева. Уредих си час при д-р Дачева за сряда чак, ама дори по телефона беше доста мила. Но на живо планирам да я зарина с куп въпроси и изисквания, че съм един каприз  Mr. Green И тогава вече ще го измисля окончателно. Ама съм шматка и аз - ще взема да родя и да не знам къде да ходя да раждам  hahaha

# 707
  • Мнения: 1 328
Miss Monk и аз ходя на тонове в Токуда, но в петък. Бях решила там да раждам, при д-р Кирякова, но май в последния момент ще си променя мнението и ще се насоча към Окръжна и д-р Дачева. Уредих си час при д-р Дачева за сряда чак, ама дори по телефона беше доста мила. Но на живо планирам да я зарина с куп въпроси и изисквания, че съм един каприз  Mr. Green И тогава вече ще го измисля окончателно. Ама съм шматка и аз - ще взема да родя и да не знам къде да ходя да раждам  hahaha
Може ли актуален тел. на д-р Дачева?

# 708
  • София
  • Мнения: 2 817
Ето този намерих в нета: +359888 414 452

П.П. И на него й звъннах, де!  Laughing

# 709
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Добър ден и от мен! Чаршавчетата са страхотни!

Ох,аз много се двоумя още за количката,ужас,може би съм последната мама без количка още.
Бях се спряла на Пег перего уно,уж окончателно,но ме разубедиха Sad.После харесах АБЦ мамба,но не ми се дават толкова парички,за Малибуто пак ме разубедиха,чупела се рамата,После ми препоръчаха Чиполино перфекта,но ми стои някак изсухлена Rolling Eyes.Моля,дайте мнение за здрава и маневрена количка.  bouquet

# 710
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Според мен количка, която да отговаря 100% на нашите изисквания - няма  Joy
Ето http://www.kolko.bg/bg/vsichki-amazon-detski-kolichki-c3418/list-by-popularity може да разглеждаш колички според критериите си.  Grinning

# 711
  • Варна
  • Мнения: 27
и ние нямаме още количка  ooooh! даже най-вероятно ще я вземем чак като се роди бебка. Аз да питам - говорите за пране на колички, нова количка пере ли се? Аз си правех планове само да я мина с четка или гъбичка без да я разглобявам, но като ви слушам се замислих - дали пък не е хубаво да си я вземем по рано и да я изпера на спокойно  Rolling Eyes

# 712
  • До морето :)
  • Мнения: 328
И аз си мислех, че не се пере, ама като чета тука, вече се замислям. И ние още не сме взели возилото си, след като родя, но сме си я избрали  Grinning

# 713
  • Мнения: 49
menyanthe, би ли споделила какво те разколеба за раждане в Токуда ?

# 714
  • София
  • Мнения: 2 817
Ами няма как да знаете къде и как са размятали тапицерията по заводите, така че е най-добре да си се изпере. Още повече, че за малко бебе дрешките дори се "стерилизират" чрез гладене (аз се доверих на сушилнята - нямам намерение да ги гладя - пак са минали през висока температура  Wink ). Аз изпрах тапицерията на моята - е, само на единия кош, но другия ще го пера като му дойде времето.

Miss Monk, ами финансовата част основно - а и това, че ако раждам там, няма да мога да си позволя самостоятелна стая, то в Окръжна ВИП стаите са с по 2 легла, не са самостоятелни, но пак е по-добре от 4 или 6. Особено като се има предвид колко притеснителна съм - хич няма да се чувствам комфортно с други хора - нито ще смея да си пусна телевизора или да кажа нещо, ако го пуснат, пък аз примерно съм искала да си дремна, нито ще смея да запаля или угася лампите, да отворя или затворя, да си пусна климатика на топло/студено или каквото и да било друго. А при визитациите - е, тогава ще се мре.  Embarassed А и за кърменето на бебка също ще ми е супер гадно пред други хора. Освен това видях, че в Окръжна също са доста хубави условията, няма (или поне не прочетох да има - за разлика от други държавни болници, сигурно се случва от време на време - както и навсякъде другаде) инфекции при бебетата и майките, пък и успях да си харесам и лекарка. Но ако можех да си позволя и самостоятелна стая в Токуда - ами бих предпочела там.

# 715
  • Мнения: 49
Много благодаря за изчерпателния отговор  Hug
Аз също не мога да си позволя самостоятелна стая  Sad , но се успокоявам с това, че няма да векувам там Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1 328
Аз пък обичам да си говоря с хора.. и ще изкукам ако трябва да съм в самостоятелна.

# 717
  • Velingrad
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен:)

супер са ви спалните комплекти Laughing и аз качих малко снимки в албума. Днес пристигна поръчката и голям кеф...и бързам да се похваля Embarassed Като се замисля бебка има вече повече дрехи и от мен Confused в момента
За тоновете очаквах да са ми вкл. в платената ЖК ама нъц Sad искат ми още към 400 лв. #Crazy луди. Ще се пробвам да плащам всеки път отделно тонове+преглед ще ми е по-изгодно май newsm78
Ей нямат насит само свличат пари от хората. Алтернативата ми е да ходя до Тина Киркова за тонове и после до частния кабинет на доки и то пак става дявол на магаре.
Маменца, имам да чета един договор и разни други док-ти за стволовите клетки, че след обяд ще ходим да подписваме и ще се включа пак Hug най-вероятно вече в нова тема

# 718
  • Мнения: 1
desi shisha явно ще имаш добър помощник в лицето на Ева, колко е загрижено детето за мама Heart Eyes.
dessince и аз се нареждам да стрелям по твоята свекърва #2gunfire. Да похваля малко моята. Донесе страхотни нещица за бебко като беше на гости на внучката си в Испания. Малко и куцат размерите, беше направила комплектче от блузка за новородено 50см и жилетка за 6месеца, ама това да и е кусура, ще ги обличаме поотделно. Вчера ми показва, че ще прави колетче за великден, купила поличка 80см и жилетка 92см, а детенцето е на 3 години. Показвах и 1 таблица с размери - те са за 1 и 2 години, а тя ма виж какви са хубави Laughing. Дъщеря й и се накара после като се чуха. Има желание жената, ама както сама казва все е виновна. Че и вкуса й добър, ама на.
Да ви се оплача и аз от еднократните гащи(не че те са виновни де). Купих си 1 кутийка преди 2 месеца още, че много ми ги хвалиха. Взех най-големия размер, сториха ми се огромни, ама за всеки случай. Като ходих онзи ден до болницата да видя приятелката ми дето роди, тя се оплака че и стягали малко и опирали на операцията и прати мъжа си да купува някви дълбоки бабешки гащи. Прибрах се и нямах търпение да пробвам моите как са, едва си наврях дупето вътре, а има още месец да раста. Май няма да се размина с кюлотите Joy

# 719
  • Мнения: 23

Нели обувките ги купих от Джъмбо,исках да са в по-тъмно розаво но нямаше,е малко се разминават с костюма ама и така си ми харесват.


Ще трябва пак да ходя до Джъмбо  Mr. Green . Мерси  Hug

П.П.: Кажете кое заглавие ви харесва най-много:
1. Скоро ще празнуват цветята, а Майски мами си чакат децата!
2. Ето, че Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!
3. Ето и Цветница дойде, МАЙ чакаме бебе!
4. Навън вече има цъфнали дръвчета, цветни МАЙки чакат момичета и момчета!
 

аз съм за 1 или 4ри..Simple Smile))..........
мамите с домашни любимци да ги попитам как ще процедирате като се появят и бебчовците....а имаше ли някоя мама с папагал....

Общи условия

Активация на акаунт