Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 250
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 15
Това са ми едните чаршафчета http://eladabg.com/images/bebeshko-spalno-belio-3345.jpg + синя олекотена завивка на същата фирма

Страхотни са! Ние също сме на Тач - взехме тези и тези, както и синята олекотена завивка. С такъв кеф си ги гладих - много са хубави. Ние от години ползваме спални комплекти само на тази фирма и не са мръднали като цветове и материи, при това едните ни чаршафи са черни на бели цветя - като нови са, въпреки че са ми любимите и най-често тях слагам и са прани безброй пъти.

# 661
  • Мнения: 31
Dessince, страхотни са спалните комплекти. Не съм попадала на толкова готини! Супер! Аз много обичам да купувам разни неща за дома, но трудно си харесвам, особено като видя едно и също в 5 магазина. Wink
Babybu, много са сладки буйките.
Klu, нашите мебели са подобен цват. Все пак са си красиви, макар и по-трудни за поддържане. Laughing
Аз съм за 2-то заглавие, само ми се струва по-благозвучно без "..че" - "Ето Цветница дойде...."
И при мен всичко беше нормално на консултацията днес.
Записа на тонове в София категорично се заплаща.

# 662
  • Мнения: 1 328
Хм, а за къде стана ясно, че се плаща за тонове и къде не? Преди 4 г. съм ходила само в Окръжна и в Тина Киркова и никъде не се е плащало.
Бейбибу, мерси за споделеното обновено инфо за Окръжна. Приемното показаха ли ви? Тогава беше в доста окаяно състояние. След това знам, че правиха няколко пъти ремонти. Имаше една баня на етажа, освен двете двойки ВИП стаи - те бяха с по една б/т по между им. Явно сега не е никак зле откъм обстановка..
За тонове казаха ли да се плаща там конкретно?

# 663
  • Мнения: 5 622
 На мен никакви тонове не ми записват...  Thinking И с първата бременност не са ги записвали?!  Thinking
Само с доплера ми ги слушат. Питат мърда ли бебето, слушат тоновете, казват, че всичко е ОК и това е. Може би нямат притеснения и затова...иначе 100% щяха да ме пратят. Дано всичко да е наред...

бейбиБу, не бързам, когато имаш възможност, тогава пиши, не се притеснявай!   bouquet

на Тач чаршафите са страхотни, наистина, аз имам ето това:

Но сме го купували от Турция като бяхме на екскурзия преди години, мога да кажа за половината от тази сума, на която се продават в сайта  Thinking

Клю, не са ли кожени тези канапета?
Ако са, би трябвало лесно да се почистват?! Иначе ако са от плат, този цвят наистина е тежък, но кожата не би трябвало да е проблем  newsm78
В Бг имаме червен диван, дамаската е памучна и стана на петна за отрицателно време, изобщо е крайно неподходяща за къща, където има деца, но тогава не го знаех, грабна ме тази дамаска и разкошния цвят, и..това ми беше грешката  Tired

# 664
  • Мнения: 331
Аууууу, тия чаршафи са страхотниии, защо не казахте по-рано за тях!!!!!  Crossing Arms
Бубе,на мен ми записват тоновете само защото се водя рискова бременост заради диабета. Иначе мисля, че тук не записват, а само ги слушат на доплер.
Оххх, тия чаршфаии, защо не казахте по-рано да поръчам да ми ги донесат от България  Tired

# 665
  • Мнения: 0
Клю, и аз много се радвам, че се запознахме  Heart Eyes пък за другата седмица сняг, не-сняг - пак  Hug

# 666
  • Мнения: 4
И аз си плащам записа на тонове в Майчин дом София-12 лв.
А иначе ми слагат две пластмасови и ме увиват с два колана и накрая една диаграмка излиза-всичко около 15 мин.
А тези чаршафчета са прекрасни,но никой не поиска да ми ги купи,а аз нали още си чакам болничните от ноември...та не разполагам с кой знае какви средства.Но се успокоявам с това че като ги преведат ще си поръчам и аз такива Simple Smile

# 667
  • Мнения: 0
 stork-boy termin 20.05.2011

# 668
  • София
  • Мнения: 2 817
n.a.n.a.1, добре дошла при нас!  Hug

# 669
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Добро утро  bowuu
вчера след прегледа излезнах с едни приятели и като се прибрах направо едва гледах за сън и направо се гътнах на спалнята. Нещо неможах да спя обаче....явно сержа ми липсваше Mr. Green Ставах няколко пъти през ноща.
Вчера за прегледа - пича си е добре, расте и дебелее дет се вика...отговаря си на термина. Правиха ми пак запис на тоновете - добри са каза доки....макар, че аз се стреснах в началото - започна с 120удара...явно спеше...после увеличи на 140-160 удара. Вика ме на преглед ако не съм родила на 27.04....след празниците. А моята доки по празниците ще я няма два дена и направо се спекох. Боже дано не тръгна да раждам преди да се е върнала и докато я няма Blush снощи само за това съм мислела.
В Стара Загора записа на тонове в държавната болница не се плащат. В кабинета на доки се плащат - 20лв.
Добре дошла на n.a.n.a.1  Hug

# 670
  • Мнения: 3
  Добро утро, момичета!
  Днес като никога съм свежарка рано, рано сутринта! newsm03 Тук в Шумен времето е ужасно вали от вчера и е някакъв ад!
  Добре дошла на новата мама n.a.n.a.1 !
  Лек и успешен ден желая на всички Ви!

  На тези които са решили да раждат днес : Леко и безпроблемно раждане ! Simple Smile
 
П.П. Вече и аз съм с двата крака в 9 месец ! 

# 671
  • Мнения: 1 328
Добро утро Simple Smile

Ако на някой са му интересни хранителните вещества в кърмата - заповядайте на новата статия.

На какво основание искат пари за тонове не ми е ясно.. ще поровя днес, щото много се ядосвам така. Става дума за държавни болници също. Ето, в СЗ не се плаща, Клю вероятно ходи в Шейново, там също не се плаща.. а защо в МД, Втора градска и 1 АГ искат такса? И издават ли ви някакви документи за това?

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Жени забравих вчера да ти благодаря за двете хубави статии, които пусна за кърменето и разранените гърди. Прочетох ги и ги сложих във Фаворитите, че не се знае дали няма да ми потрябват. Hug
И друго забравих ooooh! - много хубави спални комплекти сте купили. Аз ще карам с тези на Слави защото той има вече по-голям размер.

# 673
  • гр. София
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен Simple Smile
Марго, с теб сме и съм сигурна, че всичко ще мине безпроблемно и спокойно. Най - важна е психическата нагласа на човек, а ти определено може да служиш за пример в това отношение. Дано всички мами да са спокойни като теб и да приемат нещата по толкова позитивен начин.
За интимен гел аз използвам предимно на Нивеа и съм доволна. За болницата дори не се бях замисляла, ако трябва да съм честна дали да нося, но гледайки коментарите Ви - категорично не Simple Smile
n.a.n.a.1 добре дошла!
Babybu, на изписването малката принцеса ще е страхотна, много ми хареса комплекта Simple Smile
Клю, мебелите какъвто и цват да са са трудни за поддържане, но при светлите тонове е невъзможно Simple Smile
Относно тоновете на мен за първи път ще ми правят запис на 29.04 в Токуда, където ми следят бременността (15 лв.). Аз съм решила да раждам в Шейново и исках да Ви попитам там ли е редно да ми ги записват или да продължа в Токуда. Не знам дали е възможно при положение, че не съм била на консултации в Шейново да ми ги записват там.

П.С. Аз се притеснявах, че съм купила много дрешки с дълго ръкавче, но като гледам времето може да не са ни нужни колички, а директно да използваме шейни Simple SmileSimple SmileSimple Smile...А и какво токлова бебчетата вместо щъркел ще ни ги донесе снежния човек Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 674
  • Мнения: 1
Чаршафите на TАС са просто уникални Heart Eyes. Голяма болка са ми. От декември чаках да ми доставят 1 комплектче с мики маус в 1 магазинче, но уви не ме огря. А цената там беше 50лв,няма ги никъде на такава цена в града  #Cussing out Вчера ходих специално до 1 магазин където ми казаха, че има разнообразие, но леко се бяха поувлякли - 96лв. А като знам какви са им цените в Турция ми иде да си оскубя косите от яд. А майка толкова искаше да отидем двете на екскурзийка до там, а аз постоянно повръщах тогава и нямаше как. На всички които могат да си позволят да си купят хубав турски текстил го препоръчвам, заслужава си по високата цена, наистина го ползваш по-дълго време. Оф аз пак се превърнах в рекламно лице на турските чаршафи. Всички приятели ми се смеят вече когато отворя тази тема, защото наистина много се вълнувам.

Общи условия

Активация на акаунт