Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 253
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 137
Добър ден:)

Марго , Шени, стискам палци.

Клю, много хубаво кътче за бебока:)

Интимен гел не ползвам,  за болницата отвара от смрадлика, направо е супер особенно при шевове.

На мен пък ми изтръпват пръстите на краката, отврат и ставам по 5-6 пъти на нощ да се раздвижвам и разстривам, но ще се търпи няма начин.

За цветята, бях им голяма фенка и имах много, но в последните години лятото много пътувахме и половината измряха, сега имам само теменужки:)

Лека вечер

# 616
  • София
  • Мнения: 2 817
За тази окръжна - аз сега я разглеждах, ами то и по снимките изглежда добре.
Чак почнах и аз да се замислям по въпроса, ама първо ще проуча малко и тогава ще реша. Те имат ли ВИП стаи?

# 617
  • Мнения: 3
Ходих на ЖК. Бебка е едричка върви две седмици напред. В момента отговаря на 38 г.с. по размери. Иначе води в норма, плацента супер, разкритие няма, шийка скъсена до 20 процента. В общи линии е това. На мен тонове не са ми слушали, но на ехографа като ме глада каза, че бебето има много добра сърдечна дейност. Моя док няма да го има до края на месеца и каза ако не съм родила до 04.05 , че ще се видим. Надявам се да нямам проблеми през това време в което ще отсъства, защото ако се налага ще трябва да ходя в болницата. Днес ми дадоха направлението за хоспитализация и ми пуснаха последните изследвания.

# 618
  • Мнения: 451
Спасдиди,интимния гел е на фирма Uriage-френска ми ти работа,казва се GYN-PHY и е абсолютно медицинска козметика,може да се ползва и от момиченца над 4 години Peace На мен лично ми допада много и ми харесва повече от Лактацида,който напоследък явно бях привикнала нещо към него,че чак и на алергия взе да ме избива Shocked А Себамед-а си е готин,но пък реших да сменя малко обстановката,защото всяко нещо като започнеш да използваш само него някак си привикваш и не ти действа така както трябва,поне при мен е така Peace

Зазка  smile3505
Като се затътря натам ще пиша Laughing

    Елфичка хич и не си помисляй за подобен цвят на гарнитурата, няма нищо на света с което да я почистваш.Ама да ме питаш къде ми бил акъла като тропнах с крак и казах "Тоя цвят и никой друг".
    

С две ръце ЗА,защото и аз така се прецаках Peace

# 619
  • Мнения: 23
Аз се прибрах от прегледа, всичко е наред. Има още време до раждането  Mr. Green
предписа ми три гранулки за бялото течение, кремче за отдолу и едно измивно средство, ама пусто му никъде го няма... ММ ще ходи да обикаля пак из града да го търси.

# 620
  • София
  • Мнения: 294

Нели обувките ги купих от Джъмбо,исках да са в по-тъмно розаво но нямаше,е малко се разминават с костюма ама и така си ми харесват.


Ще трябва пак да ходя до Джъмбо  Mr. Green . Мерси  Hug

П.П.: Кажете кое заглавие ви харесва най-много:
1. Скоро ще празнуват цветята, а Майски мами си чакат децата!
2. Ето, че Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!
3. Ето и Цветница дойде, МАЙ чакаме бебе!
4. Навън вече има цъфнали дръвчета, цветни МАЙки чакат момичета и момчета!
 

# 621
  • Мнения: 790
menyanthe - имат вип стаи,и те са самостоятелни.Но доколкото разбрах Вип стаите са си вклучени при избор на екип.
Аз питах и за присъствие на бащата,но това можели да ми кажат само в момента на раждане,в смисъл нямат самостоятелна родилна,а е обща и ако има друга родилка няма как да присъства и бащата.Когато отидем да раждаме ако лекаря на смяна позволи,може да присъства бащата,иначе няма как.
Иначе стаите бяха с по 3 легла и самостоятелна баня и тоалетна,всичко беше ново,леглата не са с прожини,казвам го специално за майките със секцио,защото знам че при тях е проблем със ставането,предполагам че и при нормално раждане ,ако имаш шевове,пак ще е неудобно-болнични легла са,доколкото видях от тези които можеш да си нагласяш ъгъла на лежане.
Аз съм за :Ето, че Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!

# 622
  • Мнения: 75
Скоро ще празнуват цветята, а Майски мами си чакат децата! newsm10

# 623
  • Мнения: 2
Привет момичета,

сега пък някви анаеробни бактерии колпит ми откриха и айде една седмица на Полижинакс. Освен това от малката пас някви сополи и гърло прихванах и вече имам чувството, че осем месеца съм все болна, явно имунната ми система е тотално срината честно да ви кажа, въпреки че пия Биозин мама... Дано бързо да се оправя, че така не си е работа. На всички болнички като мен бързо оздравяване, на другите хубаво настроение Hug

# 624
  • Мнения: 451
Аз съм за 2-ри номер Simple Smile
Въпреки че идва малко тромаво като че ли,но не ми идва на акъла как да го формулирам по друг начин Simple Smile

# 625
  • Мнения: 2 172
И аз съм за номер две,но може да се формулира така,за да не е толкова тромаво:

Ето,че и Цветница дойде,а МАЙски мами искат да гушнат своето дете!

/то пак стана тромаво  Laughing /

# 626
  • До морето :)
  • Мнения: 328
И аз съм за второто заглавие  Grinning
Ето, че Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!
uniqueless, дано скоро да се оправиш  Hug
На мен до сега не са ми правили запис на тоновете. Сега като ида във вторник, ще видя какво ще каже доки. Така или иначе, като вляза в 9-тия, ще ходя в Окръжна болница на безплатните консултации  Whistling
Ценка ми се губи нещо  newsm78 Да не роди тази жена?
Ей, всички ли си избрахте вестителки?  Crazy
ПП: Абе вие как така ги усещате контракциите само горе, или само долу, или от доку на горе, или обратно  newsm78 Моя корем като реши да се стегне и зведнъж: ХРАС и е твърд целия като камък вече  newsm78

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 18:12 от nelka_bg

# 627
  • Мнения: 5
Здравейте, маминки  Hug

Шени, стискам палци, миличка  Praynig Предполагам, че не е приятно да се лежи в болница, но пък, след като това е най-доброто за теб и детенце определено си заслужава  Hug Ооо, и днес ни липсваше на лекцията, да знаеш  Wink

Относно цветята - ние имаме многооооо  #Crazy Кое от кое по-капризно. Направо е ботаническа градина у нас. СЛед преместването обаче няколко не успяха да се приспособят  Sad

Днес пак голямо хайманосване му ударих Simple Smile Сутринта преди лекцията в Лабиринт пихме кафенце с клю, Теди и Полита Simple Smile Много приятно, както всеки път Simple Smile После щяхме и един хубав обяд да си спретнем, ама с Теди тръгнахме по-рано, че днес бяха отворените врати във Втора градска. Останах удовлетворена от това, което видях и определено там смятам да раждам. Разведоха ни навсякъде и ни отговориха на всички въпроси. Вкараха ни и при две мамчета, при които бяха и малките вързопчета Simple Smile Лелее, като ги видях очите ми се напълниха със сълзи от приятната емоция, която предстои на всички ни  Heart Eyes След това си напраих една хубава и дълга разходка, като без да искам набарах един outlet за детски дрехи много близо до нас. Имаше страхотни неща на разумни цени и не се стърпях и обзаведох мойта кукла с нови два тУйлета  Mr. Green Пускам снимки във фейс, че тук хич ме няма.
Засега толкова от мен, че забравих какво още щях да пиша.

П.П. И аз съм за вариант номер 2, като предлагам да бъде така - "Ето, че и Цветница дойде, скоро всяка МАЙска мама ще гушка своето дете"

# 628
  • Мнения: 99
 Аз съм за
1. Скоро ще празнуват цветята, а Майски мами си чакат децата!   newsm10

Да се отчета бях на ЖК бебка си отговаря на седмиците не бърза да излиза имам си достатачно околоплодни води тежи около 2600кг тоновете за ок 100% мома за пореден път потвърдена както доки каза в 9 месец няма как да се обърка  Wink Засега добре за мен ще си дочака датичката за секциото дано продължава така другата седмица ми е последната консултация  Laughing

# 629
  • Мнения: 1 130
Вчера се е родило едно юнско бебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт