Ще се родим ние през МАЙ, търпението е към своя край! - Тема 20

  • 24 221
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 451
За цветята и децата -  детето няма как да го забравиш ако е гладно, жадно или напикано плаче , а после си казва даже  Wink. Не е като цветята ако не минеш покрай него няма и да забележиш , че нещо не му е в ред .

 
 JoyСамо че аз и с животните не се справям,въпреки че и те си казват поне доколкото могат Joy


А добре де това изтръпване на тези ръце на какво го отдавате?Аз преди си мислех,че е от липса на магнезий,но сега нали и него пия и пак съм така newsm78

# 601
  • Мнения: 0
Добър ден  bouquet
Някоя от вестителките няма ли вести от margo8211много се вълнувам за нея.Направи ми впечатление вчера колко беше спокойна с 3 см разкритие.
Препоръчаха ми това кремче ползват го в Шейново.Някоя от вас ползвала ли го е http://papagal.net/index.php?main_page=popup_image&pID=2317

# 602
  • Мнения: 567
Благодаря на всички за обясненията за интимния гел!  Hug  Hug  Hug
Няма да нося в болницата!  Laughing
Lussy, кажи го тоя нов гел щом си доволна! Като станеш разбира се - по-натам!  Wink Аз ползвам само Лактацид, но ми се иска да го сменя с някой друг. Ще взема някой от препоръчаните от вас.  Hug
Тия Веледа дали имат?  newsm78
Шени, стискам палци всичко да е наред! Това прокървяване в крайна сметка от контракции ли е? Ще те пускат ли да раждаш нормално, при условие, че има увита пъпна връв?!? Мноооооого  Hug
katrina85, мерси много за преградите.  Hug За паролата - пиши на Елфи. Аз отдавна съм я запаметила на компютъра и ми излиза автоматично! Та не я знам!  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Ще ходя до Джъмбо, но сега съм се захванала с чистене на дрешника и освобождаване на място за дрехи на децата при нас. Че като дойде бебето - всички се изместват по ред на номерата!  Laughing
Бебето заема част от пространството на баткото, баткото - от каката  Crazy, каката - от мен  Crazy, аз - от таткото, а таткото . . . ми . . . да се ориентира към терасата!!!  Mr. Green
Хих наглАсих го!  hahaha

# 603
  • Мнения: 325
  Привет отново пуенца! С риск да ви стана досадна, пускам по-голяма снимка на бебешкия кът-обещаното си е обещаноhttp://klukarkata.snimka.bg/maternity/mamche.44100.23042641
   Елфичка хич и не си помисляй за подобен цвят на гарнитурата, няма нищо на света с което да я почистваш.Ама да ме питаш къде ми бил акъла като тропнах с крак и казах "Тоя цвят и никой друг".
    Много сладурски наистина тия момичешки буйки, мацешкото си е мацешко.
   За интимния гел, ще ползвам тоя на Жени-смрадлика!

# 604
  • Мнения: 2 172
 
   Елфичка хич и не си помисляй за подобен цвят на гарнитурата, няма нищо на света с което да я почистваш.Ама да ме питаш къде ми бил акъла като тропнах с крак и казах "Тоя цвят и никой друг".
   

Малей....а аз си живея с идеята ,че това е "моята" гарнитура.Може би една идея по-топъл нюанс newsm78 И какво ще правим каквито сме мърляви у нас  Thinking

# 605
  • на североизток
  • Мнения: 285
Клюкарката, страхотен е станал къта на бебчето Heart Eyes. Много ми хареса!
Шени, Марго, стискам палци всичко да е наред с вас и бебоците!
На мен също ми изтръпват ръцете, че и краката ми се схващат от време на време, но няма как.
Люси, няма ли да кажеш кога ще е датата на секциото?

# 606
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и от нас Simple Smile

За изтръпването - при мен проблемът се появи преди около 3 седмици - нощем след 3 часа ми изтръпват зверски ръцете, и спала, колкото спала дотогава, след това няма заспиване, защото усещам болки в ставите. Много е гадно, всичката домакинска работа си я върша нощем Simple Smile защото трябва да правя нещо с ръцете си, за да ми минат болките и да заспя отново Simple Smile питах лекаря си и тя каза, че при всеки са различни страничните ефекти на бременността Simple Smile

Току що си писах във фейсбук с една позната, която е в 8 месец и ме съсипа тя Simple Smile била качила само 3 килограма за тези 8 месеца, плода й бил 1,400 - това според вас нормално ли е.... аз я обвиних, че не се е мерила правилно  Joy
 
Може ли да помоля да ме добавите във групата във фейсбук - Екатерина Бамбова съм там Simple Smile благодаря предварително.

# 607
  • Мнения: 660
А, здрасти! Не мога да стигна до форума тези дни... дядовците бяха тук да ни докарат багажа за бебока и от днес съм се опнала да пера и оправям неговите неща, че времето си минава.
Признавам, че не съм чела много назад - видях само, че обсъждате интимни гелове. Аз сега ползвам, но в болницата ми помогна само отвара от лайка и смрадилика - много бързо ми минаха шевовете. Peace След като вече нямах болка и всичко си беше зараснало си продължих ползването на гела.

http://1agb.com/news/single/id/48 - ето нещо интересно от днес, за избралите да раждат в Тина Киркова (1-ва АГ Св. София)

Хихи, в тази зала раждах Рая. Mr. Green

# 608
  • Мнения: 111
bambova ,как така ще качи само 3 кг за 8 месеца,то хубаво бебето 1,400,ами околоплодни води,плацента? newsm78
Клю мн хубав детски кът браво.
Шени стискам палци всичко да е наред.
Аз днес бях за първи път на запис на тонове,всичко е наред,само дето не предполагах ,че и те се плащат..мислех че са към здравната каса и влизат в следенето на бременноста..вие плащате ли?и се оказа че моя лекар в края на тоя месец заминава за САЩ...и ще се върне ден ,два преди термина ми...я съм го чакала,я не..запознаме с неговата заместничкА,и анестезиолога,който ми направи тестове за алергия на упойките,и като го питах за цената,каза че упойката влизала в цената за избор на екип,пък ако съм доволна после мога да дам каквото преценя..... #Crazy ама аз мисля да не избирам екип,и дано не ми се налага да искам упойка,че ще ми излезе същите пари.

# 609
  • Мнения: 5
Ами и аз й казах че има грешка нещо, не се мери както трябва Simple Smile

Аз лично не плащам нищо когато съм на запис на тонове, а вече три пъти ходя, на 19-ти съм за 4-ти път.

Исках да ви попитам за обменната карта, наясно ли сте с каква цел се издава ... до момента ходя на консултации по ЗК в МБАЛ Благоевград, а раждането ми ще бъде във Дупница в частна болница, която работи със ЗК и доктора ми каза да си взема обменна карта  newsm78 newsm78 newsm78

За цветята - обожавам ги и най - готиното е, че свекърва ми, с която живеем в една къща е ненадмината цветарка, та тя се грижи за тях, а на мен само ми красят Simple Smile е.. от време на време се сещам да им слагам вода, но предимно тя ги наглежда Simple Smile Аз само купувам, ако ми хареса някое и го оставям на нейните грижи Simple Smile

# 610
  • Мнения: 111
Ами и аз й казах че има грешка нещо, не се мери както трябва Simple Smile

Аз лично не плащам нищо когато съм на запис на тонове, а вече три пъти ходя, на 19-ти съм за 4-ти път.

Исках да ви попитам за обменната карта, наясно ли сте с каква цел се издава ... до момента ходя на консултации по ЗК в МБАЛ Благоевград, а раждането ми ще бъде във Дупница в частна болница, която работи със ЗК и доктора ми каза да си взема обменна карта  newsm78 newsm78 newsm78

За цветята - обожавам ги и най - готиното е, че свекърва ми, с която живеем в една къща е ненадмината цветарка, та тя се грижи за тях, а на мен само ми красят Simple Smile е.. от време на време се сещам да им слагам вода, но предимно тя ги наглежда Simple Smile Аз само купувам, ако ми хареса някое и го оставям на нейните грижи Simple Smile

ми моята обменна карта и направление зза раждане ми ги дадоха заедно с 45 дневния болничен.в нея пише кръвна група,последни изследвания.колко кг си бил в началото и колко си сега,кръвно....трябва да си я искаш от там където ти водят ЖК

# 611
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте Май-чета,

да се отбележа и аз за днес. Ходих на лекцията за кърменето в мола на Цариградско. Жени май ти се интересуваше професонално от тях. Тази трета лекция беше интересна. Ася обяснява много интересно и лесно за възприемане, но честно казано стават адски досадни с тия Шуслерови соли. Преди поне бяха след лекциите и който иска си тръгва, ама явно не им изнася така и сега са ги сложили преди всичко останало и нямаш избор. #Cussing out

За цветятя след като се преместигме в новата къща и най-вече след сватбата ме заринаха с цветя, кое от кое по-трудни за гледане. Аз преди да забремения пътувах доста и с месеци не се прибирах в къщи, да не говорим че покрай първия ремонт едно от цветята се гледа само около 4-5 месеца. Е няма такива цветя - всичките са живи и растат ли растат. Напрало е станало джунгла.

# 612
  • Мнения: 111
за цветята аз имам 2-3 и всичко виси в саксии по корнизите,защото иначе котките ги пасат.а да питам...в стаята в която ще спи бебето можели да има цветя..ааз гледам една драцена и една нолина ,ама ако трябва ще ги инсталирам в кухнята

# 613
  • София
  • Мнения: 2 817
danaq_lv, по принцип съм чувала, че не е хубаво да се отглеждат цветя в стая, в която се спи. А пък за стая на бебе съвсем не бих сложила. 

# 614
  • Мнения: 790
Jira и аз бях на тази лекция и даже и мъжа си замъкнах този път,и на мен лекцията много ми хареса,ама тези соли преди това-е нямаше такава скука.Аз бързах и не успях да остана за въпросите,ама исках да хвана отворените врати в окръжна а те бяха от 12.Така че успях да ги хвана и много ми харесаха условията,даже много се учудих-определено не очаквах това от държавна болница,ама то много хубаво  Grinning .Имаше много бебчета и все едни малки,най-много ми хареса че са при майките си,персонала бяха много мили и акушерката която ни разведе(между другото бяхме само аз и още едно момиче) ни отговаряше най-подробно на всички въпроси,даже добавяше и по нещо което сама се сети.Попитахме я кога е добре да отидем,нали всички казват когато контракциите са на 5 мин.,жената ни обясни че там има денонощно лекар и ако се съмняваме за нещо да идем по всяко време,да чуят тоновете,да ни прегледат,ако е рано ще ни върнат,но по-добре да сме спокойни че поне всичко е наред.Това отношение много ми хареса,акушерката така мило се държа ,а беше наистина голяма лудница,имаше и 4 родилки в момента,въпреки това не ни притупа и се опита да бъде изчерпателна.Ох аз вече съм сигурна че там ще раждам.
Нели обувките ги купих от Джъмбо,исках да са в по-тъмно розаво но нямаше,е малко се разминават с костюма ама и така си ми харесват.
Буба не съм те забравила ама мъжа ми снощи се прибра късно и бях заспала,тези дни е много натоварен,ама ти каза че не ти е спешно така че ще гледам уикенда да ти пратя схемката за лампата.

Общи условия

Активация на акаунт