"Няма радост по-голяма, две черти да види Януарска мама"

  • 30 863
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Бъдещи Януарки, Ние Януарки 2011г. ви желаем лесно зачеване, лека и безпроблемна бременност, и бързо и безболезнено раждане.
Предстоят ви прекрасни и красиви месеци, а Януари 2012г. ще се присъедините към нас щастливите майки на Януарски бебета.
Дано по-скоро прочетем за първите  с две чертички.  Успех.Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 139
Успех и от мен на бъдещите януарски майки и много положителни емоции!

Лека и безаварийна...бременност Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 169
Ми какво да кажа, на мен ми се насълзиха очите, а бе направо си се разплаках.

Успех девойки и от още една януарска мама! Желая ви една лека бременност и едно здраво бебенце на финала!


# 3
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Успех!  Hug Все още бушуват толкова емоции в мен, минали са само 3 месеца от раждането на нашите януарчета, а зачеването им беше преди година.... Боже, колко бързо минава времето!

Момичета, бъдещи майки на януарски бебчета 2012, радвайте се на всеки миг от бременността си, на неразположенията й дори, защото това са незабравими мигове, който ни напомнят , на първо място,че сме жени, създадени, за да създаваме, а по - късно всичко останало....... Прегръдки от нас Януарките....Леко, безпроблемно бременеене и също така раждане и на финала през януари 2012 - прекрасни бебчета Hug

# 4
  • Мнения: 471
Успех и от мен   bouquet
Каквото и да кажа не мога да опиша това,което ще изпитате.И бременността,и раждането са несравними емоции.А когато видите накрая вашето малко слънце наистина ще бъдете най-щастливия човек на земята в този миг!

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 12:38 от bonbolina

# 5
  • Мнения: 12
Успех скъпи бъдещи мамчета Hug
Пожелавам ви най-прекрасните мигове,които ние изживяхме миналата година.Прегръщам ви и пожелавам прекарасни бебчета  baby_neutralпрез 2012г.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 16:45 от senedra73

# 6
  • Мнения: 295
Успех и от мен,бъдещи мамчета!
Нека тази Пролет ви донесе много темперамент и стръв за обновление!Пожелавам на всички чудесническа бременност!

# 7
  • Мнения: 411
Мили, бъдещи майки, само прекрасни мигове и леко бременеене ви желая Hug!

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
Лека и безпроблемна бременност на всички бъдещи януарки! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 187
Насълзяват ми се очите, когато си спомня как обикалях от стая в стая докато чаках резултата от теста, как мъжът ми се прибра точно в този момент, как се смяхме заедно, когато видяхме двете чертички.

Пожелавам на всички вас, бъдещи майчета, лека и безпроблемна бременност! Насладете се пълноценно на незабравимите моменти в трепет и очакване и януари да гушнете най-скъпото нещо на този свят - вашата рожба!

# 10
  • Мнения: 844
Успех и от мен на бъдещите януарки 2012 ! Очакват ви невероятни емоции , наслаждавайте им се Simple Smile

# 11
  • Мнения: 68
 Успех и от мен, още една януарка 2011, насладете се на една прекрасна и спокойна бременност с възможно най-малко притеснения и неразположения!
 п.с. наспете се добре!!!  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 32
Момичета, очакваме ви тук, да се съберете и да изживеете стрхотните мигове на бременноста и раждането на вашите прекрасни бебенца. Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 819
Тази тема май ще я изпишем по-бързо от нашата Joy Joy Joy Пепита, готви се да пускаш нова Simple Smile

Много успех и от мен, пожелавам ви много прекрасни емоции и мигове, които да споделите тук една с друга. Бъдете си опора така, както сме ние - януарки 2011.
И накрая ви пожелавам - големи, дебели и здрави бебоци Hug

# 14
  • Мнения: 59
момичета, майчинството покълва още в трепета и очакването, така че мили мами:), пожелавам ви бързото им сбъдване и търпеливо, безпроблемно и сладостно бременеене заедно!
очакваме първите усмихнали се на двете чертички и ще ви наблюдаваме;)

Общи условия

Активация на акаунт