"Няма радост по-голяма, две черти да види Януарска мама"

  • 30 867
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мечтание, много си мила  Hug. Радвам се и теб да видя тук  Grinning.

# 721
  • Мнения: 11
Здравейте на всички  Hug Аз няма с какво ново да се похваля, постоянно ми е уморено, спинка ми се, постоянно ми се гади, каквото и да хапна го връщам  Sick, единствено краставички, доматки, сиренце и  черешки хапвам нормално и нямам това оплакване. Мъжото много се притеснява, снощи се пооправих мъничко и се зарадва, казва ми: Ококориш ли  очите, значи си наред  Laughing Но през останалото време е като на тръни. А относно казването на новината, знаем аз, мъжото и едно моя приятелка, искам всичко да е наред и тогава ще споделя новината. Не ми се нрави много специалното отношение, сякаш ми има нещо и не мога да се справя сама  Joy Хубав ден от мен маминки  smile3534

Последна редакция: пт, 03 юни 2011, 11:57 от Ema08

# 722
  • Мнения: 343
Мечтание, много си мила  Hug. Радвам се и теб да видя тук  Grinning.
Аз бях за кратко, сега ще се борим за мартенче или априлче Wink

# 723
  • Мнения: 29
Grace честито сърчице  Hug
Ivap добре дошла  Hug
При мен спазмите отшумяха, явно са били от преумората .Ще се опитам да не се натоварвам много, но работата ми е такава, а и аз съм такава работохоличка,че май е време да спра малко  ooooh!
viola78  аз съм края на 9та седмица и пак имах спазми, но все болката не беше силна и даже и не съм помисляла за Нош па...а за кървенето.....миналия път точно така се случи и за съжаление бременността завърши неуспешно, така че сега съм много по внимателна  Peace

# 724
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мечтание, много си мила  Hug. Радвам се и теб да видя тук  Grinning.
Аз бях за кратко, сега ще се борим за мартенче или априлче Wink

Ще стискам палци тогава  Hug

Мерси, Биби  Grinning.

# 725
  • София
  • Мнения: 865
Вчера отидох по спешност на  ехограф, но всъщност като се замисля, ходя на всеки 6-7 дена, просто защото не издържам това неведение. Докато не почнат да ритат, имам чувството, че съм склонна да отида и да си купя ехограф у дома за да ги гледам всеки ден. Растат много бързо, чак се учудвам с каква скорост наддават на дължина. Сега са по над 2 см., а само преди 15 дена бяха по половин. При мен особено странното е, че нямам никакви симптоми през по - голямата част от времето и това, естествено, ме плаши до смърт. Но ето сега отново ми се гади, а не ми се беше случвало от 10 дена. Понякога завиждам тайно на онези дето повръщат, защото не успяват да дебелеят, а напротив, свалят, ама пък и за сваляне ще има време Simple Smile

# 726
  • Мнения: X
Изчакай! Рано е! И да, синдрома на изчезващия близнак е в ранна бременност. Но това не е лошо, освен ако не си се надявала с цялото си сърце и душа да са две. Важното е да има живо и здраво бебе до края. На мен в 7-ма седмица ми казваха, че е рано за всичко, макар че ясно се виждаха две точки. А опитахте ли да пуснете пулс  на другото сакче? Наскоро четох някоя мама, при която бяха установили пулс чак в 10-та седмица.
Честно казано, така си мечтаех за близначета момиченце и момченце:))) Но нищо, каквото е, такова. Все ще го обичам. Хубав уикенд на всички.

# 727
  • Мнения: 513
Мами, здравейте!
Аз отдавна не съм се подписвала тук май, но все няма време! Даже и сега съм съвсем набързо, от телефона и от работа, че после моята любов ще ме води на вечеря Simple Smile

Да кажа първо честито и добре дошли на новите ни мами!!!

Аз имам едно питане за вас. Чета навсякъде, че било мн полезно като спорт плуването по време на бременност, ама пък хлорът в басейните бил мн вреден... На мен ми се ходи на плуване и се чудех някоя от вас дали не плува, че да е проучвала въпроса Simple Smile? Освен това гледах някъде водна аеробика, ще потърся пак, но много ме грабна идеята Simple Smile))

хайде на всички весел уиикенд и да идва по скоро, че да ви изчета Grinning

# 728
  • Мнения: 452
 момичета, позволих си да папусна НОВА ТЕМА

# 729
  • Мнения: 354
Здравейте!
Включвам се и аз в групата. Надявам се всичко да е наред и аз да съм от "януарските мамчета". Изчаках доста докато се включа, тъй като предишния път направих аборт още в първия месец. Сега се чувствам много по-добре и така съм се успокоила, че още не съм ходила и на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт