Тук сме се събрали,фенове на Азиатските сериали -3

  • 42 472
  • 710
  •   1
Отговори
# 510
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ама важното е момчетата да са хубави Laughing
Аз го изгледах единствено заради това. Laughing Иначе сериала ми беше доста скучен.   

# 511
  • София
  • Мнения: 15 486
    Момичета,чета, разглеждам насам-натам и се оказва,че всичко живо е влюбено в Lee Min Ho! Аз май съм единствената, която не го харесва  Embarassed!

# 512
  • BG
  • Мнения: 4 458
    Момичета,чета, разглеждам насам-натам и се оказва,че всичко живо е влюбено в Lee Min Ho! Аз май съм единствената, която не го харесва  Embarassed!
И аз не съм му заклета фенка, единствено като беше 2-3 пъти с небрежно разпиляна коса в БОФ ми хареса, симпатичен е, но само толкова.
Гледам HYD по-съкратен е от БОФ , корейците много го бяха разтеглили. Но главния е голяма скица, харесва ми как са представили образа му, един нервак, много се смях в началните епизоди с него.
В спирита са включили още един тайвански сериал за превод, май ще е много интересен и тойhttp://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=2115

# 513
  • Мнения: 174
    Момичета,чета, разглеждам насам-натам и се оказва,че всичко живо е влюбено в Lee Min Ho! Аз май съм единствената, която не го харесва  Embarassed!
Не си, не си единствена. Мисля че е тинейджърска слабост той. Simple Smile

# 514
  • София
  • Мнения: 15 486
    Япония била купила правата да снимат Ангелите, но избраните актьори изобщо не ми харесват. А и било станало скандал, защото за членове на A.N.Jell били избрани членовете само от една група!


Takimoto Miori - Го Ми Нам (Park Shin Hye) -
  
Tamamari Yuta - Хуанг Те Кьонг (Jang Geun Suk)-

 Yaotome Hikaruga - Джеръми (Lee Hong Ki) -

Fuzigaya Taisuke - Шин У (Jung Yong Hwa)-

# 515
  • София
  • Мнения: 15 486
    Явно моята слабост са си корейците , ми по-хубави са от японците!


# 516
  • BG
  • Мнения: 4 458
На мен  едно не ми харесва в японските сериали, които съм гледала- наблягат повече на комедията отколкото на романтиката.

# 517
  • София
  • Мнения: 15 486
На мен  едно не ми харесва в японските сериали, които съм гледала- наблягат повече на комедията отколкото на романтиката.
  Няма лошо да е комедия, но аз предпочитам да са разделени, само драма, само комедия или само романтика...

# 518
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
    Момичета,чета, разглеждам насам-натам и се оказва,че всичко живо е влюбено в Lee Min Ho! Аз май съм единствената, която не го харесва  Embarassed!
Направо ги убивам всичките, никой да не го поглежда  Mr. Green
Аз много го харесвам и винаги ще го харесвам  Grinning
Изгледах и Ловци на роби, пристрастена съм отново към музиката, а сериала който не го е гледал е сбъркал много, невероятен е  Heart Eyes

# 519
  • Мнения: 2
Ааааа недейте тъй! Отдавна минах тийн възраста и никога не ме е хващала някаква мания обзела всички, но И Мин О ми е една от най-големите слабости. Да му изпапаш зъбките направо Laughing

Иначе в момента не гледам нищо друго освен Излъжи ме. Сериалът е доста увлекателен и чак сега открих очарованието на актьора в главната роля. Мацката от бая време ми е във фав листата, но понеже не харесах Coffee House и бях предубедена към мъжа. Вече не съм. Невероятен е! Grinning А в комбина с нея са взривоопасна комбинация. Laughing

# 520
  • София
  • Мнения: 15 486
   И аз исках да започна "Излъжи ме", но не са качени всички серии в бокса, а иначе няма как да гледам! Въпреки,че и аз не го харесвам главния, от оня филм, реших да видя каква ще му е ролята в този сериал.

# 521
  • Мнения: 6 859
Тайна, той сериала се излъчва в момента, така че няма как да са качени всички серии в бокса.

А що се отнася до Kang Ji Hwan, гледайте го в Hong Gil Dong. Почти съм сигурна, че ще ви се промени мнението за него Wink . Много добра роля прави и в Rough Cut . Със So Ji Sub са страхотен тандем.

За Lee Min Ho някъде четох, че не бил фотогеничен (колкото и невероятно да звучи Crazy ) и, че на живо е много по-готин. В БОФ не ми беше любимец, но след "Лични предпочитания" започнах леко да си променям мнението, а сега като гледам снимките от сета за "City hunter" ми прави още по-добро впечатление.

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 09:03 от 2в1

# 522
  • Мнения: 9 243
А на мен Kang Ji Hwan ми е в челната тройка. Много ми е сладък,чаровен и има невероятна усмивка Crazy

# 523
  • София
  • Мнения: 15 486
    Аз гледах Hong Gil Dong до 7-ма серия, но изобщо не го познах  Joy! Аз съм като кон с капаци, виждам само Гън Сок и другите от Ангелите! Много актьори ми харесват, но тези четиримата са ми слабост! Харесват ли ви японците, които ще изпълняват техните роли в японската версия?

# 524
  • Мнения: 27
You're Beautiful го гладах отдавна, но не ме трогна особено. Предполагам, че ако има японска версия ще се изкефя много  Heart Eyes. Япония ми е по-голямата слабост  Simple Smile
Ахммм, сега като се загледах в актьорите....Tamamоri Yuta много детско излъчване има за тази роля - май не е за мен филма така или инъче....

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 11:17 от aneridi

Общи условия

Активация на акаунт