Scrapbooking & Cardmaking - 14

  • 59 420
  • 726
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 5 530
http://www.livevideo.com/video/537FF9DA20B44560845DEE157D1F9DD6/ … spx?m_tkc=7540036
И от мен едно видео как се правят картички. Хората измислили по-лесен начин, пък ние сме тръгнали да се кахърим за машини и инструменти. Wink

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета да знаете някоя по лесна програма с която да си сложа воден печат на картичките? При двама хубавци в къщи явно трябва да се заема аз Thinking

# 152
  • Мнения: 1 860
armira, пробвай с Пикаса. Лесна е, на български, само дето на мен нещо ми се прецака преди време и въпреки двете преинсталирания не се подобри положението, та я изтрих. Сега ползвам за бързи редакции и воден знак ACDsee (може да се намери и свали с крак).

# 153
  • Мнения: 1 860
Тея ръце за нищо ги нямам. Голямо махане ги ръкомахам.  Joy



  bouquet

# 154
  • Мнения: 14
Грешката е вярна!!!
Без да искаш си го направила още по-поучително! И добре, че не си започнала отначало, защото така се вижда как малко разконцентриране може да те накара да изхвърлиш в коша доста труд!

# 155
  • Мнения: 9
Много готино клипче, Нани! Simple Smile

Аз да си кажа, макар че сигурно ще ми се смеете.. Понеже съм голяма забравана - този номер да отпечатам само една част от надписа го правя по бабешкия начин без да лепя тиксо, щото ще пропусна после да го махна като се знам каква съм.

Затова обръщам печата и със самото мастило лекичко нанасям само върху частта, която ще искам да отпечатвам. Ако случайно изцапам с мастило не където трябва - го почиствам с крайче мокра кърпичка, внимавайки да не избърша останалото мастило.  Mr. Green

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Нана, smile3501,браво!Благодаря ти!Обяснено на български вече е друго нещо.А и не се бях сетила че такъв уред може да си го пригодиш,мислех че е специален Blush
Ако клипчета ти носят удоволствие като ги правиш ние ще се учим от теб  bouquet

# 157
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм пак с въпрос/проблем. Взех си няколко цвята с малки мастила на Versacolor (пигментни), като печатах с тях на перлен картон и се размазва. Направих го пак, след 24 часа чакане пак се размазва. Писах и на Двете елши да питам къде бъркам, дали заради картона става така, но до момента няма отговор. На вас случвало ли ви се е?
Това са мастилата http://www.2elshi-shop.com/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=1
P.S. Добре, благодаря Wink

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 13:21 от silveto3

# 158
  • Мнения: 1 860
На такива повърхности (перлени, ацетат, всичко гладко) само с перманентни мастила. Staz On най-добре. Версата е чудесна за обикновена хартия и картон, но изисква повече време да изсъхне. Ако имаш горещ пистолет може с него да сушиш за малко, ако не ти се чака, но в никакъв случай на перлен картон.  Naughty

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Докато започна да пиша, Нана вече ти е отговорила,заповядай:
http://www.2elshi-shop.com/index.php?page=shop.browse&catego … mart&Itemid=1

# 160
  • Мнения: 1
Мислех да не пускам пост само, за да благодаря, но се сетих да покажа нещо, което открих на скоро. Та, мерси за бързите отговори.
Може би сте срещали такива идеи вече в мрежата, става въпрос за това как да си направим релефна плочка от печат. Това е линка http://acaketorememberva.blogspot.com/2010/12/technique-stamping … n-candy-clay.html
Аз си направих един, взех си въздушна глина. Релефа на картона не ми се получи, там където минавам с уреда и няма вдлъбнатина, очертават ми се драскани линии върху картона с лек релеф Simple Smile, (ако не знаех какво е станало, не знам дали щях да разбера обясненията ми, хахах Simple Smile ) но може би не ми е правилна техниката, не  знам.

# 161
  • Мнения: 1 860
 Rolling Eyes Силве, ти чете ли текста към снимките въобще? Жената пише, че това би било идеално за украси на торти, тъй като фондана е мек и не му трябва голям натиск. Всъщност той целият блог е за торти...Разбира се, че ще ти се получават само драсканици, за сух ембосинг трябват по-плътни и дълбоки улеи, от колкото би получила с печат. 

# 162
  • Мнения: 1
Е, не съм чела  Blush Прочетох глина някъде.. какви са тези торти с глина.. Simple Smile

# 163
  • Мнения: 1 860
 Banghead не'ам нерви, честно...

# 164
  • Мнения: 1
Хехе, дай пак да не почваме спора. Не виждам какво толкова е станало. Стори ми се интересно и исках да го споделя с вас с добри чувства, то пак се оказа, че не е трябвало изобщо да се включвам.

Общи условия

Активация на акаунт