Scrapbooking & Cardmaking - 14

  • 59 451
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120

След няколко месеца установих,че картичките ала Тим Холц най ми идват от вътре.Очаквам вашите съвети и поправки.Ето я моята Айфелова кула.От снимката не личи,но съм я направила с напукващ ефект.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 10:21 от armira

# 136
  • Мнения: 1
UHU се оказа най-удачно и за мен.
armira, на мен ми харесва картичката ти  Grinning
Иначе пиша, защото искам да се свържа с Йорданка Б.Д. Изпратих и нещо днес, но имаше проблем с mail.bg и и загубих пощата.

# 137
  • Мнения: 9
Тече, много ме надцени, мила Simple Smile Такива велики архитектурни заложби за мебелировка чак нямам, обаче пък за 1-ви път виждам такова нещо и ми беше супер интересно да разгледам. Simple Smile  Hug

Дес, много ти благодаря за страхотната идея! Вече два часа гледам мобили от тоя тип само че с играчки от филц и мисля, че ще се спра на нещо от тях. не съм голяма шивачка, обаче пък това с филца не е като да шия бална рокля, трябва да се справя. Simple Smile
После ще показвам!  bouquet

Армира, съвети - нямам, поправки - също.  Sunglasses
Така е повече от идеална! Simple Smile

Иначе другия път като снимаш - може да обърнеш листа за фон от обратната страна - така че да не му се вижда бялата лента.  Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 1 860
Уха, след 8 часово ъплаудване на две клипчета, едното 5 минути и другото 3 и половина, най-накрая съм готова.  Crazy

Част 1



и Част 2



Раче, аз шия каквото имам да шия и после лепа върху основата с тиксо. Не минавай там където имаш лепило или двойнозалепящо, защото машината ще пропуска. По иглата се насъбира лепкаво и пропуска бодове. Моята шие най-добре двойни пачета т.е. дизайнерска хартия върху картон за бордер, но и само хартия да е пак става. Важното е да няма нищо лепкаво през което да ти минава иглата.  Peace

armira, страхотна е! Нямам ни бележки, ни забележки. Simple Smile Само както и Гери спомена, бих обърнала фона, за да не се вижда бордъра.  Hug

п.с. За първи път правя подобен род видео, за това не ми се смейте много на ъкането и мъкането, моля!  Blush

# 139
  • Мнения: 1
За това говорех, много полезни клипчета. На мен ми хареса и още повече нагледно и на български разбрах за какво иде реч.

# 140
  • Мнения: 1 860
За това говорех, много полезни клипчета. На мен ми хареса и още повече нагледно и на български разбрах за какво иде реч.
То чак не може да ти се разсърди човек на теб.  Laughing


Момичета, най накрая направих блог, който хем обмислям от много време, хем от мързел  Blush отлагах. Воала!  Whistling

# 141
  • Мнения: 7
Добро утро!

Нана, огромни благодарности за чудесните клипчета за Биг Шот-а! Много такива съм изгледала в нета, но къде разбрала английския, къде - не, наистина си е друго, когато го чуеш на майчин език, след като навремето, когато мама казваше "Учи английски, ще ти трябва един ден!", аз се ослушвах! И тук да кажа, че идеята за инициативата в новия ти блог ми хареса много и ще ми бъде полезно на този етап всякакво инфо. Още веднъж - благодаря!

Армира, чудесна е станала картичката! И на мен много ми харесват картички ала Тим Холц, но все още не съм се захванала с нещо в този стил!

Ето и моята най-нова картичка.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 09:40 от Miss Emerald

# 142
  • София
  • Мнения: 109
Нана, огромно благодаря за клипчетата!!! На мен ми е ещо слаб звука през лаптопа и почти не чувах какво казваш, но все пак успях да се ограмотя!  bouquet

Аз вчра си получих circle cutter-а и успях да го разгледам за малко вечерта. Малко се минах с резервните ножчета, че ще е трудно да си намеря защото е някаква измислена марка, но все пак мисля, че върши доста добра работа! Peace

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 09:45 от kumiko

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Нана,страхотно си се справила!Браво на теб!От твоето видео вече няма как нещо да не си разбрал.Всички ти благодарим за инициативата!  bouquet
Нана, Miss Emerald, Ble6tu4ka,Светле, благодаря ви!Радвам се от сърце, че ви е харесала моята картичка!

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 10:43 от armira

# 144
  • Мнения: 14
Армира, и на мен, и на мен ми хареса - нямам забележки (което е трудно постижимо)!
Всъщност не е чак толкова трудно - на някои им се получава всеки път или почти всеки, но има и такива, които още не са постигнали такъв резултат... Браво!!!

Нана, супер! Освен полезните знания, които предаваш в клипчетата си дала прекрасен пример как действа метода "развитие чрез проба-грешка" ! На първото клипче често ръцете ти не бяха в кадър, на второто вече имаше огромен напредък! Поздравления! Аз пробвах да снимам клипче и освен че не приличаше на нищо, хич не се сетих да говоря... така че твоите са  newsm74

# 145
  • Мнения: 1 860
Благодаря, момичета!  Hug Днес мисля да ви спретна урок, как да отпечатвате с дръвени и гумени печати точно където искате. Ще видим какво ще направя.  Crazy

Тече, остави кадъра ами и малко по-силно трябва да говоря, да ползвам другият обектив и т.н. и т.н. ама ще се уча в движение. То е ясно.  Laughing  Hug

# 146
  • Варна
  • Мнения: 5 545
armira, чудесна картичка, много френска.
Miss Emerald, много нежна картичка.
Нана, чудесен урок. Съвсем добре се е получил като за първи път. Жалко, че го нямаше като си правих първите проби и грешки с биг шота.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря, момичета!  Hug Днес мисля да ви спретна урок, как да отпечатвате с дръвени и гумени печати точно където искате. Ще видим какво ще направя.  Crazy

Тече, остави кадъра ами и малко по-силно трябва да говоря, да ползвам другият обектив и т.н. и т.н. ама ще се уча в движение. То е ясно.  Laughing  Hug
Нана страхотна идея!Това се оказа голям проблем за мен и ще ми е от полза твоят урок!Гледах клипчета в youtube как го правят,но те си има специален инструмент за това Sad а пък аз дори не му знам името Sad
Te4eto,Despina,благодаря!Ценя вашето мнение!

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 12:58 от armira

# 148
  • Мнения: 4 369
Нана, благодаря за труда, който влагаш, да ограмотяваш нас новаците   Money
Изгледах с интерес клипчетата. Само да отбележа, че звукът и на моя лаптоп беше много слаб.

# 149
  • Мнения: 1 860
Момичета, от мен е предполагам слабият звук, но не мога да преценя колко силно да говоря. Новото видео е готово, мисля че на него звука е по-добре. Вчерашните ги направих от първият път, днес не искам да ви казвам колко пъти започвах.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт