Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 3

  • 95 522
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0



Опасните улици на един град...
Неспокойни и тъмни...
Гневът в миг се превръща в престъпление...
Клеветата разваля предателството..
Това представляват опасните улици.
Честта на този град е в ръцете на полицаи с чисти сърца,приятели на добрпото и непреклонни пред злото..
Нашите полицаи,те са като нас..
Живеят в нашият свят и се борят с предизвикателствата...
Смеят се,надяват се,страдат...
Те също знаят,че въпреки всичко живота по опасните улици е прекрасен!




История

             Сериалът разказва за истинското лице на един град в тъмните му улици. Ежедневието е изпълнено с тревоги и напрежение. В миг гневът се превръща в престъпление, а клеветите развалят приятелства.
              Исторически, магически, прекрасен Истанбул. По улиците на този град има място за злото, трудностите и предизвикателствата. Малките улички са истинското лице на един град. Те са неспокойни и смутни. Там за миг може да стане престъпление. Там в съседство на всяко приятелство живее предателство. Но на задните улици са и те - честта на града, приятели на добрите, враговете на лошите, хората с големи сърца и чисти ръце – полицаите.
              Един полицейски екип трябва да въдвори ред по тези тайнствени улици и се отдава на своята мисия безапелационно и с цялото си сърце. И без да пренебрегват служебните си задължения, героите преживяват същите драми и вълнения, като всеки един от нас.



Герои


 Главен комисар Ръза има съпруга на име Айля и дъщеря на име Панар. В деня, в който Зейнеб постъпва на работа, се пенсионира Осман – негов колега и верен приятел. Ръза, мъдър и уравновесен човек, е лидер на екипа.

             Младата и красива Зейнеб, която въпреки молбите на майка си тръгва по пътя на своя покоен баща и става полицай. Баща й Шефик Зейнеб е легенда в отдел „Наркотици”, но дали младата и решителна Зейнеб ще успее да докаже, че е достойна да носи бащиното си име?
            
              Комисар Хюсню е женен с четири деца. Бащата на жена му живее с тях. Поради финансови проблеми, той е неспокоен и по всякакъв начин се опитва да разреши проблемите си.

              Месут се е присъединил към отряда съвсем скоро. Той е работил към „Специални операции”. Развел се е с жена си Ейшим, от която има дете. Но миналото му го преследва и тласка надолу. Той потиска емоциите си с алкохол, но не осъзнава, че това не решава проблемите, а по-скоро ги задълбочава. Безотговорното му държание го отдалечава все повече от сина му.

              Комисар Мурат е млад и привлекателен полицай. Дори когато не патрулира по улиците, той намира време да помага на изпадналите в беда. Когато за първи път зърва Зейнеб, той мигновено е привлечен от нея.




Екип


Режисьор: Орхан Оуз
Сценарист: Ахмет Юрдакул, Озан Емре Юрдакул
Музика: Мурат Евгин




Стари теми

ТЕМА 1
ТЕМА 2



Стара Анкета






Епизоди


ЕПИЗОДИ ЗА ТЕГЛЕНЕ
ЕПИЗОДИ ЗА ТЕГЛЕНЕ 2
ЕПИЗОДИ ЗА ТЕГЛЕНЕ 3
ЕПИЗОДИ ЗА ГЛЕДАНЕ ОНЛАЙН
ПРЕДСТОЯЩИ ЕПИЗОДИ НА ТУРСКИ






Снимки от сериала






Актьори











МУРАТ

Роден на 17.10.1979г. в Истанбул! Името му- Уур, означава „успех”, „късмет”!
Интересува се от четене на книги. Три години се е занимавал с йога, айкидо и тай- чи. Завършил е Коджаели университет, катедра по мениджмънт.На 19.06.2008г. се жени за Гамзе Йозчелик! На 29.01.2010 година в Лондон се ражда синът им Муратхан!!!


ЗЕЙНЕП

Родена на 26.08.1982г. в Истанбул. Името й – Гамзе, означава „падина”!  Завършва гимназия и университет в Малта. От 1999 година работи като професионален модел.
След скандал през 2005 година с нейни снимки в Интернет, пуснати от приятеля й Гьокхан, тя го осъжда за изнасилване на 8 години затвор!!!

Работи като водеща на различни телевизионни предавания.
На 19.06.2008 се омъжва за Уур Пекташ! На 29.01.2010 година в Лондон се ражда синът им Муратхан!!!


РЪЗА

Роден на 30.08.1942г. Името му- Зефер, означава „победа”!
Завършил е факултет в Катедрата по история на изкуствата.
Женен от 25 години за Binnaz, но медиите често свързват името му с това на известна манекенка!!!


МЕСУТ

Роден на 30.06.1973г. в Истанбул! Завършил в Арт център.
Разведен с Гюнай Караолу, от която има дъщеря.
В момента името му се свързва с това на модела Памела Спенс.


АЛИ

Роден на 02.03.1981г. в Анкара. Името му- Алп, означава „висок връх”, а фамилията- Коркмаз, означава „страх”. Учил е в университет в Америка- завършва Университета на Южна Флорида, катедра "Радио и телевизия” и продължава да учи актьорско майсторство в Ню Йорк.
Лятото на 2006г. се прибира в Tурция, a след по- малко от месец е поканен да изиграе ролята на Али в „Опасни улици”!


ХЮСНЮ ЧОБАН

Роден през 1965г. в Болу. Името му- Йозгур, означава „безплатно”!!! 
Завършва първи по успех в гимназията. След диплоирането си работи в любителски тестър! Завършва университет за приложни изкуства!
До 1985 година играе професионален баскатбол.
Женен, с едно дете!


АЙЛИН

Родена на 02.10.1974г. в Истанбул! Името й- Йозлем, означава „копнеж”, а фамилията й- Чънар, означава „равнина”!
Цвят на очите- кафяв. Висока е 172 см. и тежи 57 кг.
Завършила е  Туризъм и хотелиерство в Тракийския университет.





ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!


За темата
Създател:tims
Помощници:Mine_123 и samanta666
Колажи:Mine_123,vici98

Благодаря ви!

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 18:11 от tims

# 1
  • Мнения: 0
Честита Нова Тема!   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 368
Чудесна тема.....невероятна е...  bouquet

# 3
  • Мнения: 3
Привет,момичета!
Аз не съм писала тук,но редовно ви  чета.Имам въпрос към някой, който е следил епизодите,които сега се излъчват по ''Канал Д''-интересуваме как се казва актрисата,която е в  ролята на Сейран Есмер(играе певица в нощен бар).Предварително благодаря.
Колкото до филма-заради такива филми си заслужава човек да се потруди и да научи езика,защото толкова реален,земен и забавен филм се среща много рядко напоследък.За актьорите-просто нямам думи-играта на всички е великолепна,като се почне от възрастните до децата,че дори и овчарката Гариб.Мислех си,че сериалът ще загуби очарованието си след напускането на Мурат,Зейнеб и Енгин,но съм сбъркала-дори е още по-добър откъм ситуации и диалози.Нямам търпение вече,не знам как ще дочакам нашата телевизия да настигне тези по турската телевизия.
И за последно да споделя,че моят фаворит е комисар Месут-невероятен е!И бивш съпруг  бил на Гюлназ абла от ''Пленителката''(това едва едва днес го научих).

# 4
  • Мнения: 368
Оффф..бее....не мога да немера от кой епизод е онази снимка и толкова.... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy

# 5
  • Мнения: 0
Оффф..бее....не мога да немера от кой епизод е онази снимка и толкова.... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy

Минавам само да кажа здравей и да те успокоя, че довечера ще потърся епизода- мисля, че се сещам за ситуацията, ама довечера ще проверя с точност.....  Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 0
И честита нова тема, станала е прекрасна....   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
И честита нова тема, станала е прекрасна....   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
А ти какво правиш тук!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 0
Браво tims страхотна тема!  bouquetИскам да ви кажа,че довечера няма да съм тук(не че оставам често)поканена съм на бар от една стара приятелка Whistling Whistling WhistlingСлед малко ще отида при нашите "гости",за да ги проверя какво правят,да не би да се опитват да избягат от нас!Ще ги целуна всичките   love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 9
  • Мнения: 0

Вижте само Хюсню как търси приятелите си!

# 10
  • Мнения: 0

Вижте само Хюсню как търси приятелите си!

Колкото и да ги търси няма да ги намери!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 368
Оффф..бее....не мога да немера от кой епизод е онази снимка и толкова.... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy

Минавам само да кажа здравей и да те успокоя, че довечера ще потърся епизода- мисля, че се сещам за ситуацията, ама довечера ще проверя с точност.....  Hug Hug Hug Hug
Ей Сами...какво ще правим без теб....
СЪКРОВИЩЕ!!!!! Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 0
Оффф..бее....не мога да немера от кой епизод е онази снимка и толкова.... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy

Минавам само да кажа здравей и да те успокоя, че довечера ще потърся епизода- мисля, че се сещам за ситуацията, ама довечера ще проверя с точност.....  Hug Hug Hug Hug
Ей Сами...какво ще правим без теб....
СЪКРОВИЩЕ!!!!! Hug  bouquet

Да ама като дойде ще има какво да разказва......!  Whistling Whistling Whistling

# 13
  • Мнения: 368

Вижте само Хюсню как търси приятелите си!

Колкото и да ги търси няма да ги намери!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Joy Joy Joy Joy hahaha

# 14
  • Мнения: 0
Ето още една картинка.....тази ми е любима!

Общи условия

Активация на акаунт