"Вълци,вампири и ловци"-Тема 5

  • 21 468
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


Последна редакция: чт, 12 май 2011, 17:59 от Mother 0f All

# 1
  • София
  • Мнения: 6 219
Първаааа! Страшна тема Десиииии!!!

# 2
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Втораааааааааааааааа Party Party Party Party,браво как го направи това? Crazy

Ако ще правим класация дайте да уточним кои филми ще гледаме още... някой ключови филми са гледани от всички и добре познати все пак, но има и такива, които...
Да! "От здрач до зори" всички ли сме го гледали? Ама и трите части? Ако не - марш под строй! hahaha

Защо искаш да ми го причиниш Tired

Войни на Светлината,страшно ми хареса,много добър филм,дори си го запазих,което се случва рядко,днес почвам Подземен свят Sunglasses Peace

# 3
  • Мнения: 3 736
Мерси, Деска, много хубава тема!   bouquet

какво да ти причиня, Плами? Ако щеш го гледай, но филмът е култов, това е положението.

# 4
  • Мнения: 0
 Thinking Нещо ми куца на мене,за следващата ще се постарая повече  Laughing

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мерси, Деска, много хубава тема!   bouquet

какво да ти причиня, Плами? Ако щеш го гледай, но филмът е култов, това е положението.

За Здрач говорим нали Mr. Green,да не стане някоя обърквация,щото тако на пръв прочит това ми дойде,иначе ся като се замисля,ти си говориш реално за  "От здрач до зори" моля да бъда извинена Blush (явно нещо съм разсеяна newsm78) и ще го гледам Wink Peace Да дори го намерих в замундата и го тегля!

Дес как направи гифовете не ме мъчи Tired Joy Joy Joy

# 6
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Я още нещо изскочи, което не съм гледала. Щом казваш, че От здрач до зори е култов, се нареждам на опашката и аз да го гледам. А за класацията може да изброим любими или култови според нас филми и който иска да наваксва.  Mr. Green

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Скок, така и така се прибирам от фитнес. Чудесна темичка  bouquet

# 8
  • Мнения: 0
Дес как направи гифовете не ме мъчи Tired Joy Joy Joy[/b][/i]
С фотошоп ма Плами   Simple Smile

И аз не съм го гледала от От здрач до зори,ако искате за следваща задача той да е  Simple Smile

# 9
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Пуц, те три ли са? Аз съм гледала само първия Embarassed

# 10
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз тук , От здрач до зори е повече от култов  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 44 115
  bouquet чудесна тема Simple Smile

# 12
  • Мнения: 436
Вълк ми хареса, да кажа за статистиката.
От здрач до зори само първата част съм гледала, Клуни е невероятен прекрасник там Heart Eyes
Другите две части не съм гледала.

Мадърче, благодарности за темата  bouquet

# 13
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
и аз за протокола Вълк го харесвам и него съм гледала няколко пъти

от новото ви предложение, гледала съм първите 2 части,не знаех че има и 3та Thinking

Мадрър много готино мърдат  Wink Blush как хубаво са събрани всички

# 14
  • София
  • Мнения: 6 219
Нямам против това да е следващата задача. Аз ще се включа следващата седмица.

 
Я още нещо изскочи, което не съм гледала. Щом казваш, че От здрач до зори е култов, се нареждам на опашката и аз да го гледам. А за класацията може да изброим любими или култови според нас филми и който иска да наваксва.  Mr. Green

Това ми е мисълта и на мен, защото си давам сметка, че не съм в състояние да обхвана всичко, което излиза.

Общи условия

Активация на акаунт