В момента чета...6

  • 49 451
  • 773
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 378
"Божията формула" от Жозе Родригеш Душ Сантуш.  Интересна е. Особено за тези, които обичат физика и за вярващите.

# 151
  • Мнения: 143
За "Кръглата риба" - в началото ми беше много интересна и малко преди финала я зарязах - досега нямам друг такъв случай.
За "Три чаши чай" - хареса ми, но ми беше прекалено документална, не бих я препрочела:)
Завърших и "Една италианска любов" на Филип Бесон - не ми хареса.

Започнах "Туристът" на Богдан Русев - като за начало ми допада.

# 152
  • Мнения: 1 448
Ходих до библиотеката и се запасих с книжки, някои от тях по ваша препоръка  Laughing
Започнах "От Утрото до здрача" на Шелдън - любим ми е, най-вероятно съм я чела вече и съм я забравила, което напълно ме устройва  Mr. Green

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856

Много харесвам Шмит  Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 4 070

Много харесвам Шмит  Heart Eyes
Мисля, че имам негова книга- трябва да го издиря и да го пробвам. Wink

# 155
  • España
  • Мнения: 342
"Психоаналитикът" от Джон Каценбах.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
noshtna_ptica, моля те дай отзиви за книгата след като я прочетеш. Два пъти посягам да я купя и я оставям след това. Ще ми е интересно да споделиш мнение.  Simple Smile
Споделям - "Елегантността на таралежа" е великолепна! Peace Peace Peace

# 157
  • Мнения: 1 448
"Психоаналитикът" от Джон Каценбах.

Дай малко инфо за книгата  Hug

# 158
# 159
  • Мнения: 150
Благодаря на всички за коментарите за "Елегантността на таралежа".  Ще се купува!   bouquet

# 160
  • España
  • Мнения: 342
bailyes, ако си почитател на трилърите "Психоаналитикът" със сигурност ще ти хареса.
Главният герой, доктор Фредерик Старкс, получава в деня на 53 си рожден ден анонимно писмо.
Трябва да открие автора на писмото в срок от 15 дни или да се самоубие... ако не го не направи близките и познатите му ще бъдат убивани един след друг.
Това е основната линия на сюжета накратко.

# 161
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Здравейте!

 Чета тази книга. Много ми харесва. Грабна ме още в самото начало. Взех я от библиотеката и изглежда е много четена, защото страниците са понамачкани, пожълтели и подгънати.
 

           

# 162
  • Мнения: 65
Бесове - Достоевски. Взех си я инцидентно от библиотеката, тъй като не намерих нито една от книгите, които търсех. Засега (около стр. 200) съм много приятно изненадан. Хубави монолози, лек хумор, само имената са ми малко в повече.

# 163
# 164
  • София
  • Мнения: 65
И аз най-сетне стигнах до "Три чаши чай" ...

Общи условия

Активация на акаунт