Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 016
  • 710
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 385

ако взема да се разколебая...в последния момент.
Ще си спомниш веднага, че

имам убеждение и увереност,вътрешното усещане в мен е че вече е станало ,че ще си го взема,така го чувствам в момента
Hug

# 406
  • Мнения: 0

ако взема да се разколебая...в последния момент.
Ще си спомниш веднага, че

имам убеждение и увереност,вътрешното усещане в мен е че вече е станало ,че ще си го взема,така го чувствам в момента
Hug

Днес май ми е ден да се разубеждавам,събудих се с голям зор,след като съм сънувала сън,който на момента бях почти сигурна какво означава,със странно усещане,хем ми беше неприятно,хем бях спокойна,по-късно разбрах ,че съня ми не е точно това, което съм си мислила,но сега впрегнах и мисълта на мъжа ми,казах му за тази минута,дано и той ми помогне поне малко с желанията,защото имам чувството,че нещата при мен се случват по-бавно,понеже той с неговите мисли,когато са негативни,ни дърпа рачешки назад.
Та да видим какво ще стане тази нощ в 12-12.01 ч. Praynig

Позволявам си да пиша,никой друг не е писал,мога да се похваля само,че накарах мъжа ми и той да си пожелава и го прие,така че не се съмнявам че ще се сбъднат нещата Praynig
Благо-даря на Вселената!

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 00:05 от Patte

# 407
  • Мнения: 0
Patte сигурна съм , че желанията ти ще се изпълнят .Когато 2 души се молят и искат еднакви неща тогава става още по бързо . Hug
Сигурна съм ,че на всички желанията ни ще се изпълнят . АМИН    love001

# 408
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
.....
Бихте ли ми дали линк към техниката с пеликана,искам вече тая работа! Досега се рових назад,но защо не я открих?

Знаеш ли дали наистина е тая и каква е тя?

На мен ми се наложи да коригирам поръчката последния път. Wink
Да,зная какво искам.
Eто го пеликана (има и други техники)

# 409
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Е, аз като го пропуснах снощи отварянето сега какво Cry

# 410
  • Мнения: 0

Е, аз като го пропуснах снощи отварянето сега какво Cry
Спокойно,виж това:

Пак е само за 1 минута –за да си кажем най важните неща които искаме . Hug
Че ако е за час ще им „брамне главата“ на онези горе -само от моите желания. Laughing
и не е 2 пъти ами 4 - на 23 срещу 24 - Еньовден   и на 28 срещу 29 -св. Петър и Павел  bouquet


# 411
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз - който не чете вечер тук - така му се пада! Laughing

Момичета, има ли техника за откачане от човек, който се е закачил за теб и не те пуска, не ти дава да останеш сам с непрекъснато присъствие, когото с нищо неможеш да изгониш, като пиявица е?

# 412
  • Мнения: 15 619
И аз - който не чете вечер тук - така му се пада! Laughing

Момичета, има ли техника за откачане от човек, който се е закачил за теб и не те пуска, не ти дава да останеш сам с непрекъснато присъствие, когото с нищо неможеш да изгониш, като пиявица е?
Аз знам една. Mr. Green Казвам, че имам нужда да остана сама, не можем да се видим, ще спя, ще се къпя, ще копая, ако иска да дойде с мен.... и още ред такива.... Всичките вършат работа. Whistling
Страхът да не нараня някого обикновено наранява мен, тъй че го пускам да пасе.  Hug

# 413
  • Мнения: 863
Добро утро на всички!  bouquet
Вени, да те питам- кого обичаш?Споделяш, че се колебаеш и не можеш да избереш....А сърцето ти към кой от двамата те води?

# 414
  • Мнения: 730
И аз - който не чете вечер тук - така му се пада! Laughing

Момичета, има ли техника за откачане от човек, който се е закачил за теб и не те пуска, не ти дава да останеш сам с непрекъснато присъствие, когото с нищо неможеш да изгониш, като пиявица е?

Много любов и светлина и с мисъл- да поеме по своя път в хармония и здраве. Всичко е в мисълта, явно има нужда точно от това. Кое го привлече в моя живот?- е добър въпрос ,на който е нужно да си отговори човек в този момент. Подсъзнанието може всичко Simple Smile))

# 415
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Delfina fon Ю, много благодаря HugЩе приложа съвета, дано намаля трафика Grinning
И аз - който не чете вечер тук - така му се пада! Laughing

Момичета, има ли техника за откачане от човек, който се е закачил за теб и не те пуска, не ти дава да останеш сам с непрекъснато присъствие, когото с нищо неможеш да изгониш, като пиявица е?
И сме две дето не 4етем ве4ер Sad, ама аз вярвам,4е и Бог и Богородица Ще ми помогнат, дори замиг не се съмнявам. Проблемът е КОГА? Grinning
 Опитала ли си, да се държиШ неприятно, гадно и отвратително? Аз на един такъв настоятелен, дето ме канеШе да излизаме, а ми беШе неприятен, му рекох накрая,след като ми се из4ерпаха извиненията, 4е Ще съм свободна 4ак напролет/беШе преди Нова Година Joy. Той се ожени напролет а аз след 10 години hahaha

# 416
  • София
  • Мнения: 3 648
Държа се гадно, а той ми намира извинения.

Сърцето ми ме тегли ту към едния, ту към другия. На приливи и отливи съм и вече не се понасям.

На въпроса какво го привлече в моя живот имам отговор - нуждата от любов, имах и огромни количества да давам любов, извираше от мен. Исках да я излея върху някого, да се почувствам отново в общност с някого.

Луна, твоите методи при него няма да помогнат - мсе измисля повод да дойде - обикновенно важен. И край - няма отърване.

# 417
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Разума трудно ще избере, а сърцето - ту тук, ту там, може би има нужда от малка пауза за да те води.
Това е първото, което помислих като четох поста. Не е съвет, само споделям, понеже ми се струва че търсиш начален импулс за себе си.

ПС Преди време отказвах на един мъж много кратко и ясно и сработи докато имах желание да отказвам. Изобщо не съм се притеснявала какво ще си помисли. Не става дума за гадно отношение, но съм заета, друго искам, друго ми е приоритет и т.н. Ако става дума за бащата на детето, там нещата са по-различни, защото вингаи има лигитимен повод, но пък дистанцията си е дистанция.

# 418
  • Мнения: 385
Древен Келтски Хороскоп На Желанията babydust7
Вярваме в това или не, но според много племена и народи, на земята освен хората живеят и други същества. Не, не само растенията, животните и рибите, а също така и духове, нимфи, сирени, феи...
И за всеки един знак от Зодиака, както се оказва, съотвества различна фея...
Съдейки по приказките и легендите, феите - това са добри вълшебници, които са кръстници на децата. Те се надвесват над легълцата на новородените и щедро ги даряват с различни качества и таланти...
Но келтската митология приписва на феите  много по-интересни свойства... Според древните келти, феите са общо 12, като сред тях се открояват 4 кралици ( Парадис, Маб, Мелузина, Холда ), 4 принцеси ( Моргана, Вивиана, Естрела, Арил ) и 4 гранд-дами ( Гластинг, Ургания, Селкия, Мелиора). Всяка от тяха отговаря за един от природните елементи ( земя, въздух, огън и вода. Счита се, че феите помагат да се съхрани екологическото равновесие на планетата. Разбира се, те не са сами, всяка една си има помощници: гноми - те отговарят за елемента Земя, силфиди ( елемента Въздух ), саламандри ( Огън ), русалки ( Вода ).
Келтската митология е намерила отражение в традиционната, зодиакална система. За всеки знак от Зодиака са характерни определени качества. За тяхното развитие и доминиране над останалите ви черти, помагат феите. Ако искате вълшебните сили да ви помогнат - обърнете се към феите. Но бъдете внимателни в желанията си! Wink

Овен - Кралица Парадис
Тя е повелителка на зората и светлината. Парадис ще ви преведе превз тъмнината и ще ви помогне да преодолеете всякакви препятствия. С нейната помощ даже това, което не очаквате, ще се осъществи и ще съумеете  да постигнете невиждани резултати.
На кралицата помагат саламандрите - духовете на огъня. Тя разрушава препятствията. Ако на вас ви предстои сложна задача, помолете за помощ кралица Парадис:
"Господарке на вълшебните духове, светлината и зората, преведи ме през тъмнината, помогни ми да..."

Телец - Принцеса Вивиана
Диамантите са най-добрите приятели не само на жените, но и на фея Вивиана. Принцесата подпомага финансовия успех и също така помага да достигнете вътрешна хармония и външна красота.
Нейни помощници са гномчетата - горските духове. Те увеличават материалното състояние.
Ако имате проблем и не можете да завършите някоя сделка, не ви върви на работа и парите бягат от вас, обърнете се към Вивиана: "О, принцесо, велика господарке, ела ми на помощ..."

Близнаци - ГрандДама Мелиора
На нея се подчиняват топлите, южни ветрове. На крилете си, те носят успех. Мелиора ще ви помогне да извървите житейския си път леко и щастливо. А препятствията пред вас ще бъдат премахвани от помощниците на феята - силфидите.
Ако сте разочаровани и дипресирани, Мелиора ще ви помогне да възвърнете желанието си за живот. Просто кажете: "О, Мелиора, госпродарке на ветровете, премахни препятствията от пътя ми. Помогни ми да..."

Рак - Кралица Мелузина
Стихията, която се подчинява на тази фея е дъждът. Мелузина е покровителка на влюбените. Нейната сила ще ви помогне да станете привлекателни и съблазнителни. Помощници са й прекрасните русалки.
Мелузина прави така, че сбъдва най-съкровените ви желания.
Просто ги споделете с феята: "О ,кралице, владетелко на водните стихии, помогни ми да осъществя мечтата си..."

Лъв - Принцеса Моргана
Страст - това е стихията на Моргана. Тя покровителства дръзките и изобретателни хора и им помага да постигнат успех. Помощниците на Моргана са саламандрите. Тя изгаря всички препятствия и ви помага във всички начинания.
Ако сте предприели нещо грандиозно, просто се обърнете към нея: "Моргана, смела принцесо, повелителнице на стихията страст, помогни ми..."

Дева - ГрандДама Ургания
Планините и горите са подвластни на Ургания. Тя ще ви дари с физическа сила и издържливост, а гномчетата, които й се подчиняват ще ви помогнат да се сдобиете с материално благополучие. Благодарение на Ургания, вие ще получите, това, за което страстно копнеете и което ви е необходимо незабавно.
Ако не можете да се справите с проблемите си по никакъв начин, обърнете се към феята: "Прекрасна фейо, господарке на планините и горите, помогни ми да не се загубя по пътя си..."

Везни - Кралица Холда
Тя управлява ураганните ветрове, като ви носи късмет във всяко начинание. Нейната сила е в предвиждането. Тя ще ви помага незабележимо. Знайте, че ако неочаквано ви потръгне в нещо или постигнете успех, за който дори не сте мечтали - това е дело на Холда.
Силфидите, помощници на кралицата, осветяват пътя ви, така че никакви сложни ситуации да не ви изненадат.
Ако сте загубили вярата в късмета си и в щастливата ви звезда, обърнете се към Холда: "О, кралице, Холда, повелителко на ураганите, върни ми късмета..."

Скорпион - Принцеса Естрела
Реките са подвластни на принцеса Естрелла. Феята защитава сърдечните и нежни взаимоотношения, като засилва вярата ви в собствените ви възможности и успех. А ако възникват трудности - тя ви помага да ги разрешите.
Заедно с Естрелла са и нейните помощници - русалките. Те обичат да правят изненади. Помнете, че ако някога съвършено неочаквано срещнете вашата перфектна половинка, това е дело на принцесата.
Ако копнеете да сбъднете някое ваше желание, не се колебайте да се обърнете към принцеса Естрелла: "Скъпа, принцесо, повелителко на речните води, покровителко на спокойствието и любовта по Земята, помогни ми..."

Стрелец - ГрандДама Гластинг
Духовно развитие и стремителна устременост към постигането на набелязаните цели - това са областите, които са подвластни на Гластинг. На нея е дадена силата да привлича успеха и да осигурява опора в живота, да ви озарява с внезапни блестящи идеи, с последващи неочаквано-благоприятни реултати.
Помощници на феята са саламандрите. Тя винаги е редом до вас на пътя на духовното развитие и постигането на успех.
А ако при вас нещата все пак не вървят гладко, обърнете се към гранд дамата: : Прекрасна, Гластинг, ти винаги си ми показвала правилния път, помогни ми и сега..."

Козирог - Кралица Маб
Сърцето на планините и скалите е в ръцете на кралица Маб. В допълнение, тя може да ви излекува от всеки недостатък - и духовен, и физически. Тя ви води по пътя на материалното благополучие и умножава финансовите ви успехи.
Нейни помощници са горските духове - гномчетата. Те знаят как да ви помогнат да увеличите благосъстоянието си.
Когато изпитвате необходимост от нещо, обърнете се към Маб: " О, кралице, господарке на планините и скалите, изслушай молбата ми..."

Водолей - Принцеса Арил
Вятърът на промяната се подчинява на Арил. Тя помага на Водолеите да звързват полезни връзки, да осъществяват приятни запознанства. Арил  има необикновената дарба да развива ума и творческите способности на своите подопечни. С нейна помощ можете да постигнете блестящ и бърз успех.
На принцеса Арил съдействат силфидите. Благодарение на тях Водолеите имат жив ум.
За да постигнете успех в дадено начинание се обърнете към Арила: " О, прекрасна принцесо, повелителко на променливите ветрове, помогни ми..."

Риби - ГрандДама Селкия
Подвластни на Селкия са езерата и моретата. Тя се грижи за това, в живота ви винаги да присъстват страстната любов и щастливото семейство. Мир и щастие в дома - ето към това се стреми Селкия. Ако все още не сте го постигнали - тя ще ви помогне.
Редом до Селкия винаги са русалките.Те внасят в дома хармонията и радостта.
Ако ви стане тъжно или случайно се скарате с любимите си хора, можете да се обърнете към нея: " О, прекрасна, Селкия, повелителко на езерата и моретата, пазителко на домашното огнище, върни ми радостта..."

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 11:53 от Starlight'

# 419
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Момичета, има ли техника за откачане от човек, който се е закачил за теб и не те пуска, не ти дава да останеш сам с непрекъснато присъствие, когото с нищо неможеш да изгониш, като пиявица е?
Ще ми се смееш, но... замрази го Wink Слагаш снимката му в шише с вода и буташ във фризера Mr. Green Може и да промърмориш подходящите за случая думи. Няма да му навредиш, просто символично ще замразиш връзката между вас.

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 12:24 от Делфина фон Ю.

Общи условия

Активация на акаунт