Испански филми

  • 169 630
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Пускам темата провокирана от един сръбски сайт. Определено много ми допадат испанските филми и реших да ви попитам за вашето мнение. Simple Smile Не говоря отделно за 1-2 филма, които са ни грабнали, а като цяло. Какво мислите, харесват ли ви или по - скоро ви дразнят? Имате ли любим филм и кой е той? Simple Smile
Оставям линк към сайта, за да го разгледате и вие. Има доста интересни филмчета, за някой има и субтитри на сръбски, други не... http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=15&t=140494&sid=a … 9a690a0eb2edda381

Търсих с търсачката, но не открих подобна тема. Ако не съм търсила правилно съжалявам.  Confused


# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 610
  bouquet Добра идея, поздравления за темата. Напоследък и в България придобиха популярност испанските сериали. Аз съм фен на "Хората на Пако", "Интернатът", "Корабът", т.е. това което се излъчва по нашите телевизии. Чувала съм страхотни неща за "Аида", но трябва да се хвана и да го изгледам от начало. Мисля, че испанците правят добри сериали и влагат в тях немалко средства, а резултатът е добър. Е нормално е нашите телевизии да не закупуват всички сериали, но ми се иска да видим поне най-добрите с превод по бг телевизиите.
Испанското кино (имам предвид игралните филми) също са интересни и си заслужава да бъдат видяни.  Хубавото е, че такова се превеждат понякога и можем да ги гледаме.

# 2
  • Мнения: 382
Наистина има много  интересни  испански  филми.Аз също много  ги  гледам.Много  харесвам  Щурите съседи ,Аида.По испанската телевизия дават много  интересна комедия,участват почти  всички  артисти от Щурите съседи.Старите игрални филми са им  много  хубави.

# 3
  • Мнения: 408
В последно време гледам само испански филми и мога да кажа ,че съм очарована.Сериалите им са много добри...държат те в напрежение през цялото време.И от филмите не мога да се оплача.Испанците правят страхотни филми и актьорите им се справят прекрасно.

# 4
  • Мнения: 60
Супер тема Simple Smile Аз съм влюбена в някои испански сериала и някои филми. Най-любимият ми испански сериал - Хората на Пако  Two Hearts  Най-любимият ми испански филм - 3 Metros Sobre el Cielo (пускала съм и тема за този филм)  Two Hearts 

Иначе съм гледала мнооого сериали - El Internado (вече е приключен), Los Protegidos (2 сезона, ще има още), El Barco (1 сезон, ще има още), Fisica o Quimica (7-ми сезон го дават в момента, не знам дали ще има още), Hispania (в момента дават 2-ри сезон), Aqui no hay quien viva (5 сезона, вече е свършил), La que se avecina (в момента дават 5-ти сезон), Aguila Roja (3 сезона, би трябвало да има още), Karabudjan (мини-сериал от 6 епизода).... май от сериалите е това. А, започнах да гледам и Los Quien, само няколко епизода има само, комедиен сериал е, не е нещо особено.

Изгледала съм и няколко филма - вече казах за най-любимият ми, просто няма такъв филм като 3MSC. Гледала съм Que se mueran los feos, Mentiras y gordas, El hombre de arena, Fuga de cerebros, Torrente (първата част съм гледала, има и още 2 и ще излиза и четвърта). Май това е от филмите, може и да пропускам нещо. От изброените май най-много ми е допаднал Fuga de cerebros.

Ами, това е засега от мен. Ще следя темата и ще пиша пак Simple Smile

 Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 60
Допълвам:

Mentiras y gordas го има в Замунда, ако някой поиска да го гледа:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187129&hit=1

Има доста от познатите лица от сериалите. Малко е особен филма, но може и да ви хареса. Wink

В Замунда има и Fuga de cerebros, но е без субтитри:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=186702&hit=1

# 6
  • Мнения: 0
Martita къде си гледала Karabudjan?  Shocked  Това е филма, за който чакам субтитри, но на никой не му се занимава.  Cry Някъде в нета бях намерила само италиански, а ако испанския ми е лош, то италианския - няма да го коментирам.  Laughing
Mentiras y gordas преди доста време го гледах и да си призная не ме грабна особено. Саундтрака към филма да - харесва ми, дори го имам, но самия филм....  Flutter А темата за 3 Metros Sobre el Cielo, която си пуснала е видях. Снощи до към 3h съм го теглила да го гледам, но стана много късно и тая вечер мисля да го изгледам. Съдейки по  коментарите, явно филма си заслужава. Laughing
А и преди да съм забравила- някъде четох, че AXN ще излъчват или са излъчвали (не си спомням) El Barco. В сайта на AXN не откривам нищо, освен едно кратко резюме на филма. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 7
  • Мнения: 60
Karabudjan си го теглих от нета и го гледах, но вече не помня от къде.

El barco го има в Замунда: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=el+barco&c … =0&incldead=1

Много е хубав, гледай го и него.

А за 3MSC - за мен това е един от най-хубавите филми. Гледай го задължително! Такава емоция ми е този филм, сигурно ще го гледам още много пъти.

Аз бих направила субтитри за някой филм, но трябва да има някакви, например на английски. Защото ако няма и трябва да ги правя по слух и да нагласям и тайминг... ами, много е трудно и отнема страшно много време, което в момента нямам.

 Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 28
И аз съм вътре  Hug 
Моите мили съседи, Щурите съседи, Хората на Пако - уникални сериалчета!
Сега тъкмо си свалих Коръбът и го почвам и него..
Браво за темата!  Grinning   

# 9
  • Мнения: 0
Martita снощи изгледах 3 Metros Sobre el Cielo.  Grinning Уникално филмче, но не очаквах такъв край.  Confused Все си мислех, че ще си останат заедно, ама... Наистина много въздейства филма. Ако някой още не го е гледал, мога само да кажа СВАЛЯЙТЕ ГО!  Laughing А на Martita едно голямо голямооо БЛАГОДАРЯ за субтитрите.  Hug Hug Hug
El Barco го изгледах, още както разбрах че има субтитри. Но си питах просто наистина ли ще го излъчват по AXN-а. Нямам търпение за 2ри сезон.  Laughing
Английски субтитри имам само за El camino de los ingleses, също с Марио Касас.  Simple Smile Други английски нямам, но упорито издирвам.  Laughing
KiА сещам се и за Моите мили съседи. Лично на мен ми по- харесва от Щурите съседи.  Laughing
 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 60
fused, много се радвам, че ти е харесал 3MSC. Ще има и втора част, така че там може да се развият по друг начин нещата, нямам търпение да излезе Simple Smile

El camino de los ingleses не съм го гледала. Ще видя какъв е и може да го изгледам.

За El barco - май ще го дават по AXN, да, някъде прочетох такова нещо.

Скоро ще излиза (на 26 август) филм с Hugo Silva - Lo contrario al amor. Ето трейлър:

http://www.antena3.com/antena3-films/largometrajes/proximos-estr … 011052600108.html

Изглежда интересен и е от продуцента на 3МSC Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Оуу да. Вече нямам търпение да излезе втората част.  Laughing Дано се съберат.. много са ми сладки двамата. Simple Smile
Изгледах трейлъра и определено ми се струва интересен и на мен. Simple Smile Дано пуснат поне сръбски субтитри - ще го дебна. Ако пуснат, от сръбски съм превеждала, тъй че ще се постарая. Още повече, че Hugo Silva ми е любимец, още от Хората на Пако.  Laughing

# 12
  • Мнения: 29
"El barco" ще започва на 13 юни или юли по AXN, снощи го рекламираха.

# 13
  • Мнения: 112
Цоп и аз тук Mr. Green

Току-що изгледах 3MSC и се убеждавам, че сценаристите  не оставят нищо на сучайността.
Много подходящо заглавие на филма Laughing.
Дано да има и втора част, макар че и така както завършва е достатъчно силен филм, дано с втора част да не се развали усещането...
Никога не съм и предполагала, че може да наречеш едно място “три метра над небето“, но е толкова хубаво там  Crazy ...

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 22:38 от LeAn

# 14
  • Мнения: 60
Най-хубавото място е точно на три метра над небето  Simple Smile  Радвам се, че още един човек е харесал филма. Струвало си е да го преведа.

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт