Испански филми

  • 169 606
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 112
Аз най-накрая изгледах Корабът (видях, че има конкретна тема, но така и така съм започнала да пиша тук и гледам, че феновете не сме много по-добре да обединим темите в "испанско кино" ) две седмици сийдвах само, преди да се наканя да го изгледам.  Изгледах го за два дни точно и съм много съм зарибена.  Прочетох някъде, че по испанската вече върви сезон 2, не зная защо трябва да чакаме до септември.. Ще последвам вълната Марио Касас и свалям всичко, което сте пуснали като линкове тук..  Hug

Добре дошла в тайфата от фенове на “Кораба“  Hug   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А къде прочете, че тече втори сезон и дали е достоверно??? Thinking

# 31
  • Мнения: 60
Не е вярно това за втория сезон на El Barco. Ще започне да се излъчва през септември.

# 32
  • Мнения: 112
Ще започне да се излъчва през септември.


Hug и аз така зная  Mr. Green 13 нови епизода, поне 4 нови персонажи.     Peace
Но щеше да бъде много хубаво да е по-скоро  Wink
Предвкусвам удивителни моменти със сериала и засега само ми текат лигите Mr. Green

Дали мога да помоля знаещите испански език да сформират екип и да си разделят някак  “Carle de neon“. Hug Blush(Там играе моята любимка Бланка Суарез Crazy)

Оценявам труда на преводача    bouquet , възхищавам му се  Hug и ме е яд, че нищо не разбирам от испанския.  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 60
Превода е лесната работа, тайминга е сложен и отнема страшно много време и гледане на всяка реплика по много пъти, за да се види дали е нагласена както трябва. Затова казах вече, че бих превела някой филм, ако има някакви нагласени вече субтитри, защото това, което направих за 3MSC ми отне страшно много време и то предимно по нощите, когато малката вече спи и е супер изморително. Освен това превод по слух си е доста по-труден, не се чува като хората на всички места и даже става досадно на моменти. Иначе с удоволствие бих помагала на всички останали да могат да гледат филмите със субтитри, но нямам това време и нерви честно казано да превеждам по слух и да нагласям тайминг.

 Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 112
Превода е лесната работа, тайминга е сложен и отнема страшно много време и гледане на всяка реплика по много пъти, за да се види дали е нагласена както трябва. Затова казах вече, че бих превела някой филм, ако има някакви нагласени вече субтитри, защото това, което направих за 3MSC ми отне страшно много време и то предимно по нощите, когато малката вече спи и е супер изморително. Освен това превод по слух си е доста по-труден, не се чува като хората на всички места и даже става досадно на моменти. Иначе с удоволствие бих помагала на всички останали да могат да гледат филмите със субтитри, но нямам това време и нерви честно казано да превеждам по слух и да нагласям тайминг.

 Hug Hug Hug


 Hug Hug Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 28
Ето линк към темата, която съм пуснала за филма:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=580668.0
Много силен филм със сигурност! От типа филми, които ти оставят едно специфично, приятно усещане, след като ги изгледаш. Благодаря ти, че го сподели с нас.  Simple Smile   

[Добре дошла в тайфата от фенове на “Кораба“  Hug   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А къде прочете, че тече втори сезон и дали е достоверно??? Thinking
Мерсииии  Hug   Много се зарибих, сега повтарям сериите..  Laughing   
Прочетох го сред коментарите на сериала в Замунда. Но явно пича се е объркал нещо..  Mr. Green 

# 36
  • Мнения: 408
Някой знае ли откъде мога да гледам Fisica o Quimica.Търсих филма ,но нищо ,а за субтитри да не става и дума  Confused

# 37
  • Мнения: 60
Има го на много места в испанските форуми, но не знам дали ще го гледаш без субтитри, защото няма. Ако искаш мога да потърся линкове към първия сезон, защото вече не помня точно от къде съм го сваляла, но ако искаш ще се разтърся и ще постна.

Даже си мислех да се направи на първа страничка инфо с филмите и сериалите с линкове към тях (тези, които има де).

Аз си свалих Carne de neon и ще го гледам тези дни и ще кажа дали ми е харесал.

 Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 112
Даже си мислех да се направи на първа страничка инфо с филмите и сериалите с линкове към тях (тези, които има де).

Чудничка идея! Hug Много по-лесно ще се ориентират феновете на испанското кино, вкл.  и аз съм сред тях  Crazy

Аз си свалих Carne de neon и ще го гледам тези дни и ще кажа дали ми е харесал. Hug Hug Hug

Завиждам, завиждам Crazy, е, много ти завиждам  Hug Hug Hug
Непременно кажи дали ти е харесал филмът Mr. Green, но не смей да издаваш нищо от него Mr. Green.
Аз съм оптимист и се надявам скоро да мога да го гледам със  бг субтитри Wink
(дано да ти хареса толкова много, че да постъпиш и с него, като с  3MSC Mr. Green Praynig)

# 39
  • Мнения: 60
За съжаление не съм направила темата аз и нямам достъп до първа страница и няма как да добавям там неща. Ако няма нищо против fused, мога да направя нова тема и да я направя с линкове и други такива неща.

Още не съм гледала Carne de neon, ще кажа как е като го изгледам и няма да издавам нищо от самия филм, обещавам!

 Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 408
Аз някъде четох че го имам с английски субтитри ако е така се надявам да го гледам...

# 41
  • Мнения: 60
Е, ако има английски субтитри, кажете къде са и мога да направя български Wink

# 42
  • Мнения: 408
До сега съм търсила и нищо...

# 43
  • Мнения: 112
Някъде из нета мой роднина намерил с френски, но после пак така търсил и нищо... Tired

# 44
  • Мнения: 408
Да и аз някъде ги видях ,но нищо....Гледах някакъв преведен откъс и ми се струва интересен...Но май няма да може да се гледа.

Общи условия

Активация на акаунт