"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 121
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 85
Ева Б.  Браво , че удържа фронта   bouquet
svidni4ka ,Палавник на месеца ,pipilota_85,sisitons супер сте , давате ми голям стимул Heart Eyes Браво за загубите  Crazy много обичзм такива загубени килограми ... Скоро и аз ще ударя един килограм , за сега са 700гр . - загубени  Laughing
З. бисквити -4 , кафе , банан
О. Зелен фасул салата + риба в фолио с доматен сос + плод
В. Гюведже с котидж и зеленчуци + айрян

Спокойна вечер !
Утре се точа на една Нутела , пък ще видим дали ще ме угрее  Laughing

# 331
  • Мнения: 173
Добро утро  Simple Smile

# 332
  • Мнения: 240
И от мен, добро утро!  morning

При мен продължава да има застой, така че няма с какво да ви се похваля.
Менюто за днес още не съм го измислила.

# 333
  • Мнения: X
Добро утро, момичета! Много се радвам на резултатите ви! Браво!   bouquet

Момичета, имам предложение - много ми се иска да си направим една табличка с резултати, за мотивация, към темата, хайде всеки да си напише свалените килограми в постинга си, аз ще събера данните и ще я направя.  Peace

Сиси - 32 кг.
divimo-66.8 - 30 кг.
steletu - 30 кг.
Жасмин - 25 кг.
evita - 20 кг.
mime-to - 15 кг.
Лебед - 15 кг.
beki8 - 15 кг.
tchara - 15 кг.
мими_то - 14,5 кг.
minilini - 14 кг.
Грозното пате - 12,5
janeta* - 12 кг.
La Sombra - 12 кг.
antonina84 - 9 кг.
Bubeto - 8 кг.
Трън в очите - 8 кг.
nadi_dg - 8 кг.
Blondy - 7 кг.
Rosita - 6,5 кг.
Палавник на месеца - 5 кг.
bob4enka - 4,5 кг.
el_ena - 4,5 кг.
pipilota_85 - 4 кг.
sisitons - 4 кг.
klemi - 4 кг.
maik - 4 кг.
Svetlana_ - 3,5 кг.
Мъня - 3,5 кг.
Алиена - 3,5 кг.
svidni4ka - 3 кг.
ellzet1 - 3 кг.
mama na iv - 2,5 кг.



Само дотук, общо свалените със Системата килограми са 357,5!  Grinning Grinning

А в таблицата с отчетите има и други момичета, чиито данни не съм вкарала.  Peace

Хайде на закуска по този повод.  Grinning Hug




Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 22:30 от Анонимен

# 334
  • UK
  • Мнения: 727
  Момичета, тази сутрин съм пак 65  Confused Какво ми се лепна това 65, като хич не ми отива  Joy
 Хубавата новина е, че успях да си намеря диня като българската - в един пакистански магазин. Личеше й, че е расла на слънце  Laughing
  З - чоко пъфс с мляко
  О- салата с пиле
  В - диня

# 335
  • Мнения: 99
Жаси страхотно си го измислила Hug
Благодаря за закуската с кафето- тъкмо се назакусвах и как ми се пие кафе...сега ще си направя Crazy
За табличката с резултати много хубаво си го решила Peace Аз нямам точна представа какво свалих със Системата Thinking Миналото лято свалих мисля 12кг., после правих пауза и късно есента-зимата дори свалих още към 4кг........но имах през паузата покачване. Та да кажа че съм започнала тогава от 77кг и свидях на кантара 65кг.
Сега със сигурност не съм на линийката. Аз като спра да правя нещо и леко полеко връщам около 2кг.
Да се оплача-в 17ч. свършвам работа и прибирам малкия от градината и така съм гладна че мога слон да изям. А дребния иска пица и покрай него и аз с пица Embarassed Кога ще взема да се стегна отново. Рядко успявам при вас да вляза, да ви чета и да пиша и ми липсва явно вашия стимул и подкрепа Wink
Данните за момичетата, които си написала наистина са много, много добри и стимулиращи всички нови Peace

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 09:09 от janeta*

# 336
  • Мнения: X
Жани, затова предложих всеки да си напише сваленото и да го сложим в заглавния постинг на темата, да се вижда нагледно и веднага - голям стимул ще е.  Grinning
Самата тема има нужда от малко редакция, има разни линкове, които никой не чете и ползва, в текста има 2-3 неща за дооправяне, та като се редактира, предлагам да се сложат и тези данни.  Simple Smile

# 337
  • Мнения: 173
Жасмин, много хубава закуска  Grinning
Значи аз започнах Системата на 03.06. - до днес имам свалени около 3,5 кг.

# 338
  • Мнения: 99
Жаси дописах си поста горе че намерих данни.
Светлана страхотен старт на Системата Hug

Ох, страхотни сте. Как ще взема да започна от днес, няма да отлагам и да се чудя от кога. Днес добре съм закусила, обяда на системата е лесен, а на вечеря ще измисля на бързо нещо...до вечеря има време Peace
Скачам при вас, че има още за сваляне Flutter
Не съм се мерила от доста време...нещо кантара ми откачи и незнам колко съм сега но няма значение. Ще го пробвам дали е решил да работи, а ако ли не ще се ориентирам по дрехите.

# 339
  • Мнения: 6 444
Жаси, страхотна идея !
Аз тази сутрин видях още 0,500 надолу и резултата за отчета е

12,500 ( от 75кг на 62,500)

А за днес само закуската си измислих.После ще мисля какво ще е другото. Simple Smile

# 340
  • София
  • Мнения: 1 731
Здравейте и от мен! Поздравявам всчки със страхотните резултати, които имат.
Аз от началото на месеца (и на режима) нямам свалени килограми, но тесните ми дънки като че ли са ми по-хлабави напоследък.
Не се обезкуражавам, надявам се да успея да се мобилизирам и все по-рядко да се поддавам на хранителните изкушения.

За вчера менюто ми беше:
закуска - кифла с локум
обяд - спагети с доматен сос и кашкавал, кола
следобед - шоколад
вечеря - шишче, кола, череши

Мани-мани, много зачертани храни, много нещо
Странно, от няколко дни ми се пие кола, не съм жадна, но като се сетя за една студена количка и много ми се приисква да си пийна.

Интересно ми е как реагират околните като им разказвате за режима? Аз например имам няколко познати с по-високо тегло, веднага на всички разказах за системата. Абсолютно всички - без изключение - ми донесоха от 9 кладенеца вода, как не могат да вечерят толкова рано, било семейна традиция всички да сядат около масата и всякакви дрън-дрън неща.
Едните приятели, с които ще ходим на почивка следващия месец, са се подложили на драстична диета от тия с по 1-2 ябълки на ден и за 1 седмица момичето е свалило само 100 грама, ужас направо....

Не че имам желание да убеждавам когото и да било в нещо, просто ми е странно как интелигентни хора с достъп до всякаква информация могат да бъдат толкова ограничени понякога.

# 341
  • Мнения: 878
Жасмин, подкрепям напълно !
За сега  Laughing 15 кг. (от 85 на 70)

днес:
з: овесени и слънчогледови ядки с ябълка и ягоди
о: пиле с кафяв ориз, зеленчуци и гъби + салата
в: ябълка с кисело мляко и канела

# 342
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Simple Smile
Наистина момичета, поздравления за всички тези свалени килограми, с постоянство всичко се постига Simple Smile
А закуската от Жасмин наистина изглежда много добре.
Аз засега си хапнах два кроасана, кафе и сок.
о. вероятно пълнени чушки с кайма и ориз
в. печени скариди, че снощи ме дразнеше моя с тях но аз удържах  Laughing
Минусов ден на всички

# 343
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Браво за постигнатите разултати  Hug страхотнисте и успявам да се мутивирам мн с вас.А и резултатите от Системата не закъсняват въпреки факта че не ги спазвам стрикно, но мисля че с течение на времето нещата ще се променят  Laughing Снощи да си призная имах прегрешение с един сладолед-първо гледах една реклама и после като мъжо си взе и не издържах въперки че оспявах да се контролирам до сега ама незнам какво ми стана  newsm78
За менюто ще пиша по късно че сега съм само до закуската иначе мойто резултати от началото на месеца са -4 кг

# 344
  • UK
  • Мнения: 727
 Моите резултати са най-скромни - 3кг за 2 месEmbarassed Ама все е нещо  Grinning. Явно трябва нещо да променя, но не ми се иска да си ограничавам и закуската. На обед и вечер съм винаги стриктна.

Общи условия

Активация на акаунт