Нашите second hand находки :)- 2

  • 89 363
  • 739
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Това е тема, където можете да се похвалите с дрехи и други стоки, купени втора употреба. Снимайте на воля находките, с които се гордеете, и пускайте тук снимковия материал /за препоръчване като линк/.
Нека да докажем, че в секънд хенд магазините се намират прекрасни неща на нищожни цени.  newsm10

За пазаруването в петък на зареждането в Мания и друг път съм казвала, че на мен ми идва скъпичко. Ми те постоянно си вдигат цените, в скъпата зала сигурно вече е 30 лв кг в петък. Стискам се да дам 20 лв за дънки, при положение че съм си вземала за около лев...

# 1
  • София
  • Мнения: 3 988
Май си объркала рейса, душко? newsm78

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Сбъркала съм го, вярно, ще помоля модератор да я премести  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 466
пу пу и аз да се запиша.

# 4
  • Мнения: 5 539
Сега се връщам от Зиг-заг с пълна торба. Като ги изпера и изгладя, ще снимам.

# 5
  • Мнения: 123
Утре момичета отивам в ЗИГ ЗАГ на Мусагеница.....да видим какво ще изровя, а и освен това да Ви кажа че май вече не ми останаха нови дрехи, смо ВУ нося:) Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 4
да ви следя и да видя за някоя друга хубава дрешка   bouquet Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Да се запиша  и аз  bowuu

Благодаря на момичетата от Бургас за магазините на центъра  Hug
Сдобих се с чисто нов панталон  за  7 лв .
 

# 8
  • Мнения: 5 539
Да се запиша  и аз  bowuu

Благодаря на момичетата от Бургас за магазините на центъра  Hug
Сдобих се с чисто нов панталон  за  7 лв .
 

Мда, скъпотия е в бургаските секънд хендове, ама какво да се прави Wink

# 9
  • Мнения: X
Да се запиша  и аз  bowuu

Благодаря на момичетата от Бургас за магазините на центъра  Hug
Сдобих се с чисто нов панталон  за  7 лв .
 

Мда, скъпотия е в бургаските секънд хендове, ама какво да се прави Wink

Ле-ле, на какво викате скъпотия Grinning Аз преди бях  доволна, ако си намеря дънки или панталон за 20-тина лева, и то секънд хенд! Но това беше преди да открия "Зиг-Заг" , където дрешките са на кило. След време, като свикна, се надявам и на мен 7 лева да ми се струва скъпо... Simple Smile Досега съм си пазарувала предимно от Фрея-та (Пловдив), където нещата са доста скъпи за ВУ, макар че се намират разкошни парцалки.  Rolling Eyes

# 10
# 11
  • Мнения: 1 309
Здравейте и в новата тема!Някой знае ли къде в Пловдив има по-голям избор на обувки
 2-ра употреба?

# 12
  • Мнения: X
Здравейте и в новата тема!Някой знае ли къде в Пловдив има по-голям избор на обувки
 2-ра употреба?

И на мен ще ми е интересно... Иначе в "Зиг-Заг" излагат в събота само май, но нещо не съм си харесвала досега ...не знам, може аз да не съм улучвала момента.

# 13
  • Мнения: 1 329
Аз онзи ден от Хуманата във Варна си купих черна ризка за 1.5, имаше разпродажба. После видях,че на ръкава има съвсем малко дупка,но с игла и конец ще се оправи. Иначе там се очаква нова стока на 13:))

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 292
7 лв за чисто нов панталон   е направо без пари  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт