Жената ОВЕН 24-морска

  • 29 834
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Лято е!!!Обличайте банските,обувайте джапанките,грабвайте хавлията и на плажа!Риба,картофи и бира!!!


            



 


                                          ЕТО И НАШИТЕ РОЖДЕННИ ДНИ


                                                   МАРТ

                                 21.03-
                                 22.03 -
                                 23.03 - gorgona medusa,  Ягодka, Steletu
                                 24.03 -  Джей, milena7303, miriams28
                                 25.03 - Pepа 25
                                 26.03 -  
                                 27.03 - Бенджолина, Пети, galina1977
                                 28.03 - Tsvetito, Corset, hellena
                                 29.03 - Елинор 777, Lady Brinne
                                30.03 -
                                 31.03 - DELTA_DELTA
                            
                                      АПРИЛ

                                 01.04 - zayo, kokoshinka
                                 02.04 - maria.4
                                 03.04 -  Дидка КОДЖАБАШЕВА, strahovitata
                                 04.04 -  misleto, Neri, nelka_bg
                                 05.04 -
                                 06.04 - franceska, missus Vermeer, megan4o
                                 08.04 - Аlex88
                                 09.04 - Трепет,  КоКолина
                                 10.04 -  di.va
                                 11.04 - Пепито
                                 12.04 - elish, DeSu
                                 13.04 -
                                 14.04 -  Mirama
                                 15.04 -snejinka
                                 16.04 - iveto, Lucy
                                 17.04 - Ира79, Мери68
                                 18.04 -Fortuna
                                 19.04 - Маргало , eva83, Ну Заяц, * Боби *,monii
                                 20.04 - ася20, Април 20

Наша любима гостенка телец е  lady_Blu, родена от майка си маааалко по-късно- на 4 май Smile) Hug

Предишната ни тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=579013.0

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 10:38 от Пепито

# 1
  • Мнения: 678
Хайде аз да се разпиша.От работа немога да се погледна.Да си оскубя веждите,иска ми се да отида да се подстрижа,да си сменя прическата,но мъжо не дава......./за косата де/
Бях малко на работа прибрах се после от 15 часа пак ще отида.

# 2
  • Мнения: 608
  Страхотно оформление на темата, Пепи!!! Браво!!!  Точно това са най-хубавите и желани неща за сезона  Hug
 На мъжа си кажи, че са бабини деветини това с непостригването, небоядисването и т.н. Като ти пострижат косата няма да му отрежат чурката на евентуалното момченце, а ще има красива и поддържана бременна жена  Grinning
  Изморена съм, все още не мога да свикна с темпото, а и нямам почивни дни. Но днес бях толкова затъжена за рисуване, че си извадих боичките.
 
  Да си имаме лятна къща за отсядане Simple Smile

# 3
  • Мнения: 286
Е аз като по не редовна да се запиша на първа страничка!
Пепи, страхотна темичка  Hug, жалко че не мога да се пльоскам в морето тази година, но догодина със сигурност  Grinning!
Ели, цопвам се в хубавата къща, а пък и с тоя изглед  Flutter.

# 4
  • Мнения: 6 718
Айде и аз в новата къща.  Simple Smile
Пепи, честита бременност - лека и без проблеми до края.  Hug
Добър ден на всички! След обяд ще се включа по някое време.  Hug

# 5
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Привет и от мен в новата тема.
Разполагам се уютно в новата къща, но и днес няма да имам време за почивка....

# 6
  • Мнения: 157
Пепи, тъй като се установи, че кила няма да се свалят, направо се размислям за довечера за едно такова вредно меню, като от твоите снимки.
Онзи ден едно от момичетата ми ме пита има ли хубави неща по магазините във Вършец /нали бяхме там на малка почивка/, ама аз - зиро информация. Виж за менютата по кръчмите да ме беше питала...  Joy
Ели, липсваш ми! Не искам да ходиш на работа.
Онзи ден една от твоите пеперудки отлетя към София. Много й се зарадваха. Казах, че ако искат допълнение да те намерят във ФБ.

# 7
  • Мнения: 575
Я, Пепи- благодаря за новата ни темичка   bouquet Супер оформена  Heart Eyes... При мен нищо ново- днес ми е напрегнато в службата... на друго място съм и ми е натъгадъчкано...а вие говорите за почивки и морета........ Crossing Arms

# 8
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Най- сетне и аз да седна, на ПСто, че то имах изненада.
Но първо да благодаря на Пепунчето, за така чудесно оформената тема Hug Пепич, страОтна си бе мама, със тоя рибок, със тая студена бира и пържени картофчИта  bouquet Жива да си ми Душата Hug Пепунче, де не вземе сега да не се боядисваш. Аз се и подстригах...незнам там за това което е споменала Еличка дали е вярно. Ама Диването много гаджалък имаше, много нЯщУ. Това за постригването аз друго знам, но то още по страшно звучеше, ама аз кЪт Ина Овна не слушам и гледам да изглеждам прИкраснУ newsm03 а не като оскубана кокошка. Защото тогава и косите ни започват да се проскубват. Лека бременност ти пожелавам Душе Hug

ЕЛЧО,
Ти както винаги, се грижиш и за нашата отмора Hug

Снощи съм заспала и към 12 часО в полунощ звъни долния звънец. Викам си, няко нахал иска да отварям вратата, ама да има да взема. Обае нЯщУ мЪ гложди. Ставам, гледам на площадката познат куфарЯк. Детенце вместо днеска да се прибере точно по това време, си взело рейсчето за вчера вечерта. Та след това не мога да заспя до 3 часа. След това сутринта не мога да се събудя да му направя едни мекички. ooooh!
Пускане на перални, отиване със детенце да си избере какво да купим за да му готвя. И до преди малко сладки разговори. Много интересни неща ми разправи детето този път много. И най вече за проекта който е правил със още три дечица и за който са им дали най-висока оценка.  Този проект е направил впечетление най- много на проверяващите....А той е във вразка със тази пуста наша омраза между религии, със това кой е по най, със това, че хората не сме човеци и от там не сме толерантни едни към други. Та дечицата са направили един разбор и предложения,  които могат да стопират тези негативи . И тези неща които са предложили не са неизпълними, но хората, хоратааааа ....не сме човеци. Трябва ни ако не се обичаме, поне да се уважаваме един друг, да си зачитаме ралигии, начин на живот обичаи. Различни сме, не можем да сме еднакви, но да се уважаваме. Много имам да ви говоря, много интересни неща, но не ми се оспамва темата.

# 9
  • Мнения: 22 437
Да взема да се разпиша и аз в новата тема, че в старата много липсвах. )

Пепич, честита бременност, пожелавам ти всичко да е ок. )

Делте, чудесна новина за детенце и за успехите му. Браво.)

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Трябва ни ако не се обичаме, поне да се уважаваме един друг, да си зачитаме ралигии, начин на живот обичаи. Различни сме, не можем да сме еднакви, но да се уважаваме.
Peace
Делтич, това е изненада....
Довечера ще излизам с приятели....
Май и аз да се вкрюча с една пералня?  newsm78 Че скоро и банята ще е тясна, за сега само коша е малък за дрехите  Embarassed
Искам биричка.....
Хубав следобяд!

# 11
  • Мнения: 60
Привет и от мен в новата темичка  Heart Eyes

Пепи,честита бременност,мила! Hug
А за постригването-аз като бях бременна в 7-я месец се постригах и хич не ми пукаше.
Фризьорката каза,че за сефте постригвала жена в напреднала бременност..а един клиент ми се скара,че съм щяла да му одрежа чурката  Simple Smile Е да,ама не стана-я какъв юнак си имаме  Wink

Делте,браво на момчето ти, виж как те е изненадал  Hug

Ние сме основно по разходки,даже след малко пак изкачаме, че иначе в нас само се депресирам..
Гуш на всички  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 575
Различни сме, не можем да сме еднакви, но да се уважаваме.

...не е и нужно да сме еднакви...би било твърде скучно  newsm78...а той учи ли,или вече работи?

# 13
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Разбрах защо имам дъщеря - аз се подсригвам на 20 дни.....  Laughing

# 14
  • Мнения: 286
Пепи, аз направо съм пропуснала хубавата новина, къде съм гледала незнам  ooooh!. Много се радвам  Hug. Аз се постригах още в началото, ама щях да заприличам на разплетена дамаджана  Simple Smile, даже мисля да се и боядисам.

Общи условия

Активация на акаунт