Италия 118

  • 30 258
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 710
Ако намери работа Дамиано в София сигурно ще пуснем тука кепенците и ще заминем за няколко години. Тия скапаняци с тяхната 'мановра' ме побъркват, а инертния народ двойно.

# 736
  • Мнения: 8 577
А каква работа мислиш да търсиш в Бг?Аз ходих на интервю за работа сега това лято в една банка и останах много разочарована.Шефката си въртеше през цялото време косата на пръста и току се надигаше да погледне кой минава на вън,докато аз и изброявах позициите на които съм работила в банката,е накрая ми благодари и чао  Grinning

# 737
  • Мнения: 653
Ако намери работа Дамиано в София сигурно ще пуснем тука кепенците и ще заминем за няколко години. Тия скапаняци с тяхната 'мановра' ме побъркват, а инертния народ двойно.

сериозно ли го мислиШ? да ти кажа не си първата. имам познати, които са го казвали, но в крайна сметка никой не го прави. 

# 738
  • Мнения: 5 710
Работа за мен ще се намери, имам контакти, връзки, ще стане. Дамиано е труден, защото той ще намери по-трудно работа, а и има други проблеми той свързани с осигуряването му тук, не е млад за авантюри, а дори да вземем такова решение ще е за сравнително кратък период, няколко години. Засега не го обмсляме сериозно, Джоя, но аз съм започнала събиране на информация, от нея глава не боли. Но ситуацията тука за нас, като за работещи хора, самоосигуряващи се с много задължения и никакви права е много тежка, аз давам идиотски огромна част от дохода си по разходи за дейността, той също и по-тежко ще става. Писнало ми е вече, искам договор, доход, уикенд, и някаква сигурност. Която тук в момента не мога да постигна.
Съгласна съм, че има много плюсове живота във Фурле, но в крайна сметка може би за нас са лукс.

# 739
  • Мнения: 5 710
Ей сега ще пусна нова тема, че сме на 50та страница, хем да не е така заразена от моето патологично черногледство

# 740
  • Мнения: 653
.... Писнало ми е вече, искам договор, доход, уикенд, и някаква сигурност.

това къде смятаШ да го търсиШ? в България?

# 741
  • Мнения: 5 710
Ами абсолютно всичките ми приятели и близки там го имат, Джоя. Работят, печелят, не се спират през уикенди, децата им добре ги гледат и т.н. Привлича ме

Ето НОВАТА ТЕМА

# 742
  • Мнения: 8 577
Дай пак линка.Тези твой размисли ме разбиха.Точно от теб не го очаквах  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 5 710
Защо, смяташ че сме се врекли към Италия ли?
Както и да е - Тra il dire e il fare c'è di mezzo il mare.
Оправих линка:)

# 744
  • Мнения: 8 577
А ,не не глупости,просто мислех ,че тук ти е добре.Понякога оставам с такова впечетление ,дано не съм те обидила сега   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт