Поискай Енергийна Подкрепа (3)

  • 31 580
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364

Нека в тази тема се отправя искане за Енергийна Подкрепа за вас или за ваши близки - било то дистанционно Рейки & Co или изпращане на положителни мисли, Любов, Молитва, Енергия.

Нека не забравяме и Ho'oponopono - Съжалявам! Моля те, проси ми! Благодаря! Обичам те!    


Моля, пишете ИМЕ, ГРАД и кратко описание на проблема. Вярвам, че много от нас ще се включват, и ефектът ще е чудо-дейно силен.      


Благодаря ви!  Обичам ви!    


N A M A S T E!

# 1
  • Мнения: 730
N A M A S T E!   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте ! Трудно ми е и не знам точно как да започна. Бременна съм в 5 месец, имаме една прекрасна принцеса на 6 год., живота течеше нормално когато преди 10 дни оперираха мъжа ми по спешност и вече се съмняват и за рак. Чакаме още резултати а аз още силно се надявам да е нещо съвсем минимално и искам да Ви помоля за рейки и енергийна подкрепа за по-добри резултати и за бързо и успешно лечение, той се казва Павлик от Враца.

# 3
  • Мнения: 730
Здравейте ! Трудно ми е и не знам точно как да започна. Бременна съм в 5 месец, имаме една прекрасна принцеса на 6 год., живота течеше нормално когато преди 10 дни оперираха мъжа ми по спешност и вече се съмняват и за рак. Чакаме още резултати а аз още силно се надявам да е нещо съвсем минимално и искам да Ви помоля за рейки и енергийна подкрепа за по-добри резултати и за бързо и успешно лечение, той се казва Павлик от Враца.

Много, много позитивна енергия   bouquet

# 4
  • Мнения: 66
Запис!

Много положителна енергия, любов и прегръдки за pvn  Hug Two Hearts

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Много, любов, здраве и светлина за pvn  и Павлик от Враца, както и за цялото им семейство.

# 6
  • Мнения: 364
N A M A S T E  ДаниHug

pvn, много Любов и Светлина за теб, Павлик и принцесата!


* * *
И аз ви моля да изпратим Енергия на:

Василка от София, която е стигнала предела на физическа и психическа издържливост. От много години се грижи за болни майка и сестра. Лекарите не откриват причина за състоянието й ...

Жени от София - има нужда от много Енергия за предстояща операция, която, вярвам, минава успешно!    Praynig

и Катя от София - за някакво идиотско дело - мисля си, дали няма да можем направо да го прекратим, преди още да е започнало в съда?


Благодаря ви, момичета!     bouquet

# 7
  • Мнения: 66
Любов, любов и пак любов за Василка, Жени и КатяHug

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Много позитивна енергия за Василка, Жени и Катя от София.



Нека  всичко се нареди по най-добрия и за трите начин.

# 9
  • Мнения: 192
Момичета, аз съм имала нужда от вашата помощ и много ми помогнахте.  Изпратихте ми положителна енергия за трансфера и сега съм бременна. Много, Много ви благодаря Hug.
pvn, От сърце ти пожелавам ,проблема на Павлик да се окаже съсем  друг и незначителен, и бързо и безпроблемно да се оправи всичко. Hug Hug Hug
Много позитивна енергия и за Василка, Жени и Катя от София. Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 66
Момичета, аз съм имала нужда от вашата помощ и много ми помогнахте.  Изпратихте ми положителна енергия за трансфера и сега съм бременна. Много, Много ви благодаря Hug.

very77, честитооооо! Да си жива и здрава и ти и бебо и всичко на мине по вода! Hug

# 11
  • Мнения: 10 687
Момичета, от мен много положителна енергия на всички, които имат нужда  Two Hearts  


N A M A S T E !

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 21:10 от mijjjka

# 12
  • Мнения: 2 495
Mного положителна енергия на всички, които имат нужда от нея!  bouquet

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
За Кевин - скорошно оздравяване, любов и светлина.



# 14
  • Мнения: 1 422
Приятели, искам подкрепа. Моля ви за вашата помощ за реализацията на една моя цел, която е свързана изцяло с доброто на други хора, на много хора и може да даде надежда, светлина и оптимизъм за подтик към растеж, себепознание и постигане на съкровеното. Най-искрено ви уверявам, че си поставих тази своя цел, за да видя с какво аз мога да бъда полезна. Бих искала да дам своята частичка за нейното реализиране и да намеря най-добрия, подходящ и директен метод за усилването й и разгръщане на нейния растеж. Благодаря ви от цялото си сърце!!
Рози, София


Общи условия

Активация на акаунт