Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 48

  • 48 817
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Плевен
  • Мнения: 862
Цвети, 22 артикула можеш да поръчаш с една поръчка дрехи  в АСДА Peace

# 736
  • Мнения: 420
Ако поръчвам от ebay.co.uk до габко, къде пиша мия и къде техния адрес?  newsm78 Ще има ли проблем, че адресът на картата и за доставка са различни примерно?
Нямаш проблем.Най-редовно пазаря от ибей до адреса на Габко.Техния адрес трябва да го пише в акаунта ти в ибей,а твоя го даваш на Габко,като се регистрираш в сйта им.Пазаря с една и съща карта до няколко различни адреса.

# 737
  • Мнения: 108
Ujasia, никъде не ми фигурира 335-351 Empresa.mail , както и Есекс преди кода, а в адреса за доставка си фигурира името на отметката( примерно това - Any Clean Premium Ltd е единия вариант). Иначе всичко друго е идентично, но са 4-5 различни отметки и незнам коя е правилната  newsm78

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299554_2460791039 … 0_900762109_n.jpg

Това, което съм оградила с червено е линк. Кликаш на него и си въвеждаш ръчно адреса. Не го търси от падащото меню.

Оооооооо, там изобщо не съм цъкала. Благодаря ти много за помощта   bouquet

# 738
  • Мнения: 1 565
Мила_Д, днес в Надежда 1, в магазин до магазин Жаба видях ватирани блузки с дълъг ръкав със смърфове. Ако имаш път насам, погледни там. За цена не мога да те ориентирам, не влизах.
За играчки- с детското меню на Макдоналдс можеш да им събереш цялата серия...
По сайтове не съм мяркала аз..

# 739
  • София
  • Мнения: 404
Ани, много благодаря за отговора Simple Smile

# 740

Общи условия

Активация на акаунт