Набор 93-и вече изкласи

  • 42 799
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • България
  • Мнения: 490
 ooooh!леле как забравих гаджето....... #Crazyот 9-10мес са заедно
подсказвайте подарък за момче Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 409
За момче- нещо задължително свързано с хобито му или с любим спорт.
Предполагам, би го оценил Wink

# 737
  • България
  • Мнения: 490
труден ще е избора ми ooooh!улегнал и сериозен е  Rolling Eyesс няколко години по-голям от нея и навлизаш смело в политиката newsm78

# 738
  • София
  • Мнения: 13 174
труден ще е избора ми ooooh!улегнал и сериозен е  Rolling Eyesс няколко години по-голям от нея и навлизаш смело в политиката newsm78

Някоя стилна химикалка? Има ги и в комплект с автоматичен молив. Моят мъж още пише с един Parker, който му подарих в студентските години  Wink.

# 739
  • Мнения: 94
труден ще е избора ми ooooh!улегнал и сериозен е  Rolling Eyesс няколко години по-голям от нея и навлизаш смело в политиката newsm78
Аз бих подарила писалка или книга, свързана със заниманието му. Peace

Няма начин да не е там Joy Joy Joy
Я по-скоро подскажете какво да купим на нашата девойка за коледа? Гаджето ни демек.
Някакво бижу, аксесоар. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 633
При нас за бала били решили твърдо без гаджета, това ме спасява от едно чудене за подарък. И като сме на темата - какво им избрахте за Коледа? Тази година нещо съм се задръстила откъм идеи - и за дъщерята, и за сина-осмокласник, и за племенниците, които са почти на 3 годинки. Нищо не мога да измисля и накрая ще се присламча към италианския тертип подаръци - кошница с нещо екзотично /и/или сладко/ за хапване.

# 741
  • Мнения: 5 742
 

 Заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628478.new#new

# 742
  • Мнения: 5
Привет на всички мами с набор 93 и успех на децата ни през тази година.

Да споделя и моите притеснения. Сина учи в техническа паралелка с отличен успех е, когато го попитам за кандидатствене, той си знаел какво да прави. В момента ходи в Британика за сертификата на САЕ, говорих с преподавателката му за обучение в чужбина, какво ще препоръча. Нейните думи бяха е по-добре да влезе в университет в България и ако реши след време ще е по-улегнал / хормоните ще са се кротнали/ и може магистратура да кара в някой университет в Европа.
За матурата, се записа сам на курсове по български език, само ми поиска разбира се за таксата,  защото в Техническите специалности, не наблягат много на българския език-по неговите думи.
Питах, го за бала какво е решил и ми отговори че ще си вземе костюм под наем? Въобще не иска да чуе да ходим по магазините, да видим нещо да купим тъй като сега по Коледа има намаления. Cry

# 743
  • Мнения: 1 296
Здравей в нашата тема, но вече имаме нова.
Цъкни върху линка, който е над твоето мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт