Отговори
  • Мнения: 800
Това е нова тема по въпроса.

Предишната, 20-та тема ще намерите тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602181.0



Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес), но не Маестро!

-реален email адрес,

-регистрация в iHerb.


Регистрацията се прави така:

-попълваме email адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка (само при първа пъръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, не ползвайте никога услугите на DHL или UPS!


Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-представим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 4 долара до 1410 г и 6 долара до 1814 г.


Приятно пазаруване!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз тук с благодарности към всички, които дават съвети!  bouquet
И да не е само записванка искам да похваля дезодоранта кристал. Много приятно изненадана останах, ЛМ също го ползва.  Heart Eyes Потим си се, но не миришем.  Joy


                                               Код за 5$ отстъпка при първапоръчка EVA120

# 2
  • Мнения: 468
Може ли линк към него?Благодаря

# 3
  • София
  • Мнения: 5 193
Първо си го взех в този мини вариант, който всъщност ще изкара бая http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Travel-Stick-1-5-oz-40-g/5665?at=0

Но понеже с ЛМ не може да се разберем чий е  Laughing реших да поръчам още един и те го нямаха наличен сума ти и време. Тъкмо пуснах вчера поръчка с тази му разноводност http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Crystal-Body-Deodora … -118-ml/5710?at=0 и те го заредиха.  Crossing Arms Дано и от спрея да съм толкова доволна.  Peace



                                         Код за 5$ отстъпка при първа поръчка EVA120

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте, имам нужда от съвет - какво бих могла да поръчам за мъж, който пуши и вследствие на това кашля лошо, като магарешка кашлица? Благодаря предварително !

# 5
  • Мнения: 800
Caipirinha - обичайната доза за мъж е 4 г дневно.

kashmir:

http://www.iherb.com/Solgar-Folate-as-Metafolin-400-mcg-100-Tablets/14274?at=0

feli4e - освен комбинацията коластра, вит. D и рибено масло, която според мен не бива да спираш, хубаво е да им даваш и серрапептаза (40 000) разтворена в сок - два пъти дневно. Тя балансира имуноглобулините, които предизвикват алергиите.

silvanapei:

1,Омега 3 /кофата/ - три пъти по едно дневно.
3.Doctor's Best, Best 5-HТР - сутрин по едно на гладно
4.Carnitine Liquid, Tropical Punch Flavor, 1000 mg - По 2-2,5 г преди тренировки
5.Healthy Origins, Ubiquinol, 50 mg - сутрин по едно, с храната.


a.l.e.n.a Силата на ензимите зависи от концентрацията.

liliaaa - става дума за приходи от Rewards, а не за разходи.

manya_mh   - пробвайте с АСС от аптеката и ако помага - NAC от сайта.(същото е)


  bg Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037

 

# 6
  • Мнения: 20
Писах преди няколко дни тук, че поръчката ми от 3.08 я няма. Ходих до митницата и там нищо  Sad Сега какво? От митницата ми казаха, че трябва вече да е в Бг...казаха още да видя номера на пратката, за да може да се провери дали е влезналa в Бг...много ми е тегаво, това ми е първа поръчка...


Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com: AKO440

# 7
  • Мнения: 0
бихте ли ми казали дозировката на този продукт http://www.iherb.com/NutriBiotic-GSE-Liquid-Concentrate-2-fl-oz-59-ml/4211?at=0 аналогична ли е с тази на Цитросепт? Става въпрос за дете на 2 г. и 3 мес. и тегло 12 кг.

# 8
  • Мнения: 1 178
A нещо за отказване на цигари?  Praynig

# 9
  • Мнения: 800
pipi_mb - още не си свикнала, пратките пристигат крайно нерегулярно, но в крайна сметка идват.  Проверявай в митницаата всяка седмица.

petrova_gergana - слагат се само по няколко капки, колкото пише. Важно е след това да се разбърка добре, защото пада на дъното.

Зи - съжалявам, не е измислено...


  bg Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch

# 10
  • Мнения: 372
Цоп отново!    bouquet

Все го гледам този кристал. Хайде, следваща поръчка ще е.   Wink

# 11
  • Мнения: 52
     Пинко, благодаря ти много Simple Smile, наистина имуноглобулините им А и G са на долна граница, но серрапептаза  не открих в сайта, а съм голяма фенка на пазаренето от него въпреки перипетиите с митничарите.
     Съфорумката valpan писа, че за астма си препоръчвал  Quercetin с Bromelain. През зимата пак ще си продължа с рибеното масло и вит. Д3 и коластра, а аналог в сайта да има на бронховаксона?
     Моля някой да ме консултира за защита на вените какво да вземам и кой е най-добрия husk

# 12
  • Мнения: 800
feli4e - ако ставаше въпрос за възрастен и аз щях да се насоча към кверцетина, но капсулите са големи.

Серрапептазата:

http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-90-Veggie-Caps/4467?at=0

При алергии обикновено IgE стърчи много над другите.

Кажи какво разбираш под защита на вените, защото, когато някой ме праща да търся еквиваленти на лекарства, които не знам на изуст (не съм лекар), обикновено го прескачам...

# 13
  • Мнения: 1 091
Пинки, благодаря за хубавата тема! Така подробно и си описал как става поръчката, възхищавам ти се!
А имал ли е някой проблеми с кредитната карта - източвания...такива работи? Какво рискове крие пазаруването с кредитни карти в интернет?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт