Деца, преждевременно родени, но със сила надарени - 2

  • 38 202
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 39 886
Ива, верно фиестите са им множко Simple Smile Аз не успях да стигна до тази Испания.
Мислех да ходя на екскурзия, ще видя кога.

Алекс цял ден реве. Но този път, че е гладен  newsm44

# 136
  • Мнения: 2 719
Здравейте, мои нови приятелки!

Ния днес доста се е върнала назад. Апаратът е на 80 %, храненето и е намалено, понеже онзи ден и е било подуто стомахчето. От 4-5 дни е все на същите килограми, но това не ме тревожи толкова колкото кислорода.
Аз се разплаках пред лекарката и тя ме пусна да я видя,толкова, толкова много я обичам. Имам чувството че целия живот няма да ми стигне да я прегръщам и да и показвам, че я обичам.

 Hug Hug Hug
Дано утре имам по-хубави новини.
А на вас, хубав слънчев ден пожелавам.

# 137
  • София
  • Мнения: 973
Хели, дано, дано да имаш добри новини още утре  Praynig Praynig Praynig. Миличката Ния се бори и скоро ще я гушкаш  Hug.

# 138
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ХЕЛИ стискам ти палци миличка!Ние за 20 дена във вкъщи сме качили 1050грама.Много добре си хапваме.Личи ни. Joy

# 139
  • Мнения: 2 719
Благодаря ви! Сигурна съм, че точно така ще бъде, Ани!
Иве, радвам се за вас, гушкайте се вкъщи.

# 140
  • Мнения: 54 858
Хели , как е бебка ? Hug

# 141
  • Мнения: 2 719
Днес не ми казаха нищо, само че е 1090 гр. Сблъсках се челно с бездушието на една акушерка, която дори ми затвори телефона. Утре ще знам повече и съм сигурна, че ще е хубаво.

Вие ме зареждате с оптимизъм и вяра, вие и вашите деца.

# 142
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Хеликаза, ама тя е още е мъничка, няма сили да поеме нещата и да си намали кислорода. 

На акушерката не се сърди, представи си, че в този момент обслужват дете , което има нужда от тяхната помощ. Надали ще имат време да говорят. Единия път когато моят син се влоши, обслужваха бебета няколко слагаха им абокат и не бяха видели, че моят е повърнал. Две акушерки например на 12 бебета, ако не и 20 , ами малко са.

# 143
  • Мнения: 64
Дани, честито ти приемане за магистратура. Хубава специалност си избрала.Ние тук почивните дни не се сряхме.Всеки ден на накъде.Ходихме до Пазарджик на зоологическта градина, на малкия много му хареса, бягаше напред-назад.
Дано и мен ме приемат напролет да уча като Дани.Малкия сега закусва, после, ако е хубаво времето ще излезем, да си направя снимка на зъба.Радвам се, че всички сте добре, и дечицата също.хайде бай бай.

# 144
  • Мнения: 3 631
Здравейте мами, отдавна не съм писала, но да се похваля - моето момиченце днес за първи път изяде едно цяло бурканче от 190г месно пюре. Е от предпочитания вид - зеленчуци с шунка. А иначе много обича плодове и ги хапва с голям мерак. Като беше болна сварих дюля и нея я хареса. И килограмите ни вече са почти 6,7 и толкова сантиметра.
Днес и направиха и третия прием на инфанрикса и синфлорикс. Дано мине без проблем.

# 145
  • София
  • Мнения: 39 886
Уточнявам, че не става дума за Алекс.

Какво е по-удачно за неврологично изследване на дете - ЯМР или скенер (глава)? Става дума за 3годишно дете, момче, две седмици по-голям от Алекс.
Споменали са на майката лекарка от 4ти км. Изнамерих, че това е МБАЛНП "Св. Наум", знае се само едно име Василева. Някой да има представа?
А да ми кажете добър детски невролог в София?

# 146
  • Мнения: 64
ПРИВЕТ ! КАК СТЕ? КАК СА ДЕЧИЦАТА ВИ ?  НИЕ СЕГА СЕ ПРЕБРАХМЕ ОТ РАЗХОДКА, ДНЕС ПАК БЕШЕ ТОПЛО. НАПРАВИХ СИ СНИМКТА НА ЗЪБА, И ТАЗИ В ЛАБОЛАТОРИЯТА МИ КАЗА, ЧЕ ТОЯ ДЖОБ ДЕТО Е Е МЕЖДУ ДВА ЗЪБА, НЕ Е САМО НА ЕДИНИЯ,ДАНО УТРЕ ЛЕКАРКТА КАЖЕ НЕЩО ХУБАВО.А ПЪК ЗА НАЧАЛОТО НА ОКТОМВРИ СЕ РАЗБРАХМЕ ДА МИ ВАДИ МЪДРЕЦА.ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ.

# 147
  • Мнения: 54 858
Valeria84 Hug

Мъдреца боли ли те ? Те наистина , че са много калпави зъби , но ако може , защо не го лекува ?
Джоба също . Ти си много млада и трябва да си пазиш зъбите . Peace

Прегръдки и от мен ! Hug

# 148
  • Мнения: 2 719
Здравейте, хубавите новини дойдоха и при нас.

Ния вчера беше на 50 % кислород, след 80-те в събота, а днес правят опит да я махнат от апарата съвсем. Засега се справя на мама златото, макар и не перфектно, но мисля че вървим в положителна посока, нали?

Няма шум на сърчицето вече, дано от втория опит да сме се преборили с това.
Стомахчето се подува по мъничко, но се оправя и това.


Валерия, позната ми е тази история със зъбите, предстои ми махане на един мъдрец и на мен, имам и един махнат. 3-ия се намести чудесно в дупката, оставена от един друг зъб.

# 149
  • Мнения: 64
Хеликаза, много се радвам, че сте добре, и нека продължавате в същия дух.Стискаме палци и се молим малкта да се оправя по-бързо. Досега мъдрец не с ми вадили този ще ми е първият,но той не е цял той е наполовина счупен,като бях бременна с малкия ми се счупи мъдреца,и този на който имам джоб на венеца е 6 дъвкатлен,той беше в пломба, но и той се счупи като мъдреца, докато бях бременна, и понеже нали  като си бременна не се ходи на стоматолог, оставих за след раждането.Този, 6 дъвкателен, го оправи лекаркта и му сложи нова пломба, а за мъдреца каза, че не се лекува и ,че ще го вадим,но ми даде малко почивка лекаркта.
happy_mamaqне не ме боли мъдреца, само, защото е счун ще го вади,защото като ям и попада храна в него. А този с джоба, дано го оправи, тя мисли да му слагаме коронка,но утре ще видим. Права си, докато сме млади трябва да се грижим за зъбите си, аз 1 път ходя профилактично,но при мен, гена ми е такъв,наследила съм лошите зъби на баща ми, как не съм взела зъбите на майка ми, ама късмет де.Абу пак се разминах имам само два за оправяне,хубово, че не са повече, стоматоложката предния път каза, че съм добре.не съм за оплакване. Малкия сега заспа,аз ще пусна една прахосмукачка,и един стий моп, много му се кефя, всеки ден  по 2 пъти минавам с него, така ще е докато не ми мине мерака ххах.хайде спорен ден на всички .

Общи условия

Активация на акаунт