Помощ в търсенето на работа-14

  • 38 624
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 446
Elusive_scent, според мен с този перфектен английски (не се съмнявам), може да опиташ да кандидатстваш за административна позиция в някой отдел ЧР или ПР агенция. Така ще си от полза, ще си около специалистите и ще се научиш на много неща. Доста хора започват именно така.

Относно цената на успеха в професионален план--за мен тя е много висока. Последните 10 дни не съм спирала да работя от офиса и вкъщи по огромен проект. Така се уча и развивам. Няма да скрия,че се замислям за работа от 9 до 5, която да ми е близо...Но получа ли такава, ще загубя всичко което съм натрупала до този момент.

# 286
  • Мнения: 495
Ален мак, не се тревожи, нормално е на нова работа да си по-натоварена в началото. Ще свикнеш и няма да е така. Претоварила си очите, опитвай да почиваш


 кратко и често като се вглеждат някъде на далеч.                                   
Спокойна нощ на всички !

# 287
  • Мнения: 7 987
 Ален_Мак... очите свикват на напрежението, но си вземи очива с антирефлексно покритие, ако нямаш. Много помагат.

# 288
  • Мнения: 910
видяхте ли какво каза Надя от Менпауър за безработицата ? - имало трайно намаляване на безработните !

# 289
  • Мнения: 2 401
видяхте ли какво каза Надя от Менпауър за безработицата ? - имало трайно намаляване на безработните !

Я па тая ..  Joy


Пп. Ален мак, ти серизно ли на това му викаш напрежение?  Не се заяждам, наистина се чудя.

# 290
  • Мнения: 3 046
видяхте ли какво каза Надя от Менпауър за безработицата ? - имало трайно намаляване на безработните !

Я па тая ..  Joy

Пп. Ален мак, ти серизно ли на това му викаш напрежение?  Не се заяждам, наистина се чудя.

ми к'во да му викам - забавление? То има и такова отчасти - все пак няма да се занимавам с нещо, ако не ми е поне отчасти "по вкуса", но... Отговорност+сложност+физическо натоварване (очи)= какво, минзухар?
Ти на какво викаш напрежение?
А аз на какво да викам напрежение (да си знам "урока" следващия път Wink

селика, 8585, благодаря!

# 291
  • Мнения: 2 401
Щом като мрънкаш за напрежението в очите, някакви си 7-8 чса взиране в компютъра.., ясно ми е колко е и отговорна работата.  Stop

Пп. бях пропуснаха факта, че си била на държавна службица. Разбирам недоволството ти в този случай.  Mr. Green

# 292
  • Мнения: 22 444
минзухар, и защо с този подигравателен тон за "държавната службица". Или там само си клатят краката според теб?
Всеки различно разбира напрежението и при различни обстоятелства се натоварва. Но това не смятам, че трябва да е обект на подигравки.

# 293
  • Мнения: 8 810
Искам да се обърна с въпрос най-вече към работещите ЧР, но нека и останалите си кажат мнението. Става въпрос за мой бивш ученик. Детето е много умно, интелект много над средния, говори вече 4 чужди езика, ще завърши тази година приложна лингвистика - немски и испански. Търси си работа, но.....има лек говорен дефект. И аз не мога да определя точно какъв е Rolling Eyes.....малко съска като че ли и когато говори по-бързо фъфли, сигурно по причина на говорния дефект. При бавен и спокоен говор няма проблем. Каза ми, че щом подаде някъде CV веднага го викат на интервю, но.....само до там. Вие как бихте постъпили с такъв кандидат и какво мислите за възможностите му да си намери работа при това положение? Rolling Eyes Каква позиция би била подходяща?
П.П. Досега не е работил.

# 294
  • Мнения: 960
минзухар, и защо с този подигравателен тон за "държавната службица". Или там само си клатят краката според теб?
Всеки различно разбира напрежението и при различни обстоятелства се натоварва. Но това не смятам, че трябва да е обект на подигравки.


Мирама, държавната службица е синоним за паразитизъм и невършене на работа. Естествено, че и в частния бизнес има субекти, които се скатават и се опитват да не работят, но по мое мнение, то толерансът към тях е по-нисък и по-често биват съкращавани в сравнение с държавната работа.

не обиждам никого, не поставям хората под общ знаменател, но това е моето мнение

# 295
  • Мнения: 3 405
Искам да се обърна с въпрос най-вече към работещите ЧР, но нека и останалите си кажат мнението. Става въпрос за мой бивш ученик. Детето е много умно, интелект много над средния, говори вече 4 чужди езика, ще завърши тази година приложна лингвистика - немски и испански. Търси си работа, но.....има лек говорен дефект. И аз не мога да определя точно какъв е Rolling Eyes.....малко съска като че ли и когато говори по-бързо фъфли, сигурно по причина на говорния дефект. При бавен и спокоен говор няма проблем. Каза ми, че щом подаде някъде CV веднага го викат на интервю, но.....само до там. Вие как бихте постъпили с такъв кандидат и какво мислите за възможностите му да си намери работа при това положение? Rolling Eyes Каква позиция би била подходяща?
П.П. Досега не е работил.


Консултирал ли се е с логопед до сега?

# 296
  • Мнения: 495
Хайде,хайде сега, държавните служителите били паразити ... Като ги гледам работещите в частни фирми тук как бачкат яко цял ден във форума ... Иначе се скъсват от работа по 10 часа на ден, та чак и вкъщи си носят ...Ами като си загубил 3 часа в бг мама, 3 във фейсбук и 2 в
скайп, ами много ти е бил нароварен деня, та работа чак и за души остава. Поне в държавните учреждения нямат интернет ...

# 297
  • Мнения: 960
Хайде,хайде сега, държавните служителите били паразити ... Като ги гледам работещите в частни фирми тук как бачкат яко цял ден във форума ... Иначе се скъсват от работа по 10 часа на ден, та чак и вкъщи си носят ...Ами като си загубил 3 часа в бг мама, 3 във фейсбук и 2 в
скайп, ами много ти е бил нароварен деня, та работа чак и за души остава. Поне в държавните учреждения нямат интернет ...

избягвам да влизам в подобни дискусии, но би ли прочела още веднъж, какво съм написала. и за да ти вляза в стилистиката, като нямат интернет, защо не работят?!?

всъщност, пиши си, не ми пречиш, но на това ниво не бих разговяряла

# 298
  • София
  • Мнения: 6 219
Почти навсякъде в държавните учереждения има нет  ooooh!  hahaha Стара ти е информацията!

Има хора, които работят и такива, които не работят - има ги в държавните учереждения, има ги и в частните фирми. Не може така да се категоризират хората.  Tired

# 299
  • Мнения: 495
Защо така се засегна, petita? Да не би да се разпозна някъде? И какво ти е нивото, да не се смяташ за нещо повече от другите хора ?  Не може така за категоризират хората. Това пък е моето мнение.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 22:46 от 8558

Общи условия

Активация на акаунт