www.photobox.co.uk и други сайтове за снимки

  • 33 150
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
 Blush
Имам оферта на мейла от Фотобокса (ФБ) и реших да поема щафетата от Evа, която до този момент поддържаше предната тема за сайта...дано се справя.
Променям малко и заглавието, защото покрай този сайт www.photobox.co.uk и с помощта на много от момичетата във форума откриваме нови изгодни сайтове за вадене на снимки и други фотопродукти.

Копирам от предната тема с малки промени, която Евка създаде:


Много интересен сайт за поръчване на снимки и други фото услуги.

Доставката до БГ за снимки е 5.80 £ .
 
Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

До 30 минути след поръчка, може да се влезе и да се направят промени !

Поръчката се доставя по пощата.

Пратките са обикновени и не се записват никъде в пощата !
По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но ако до седмица поръчката ви не дойде , търсете я в пощенския клон!

При първоначална регистрация без покана получавате 40 броя безплатни снимки, а ако се регистрирате от покана получавате 50  безплатни снимки !
Преди да изпратите поканата,избирате или да получите.
В момента има и още 2 варианта за подаръци:

- Книжка съ снимки
- Чаша със снимка/и

След това пишете мейла на този, когото желаете да поканите.

Как се праща покана:
 My account -> My referred friends -> (под този надпис се пише мейла който искате да поканите, като преди това изтривате надписа вътре) Please separate each address with a comma or line break -->> Send .
Може да се пращат покани на няколко човека едновременно , но трябва да се поставя запетая и интервал след нея, преди следващия мейл !

Промоцията за 50 бр. безплатни снимки важи в срок от 3  месеца от регистрацията.
Съответно канещия получава бонуса си за 3 месеца от датата на поръчката на поканения.
След като сте получили покана няма срок за регистрация. Така че, ако няма да поръчвате веднага, просто се регистрирате по-късно, когато ще поръчвате.

След като направите поръчката, първо получавате потвърдителен мейл, а след него се получава втори мейл в който ви уведомяват, че поръчката пътува към Вас !

Веднага след като се регистрирате можете да каните.

Кредита се актуализира  около половин час след поканата.

За да проверите с какви кредити разполагате,отивате в меню- My PhotBox -->>My Credits



Ако не се виждат папките със снимките от компютъра е нужно да инсталирате програмката- от появилата се жълта лента в горния край на прозореца!

При попълване на адреса, ако полетата не са активни се натиска Enter your address manually , написано е с малки сиви букви !
За да няма проблем с пощенския код , първо изберете държавата , после въвеждайте кода, в противен случай може да ви поиска да е 5 цифрен пощенския код. Тогава сложете интервал или 0 пред кода !

При въвеждане на номера на картата цифрите се изписват без интервали!

Плащането става с Пейпал, дебитни или кредитни карти. Маестро карти не важат! За сега с една карта е плащано на повече от един акаунт !

Цената за доставката до България е 5.80 £ !

Размерите за безплатни снимки са 6x4 и 6x4,5 инча. Ако се надвиши бройката от 50 безплатни, всяка следваща е 0.09£.

6х4 инча отговаря на нашите 10х15 см. , 7х5 инча отговаря на нашите 13х18 см. , 8х10 инча - 20х25 см. ! 1 инч = 2.54 см.

За кодове може да погледнете  ТУК

Подробни указания как да направите поръчката си ТУК Благодарение на микки     bouquet   bouquet   bouquet

Който иска покана - да пише на когото си избере от темата!  Peace
Ако все пак решите да си напишете мейла в темата,след като получите поканата,не е лошо да си изтриете адреса,за да не станете жертва на недоброжелатели или някой бот. Peace



Предишни теми - 0 , 1, 2, 3 , 4 , 56


Друг сайт за снимки и фотокниги е т.нар. Крава:

Там се получават безплатни снимки през известен период от време, само доставката трябва да се плати. Тя е от 3.99 $.
Пак в пощата пристигат.
На мейла изпращат често различни оферти за намаление на фотокниги, календарчета, големи снимки А4 и т н. В темата Фотокниги много често се пише за сайта.

Трети сайт, от който имам получени снимки е:
http://www.mymemory.com/en
Доставката е безплатна.
Снимките обаче са 50/50...имам получени и хубави, имам и не чак толкова добре извадени.
Принтирани са на нещо подобно на принтер.


Следващ сайт, на който съм клиент  Mr. Green е:
http://www.hotprints.com
Хотпринц дава по 4 безплатни книжки (подобни на списание с 16 стр) на месец. Доставката е 3.99$ + 0.60$ (такса). В момента има намаление на 2.99 за книжка, но таксата остава.
Пак в пощата се получава книжлето. Не е лошо.
Недостатък е, че разположението на снимките в книжката е определено от самия сайт, има готови панели, от които трябва да се избере...примерно на стр не може да има повече от 4-5 снимки, които както желаете да ги разположите, а трябва да се съобразите с някой от 20те варианта, които самия сайт предлага.

Предлагам, който открие някой интересен сайт (помня, че Змейковица беше писала за такъв преди няколко дни) да споделя тук и така да разширим темата.

# 1
  • Мнения: 685
И за да е в отделен пост, ето офертата от Фотобокса:
http://m.my.email-photobox.co.uk/nl/jsp/m.jsp?c=0d9d02517f1b035e47
30% off when you spend £30 or more

Offer code: OFF30
Offer ends:
Thurs 29th Sept

# 2
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Тук с надеждата може би някой път да поръчам. Един път се опитвах да разбера как става, но като имам време ще продължа   bouquet.

# 3
  • Мнения: 2 180
Ани, благодаря за труда да създадеш новата темичка!  Hug
Искам да питам доставката до БГ от Фотобокса не е ли все още 4,99 лири? Знам, че понякога по кошниците излизат различни транспортни такси до тук, но най-много бяха 5,10 лири, а след това ги намалиха на 4,99 лири. Има ли някаква промяна, за която не знам?

# 4
  • Мнения: 685
 Blush 5.80 беше при последното ми пускане, преди няколко седмици.
Coolmummy  Hug под 5 си е екстра Wink
Някои бяха писали преди време, че ако се регнат без покана им остава на 1.99 доставката, но то така или иначе като си платиш снимките няма да излезе по-малко Wink

Според мен си е нещо ненаред при тях или който уцели джакпота за по-малко - супер  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 286
благодаря и аз за темета:)

# 6
  • Варна
  • Мнения: 599
Някои бяха писали преди време, че ако се регнат без покана им остава на 1.99 доставката, но то така или иначе като си платиш снимките няма да излезе по-малко Wink

Според мен си е нещо ненаред при тях или който уцели джакпота за по-малко - супер  Mr. Green
При регистрация без покана също ти дава 50 безплатни снимки, така че с доставка 1,99 до БГ си е изгодно  Peace

# 7
  • Мнения: 685
Смейл29, верно, че даваше 40 (50 на прИмоция само)...въпросът е винаги ли е така или се е случило на някои само  Confused
За единия му опит не ми се занимава да пробвам, но мисля, че пак преди време се писа как на едни им е 1.99 доставката, както в началото беше, на други е 4 и нещо, на трети ни е 5 и отгоре...та не знам дали не е бъг.  Blush

# 8
  • Варна
  • Мнения: 599
Ами аз се регистрирах без покана с безплатни 50 или 60 снимки (по едно време и толкоз даваше), не помня с колко беше и до БГ доставката ми беше 1,99  Peace, така че явно без покана е толкова.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 952
  bouquet   благодаря за темата  и труда - дори и не редовно аз ползвам тези сайтове
 и винаги причината да пусна поредната поръчка е  изгоден код пуснат в темата Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 12:20 от denis_d

# 10
  • София
  • Мнения: 2 296
Мерси за темата, Ани.   bouquet

Аз нямам ни кредити ни нищо... Скоро уж щях да каня една съфорумка, но нещо не стана работата, та тогава забелязах, че освен 5 - те лири или безплатни снимки имах да избирам и между фотокнига и чаша. Ама така и не стигнах до там. Както и да е, да го имате предвид, ако е валидно още.

# 11
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Полезна темичка. Аnny   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 020
Ани   bouquet за новата темичка, и за да не е само гол запис давам линк към сайта, който беше споделен от Змейковица в другата тема пак за фото-красоти
http://www.vistaprint.co.uk/vp/welcome.aspx?xnav=welcomeback&rd=2
Аз отивам да го разуча и ще споделя подробности.

# 13
  • Мнения: 2 447
Ани,   bouquet Благодарим за темичката.
Записвам се да следя...
Аз вчера си получих снимките от Кравата, качеството е супер...Единствената разлика,която откривам- за мен хартията е по-тънка от тази на Фотобокс-а...ама това да е,  така или иначе ще са в албуми,така че не ми пречи.

# 14
  • София
  • Мнения: 537
тънката хартия предполага по-малко живот на снимката. Аз съм поръчвала 2 пъти от фотобокса и съм много доволна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт