Брекети- колко ви излязоха и къде ги поставяхте- част 2

  • 188 560
  • 774
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 40
2500 евро,в тази цена влиза и едно апаратче за корекция на обратната захапка.

# 106
  • Мнения: 550
Моля да ми препоръчате добър стоматолог (ortodont) за Центъра (живэм в близост до централни хали). Децата ми имат проблеми с зъбите. ще се наложи сигрно да носят скоби. предварително благодаря.
имате ли впецатления от дентална клиника с адрес София, ул. "Поп Богомил" №46?

# 107
  • Мнения: 90
Имам един въпрос.....
За всички видове зъбни дефекти и захапки ли може да се сложат брекети?

Синът ми е на 9 години и ще го водя на преглед и  при д-р Иванова, на която има телефон на първа страница. Ходихме при друг ортодонт, той каза шини, ама аз като проучих,разбрах че може в крайна сметка пак да се стигне до брекети. реших да чуя второ мнение и ако трябва, да изчакаме, докато стане подходяща възраст за брекети.

# 108
  • Мнения: 18 056
Имам един въпрос.....
За всички видове зъбни дефекти и захапки ли може да се сложат брекети?

Синът ми е на 9 години и ще го водя на преглед и  при д-р Иванова, на която има телефон на първа страница. Ходихме при друг ортодонт, той каза шини, ама аз като проучих,разбрах че може в крайна сметка пак да се стигне до брекети. реших да чуя второ мнение и ако трябва, да изчакаме, докато стане подходяща възраст за брекети.

Мисля, че да, но най- добре се консултирай с нея  Peace Не бързай с шините  Wink

# 109
  • Мнения: 399
Имате ли впечатления от д-р Росица Пейчева на ул. Борово..? Видях, че я има в списъка с препоръчаните. Днес 3-4 пъти звънях на телефона, но никой не вдигна. В друг форум случайно прочетох, че при нея няма часове за 1-2 месеца напред - вярно ли е? Както и че трябва да се звъни по - настоятелно иначе не вдигат..?

# 110
  • Мнения: 684
Здравей!
Ние днес сме при Пейчева! Вярно е това че часовете са за 2-3 седмици напред. Аз нямам впечатления все още, з-то днес ще и нося снимките на дъщеря ми, но го няма вече това чакае по 2-3 часа, както четох по нагоре в темата. Отидохме, чакахме не повече от 10 минути, влязохме и всичко беше нормално!
Би трябвало да звъниш на един мобилен, ще ти вдигнат!
Успех!

# 111
  • Мнения: 399
Да, днес ми вдигнаха. Казаха, че работят определени дни от седмицата (можеш ли да ми кажеш кои) и си направих извод, че вчера може би не са работели. Записах си час за 4-ти февруари. Очаквах да е чак март - април. Жената, която ми я препоръча каза, че не се чака пред кабинета, всичко ставало на минутата, а ти казваш, че сте чакали по 2-3 часа...

# 112
  • Мнения: 684
Нееее, аз казах че съм чела, че преди се е чакало ужасно много!!!
Ние като отидохме изобщо не сме чакали:-)
Успех!

# 113
  • Мнения: 399
Дано не се налага и за напред да се чака Simple Smile
Благодаря и на вас!

# 114
  • русе
  • Мнения: 646
здравейте,от днес и аз се присъединявам към темата и понеже не е малка нямах време да прочета всичко но видях че има който ходят при Радка Иванова препоръча ми я нашата зъболекара като погледна зъбите на малката / 7г /-става въпрос за обратна захапка
 чесно да ви кажа малко съм уплашена -иска да направим преглед при уши нос гърло за проверка проходимостта на горните дих пътища и каза че доста често и дълго ще се вижда ме
та молбата ми е за отзиви и мнения както за нея така и за други в нашия град и ако това е коментирано може и на лични Praynig

# 115
  • Мнения: 18 056
Ние ходим при нея, аз съм доволна  Peace

# 116
  • Русе
  • Мнения: 40
здравейте,от днес и аз се присъединявам към темата и понеже не е малка нямах време да прочета всичко но видях че има който ходят при Радка Иванова препоръча ми я нашата зъболекара като погледна зъбите на малката / 7г /-става въпрос за обратна захапка
 чесно да ви кажа малко съм уплашена -иска да направим преглед при уши нос гърло за проверка проходимостта на горните дих пътища и каза че доста често и дълго ще се вижда ме
та молбата ми е за отзиви и мнения както за нея така и за други в нашия град и ако това е коментирано може и на лични Praynig
Радка Иванова няма да ви оправи обратната захапка и изобщо в Русе не мисля, че някой в нашия град може да ви помогне. Минала съм по този път- то апаратчета, чудеса и накрая стигнахме до брекети. Лекуваме същия проблем.

# 117
  • Мнения: 399
Прочетох, че тези "неща" които се слагат след свалянето на брекетите, се носят около два пъти по - дълго от самите брекети, вярно ли? Какво точно представлява това апаратче и вижда ли се? Simple Smile
А колко време ви поставяха брекетите?  Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 19:32 от Ivanina_

# 118
  • русе
  • Мнения: 646
здравейте,от днес и аз се присъединявам към темата и понеже не е малка нямах време да прочета всичко но видях че има който ходят при Радка Иванова препоръча ми я нашата зъболекара като погледна зъбите на малката / 7г /-става въпрос за обратна захапка
 чесно да ви кажа малко съм уплашена -иска да направим преглед при уши нос гърло за проверка проходимостта на горните дих пътища и каза че доста често и дълго ще се вижда ме
та молбата ми е за отзиви и мнения както за нея така и за други в нашия град и ако това е коментирано може и на лични Praynig
Радка Иванова няма да ви оправи обратната захапка и изобщо в Русе не мисля, че някой в нашия град може да ви помогне. Минала съм по този път- то апаратчета, чудеса и накрая стигнахме до брекети. Лекуваме същия проблем.

къде се лекуваш сега ?

# 119
  • Русе
  • Мнения: 40
При д-р Галина Димова, която идва в Русе в клиниката на "Д-р Димитрови". Страхотна е, наистина знае какво прави.

Общи условия

Активация на акаунт