Коледни подаръци

  • 52 626
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 752
И аз смятам, че Дудъл Дейзи не си заслужава.

Благодаря за отговорите за китарата. А някой да има впечатления дали си заслужава.

# 586
  • Мнения: 2
Здравейте,аз търся ето този жираф http://www.amazon.com/Fisher-Price-Peek-a-Blocks-Tumblin-Sounds- … ffe/dp/B00008PW0J но никаде не го намирам.Моля ако някои знае от каде да го поръчам нека ми пише.

# 587
  • София
  • Мнения: 4 397
Отказахте ме от Дейзито, а и то беше поръчано за в градината, а там изпуснахме тържеството за моя радост  Mr. Green

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
да ви питам -нали продават едно грънчарско колело,отзиви за него?цапа ли се много с него и по принцип става ли като подарък за момче на 4 г и половина?
питаха ме дали да го подарят на моето момче,незнам доколко ще го заинтригува,а ме притеснява да не цапа много,че имам и малко момиченце,и да не стане в къщи мазало Grinning

# 589
  • Мнения: 752
да ви питам -нали продават едно грънчарско колело,отзиви за него?цапа ли се много с него и по принцип става ли като подарък за момче на 4 г и половина?
питаха ме дали да го подарят на моето момче,незнам доколко ще го заинтригува,а ме притеснява да не цапа много,че имам и малко момиченце,и да не стане в къщи мазало Grinning
За 6-тия РД го подариха на дъщеря ми. Пробваха с баща й да измайсторят нещо, но не успяха. Тя се ядоса и сега не ще и да го погледне. Аз не съм пробвала още дали ще успея.

# 590
  • Мнения: 314
Момичета, не знам дали въпросът ми е за тук, но да попитам смятате ли, че това

е интересно и занимателно за детенце на 1.5 г. /моето  Grinning/? И дали може да се ползва поне до 3-4 год. или като стане по-височка вече ще й е ниско и няма да й е удобно?
Накупили сме другите подаръци, но скоро харесах това и се чудя дали е подходящо.  Rolling Eyes

# 591
  • София
  • Мнения: 30 142
mama&sladurana, миналата година ни подариха такова. От скачане и игра с него се спука единия крак и купихме ново. Голяма игра е. Поне за нас това е мнго успешна покупка  Peace

# 592
  • Мнения: 314
mama&sladurana, миналата година ни подариха такова. От скачане и игра с него се спука единия крак и купихме ново. Голяма игра е. Поне за нас това е мнго успешна покупка  Peace

Благодаря за бързия отговор. Зарибих се.  Grinning
В един сайт пишеше, че издава звуци /но няма наличност/...  Rolling Eyes, пък в другите няма такова нещо.
Интересно ми е какви ли са звуците?!? Вашето издава ли звуци?

# 593
  • София
  • Мнения: 30 142
mama&sladurana, миналата година ни подариха такова. От скачане и игра с него се спука единия крак и купихме ново. Голяма игра е. Поне за нас това е мнго успешна покупка  Peace

Благодаря за бързия отговор. Зарибих се.  Grinning
В един сайт пишеше, че издава звуци /но няма наличност/...  Rolling Eyes, пък в другите няма такова нещо.
Интересно ми е какви ли са звуците?!? Вашето издава ли звуци?

не, нашето е без звуци. Надува се, държи се за ушите и скача  Peace Обикаля цалата къща с него  Simple Smile

# 594
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
И нашето е без звуци. Преди няколко години го подариха на голямата. Тя продължава да обикаля с него из къщи, въпреки че е голяма и висока вече. Малката тепърва го открива, но определено е страхотна играчка!

# 595
  • София
  • Мнения: 847
да ви питам -нали продават едно грънчарско колело,отзиви за него?цапа ли се много с него и по принцип става ли като подарък за момче на 4 г и половина?
питаха ме дали да го подарят на моето момче,незнам доколко ще го заинтригува,а ме притеснява да не цапа много,че имам и малко момиченце,и да не стане в къщи мазало Grinning
За 6-тия РД го подариха на дъщеря ми. Пробваха с баща й да измайсторят нещо, но не успяха. Тя се ядоса и сега не ще и да го погледне. Аз не съм пробвала още дали ще успея.

Дъщеря ми на 7 г. и с изявени способности да твори и майстори, успя да направи една малка крива чинийка... Също така е добре да се разстелят няколко листа от вестник под работната площ  Mr. Green

# 596
  • Мнения: 2 805
Момичета, не знам дали въпросът ми е за тук, но да попитам смятате ли, че това

е интересно и занимателно за детенце на 1.5 г. /моето  Grinning/? И дали може да се ползва поне до 3-4 год. или като стане по-височка вече ще й е ниско и няма да й е удобно?
Накупили сме другите подаръци, но скоро харесах това и се чудя дали е подходящо.  Rolling Eyes

Къде си го гледала, че ми допадна като идея?

Май в Комсед съм виждала?

# 597
  • София
  • Мнения: 1 529
 Внучетата на 2г и на 5г. много си играят със гуменото конче за скачане. Имат и топки с уши но кончето е предпочитано. Купено епреди 3 години и е здраво.

# 598
  • София
  • Мнения: 44 122
Самсара - в Комсед съм ги виждала - понякога, в Джъмбо има винаги.

# 599
  • Мнения: 2 805
Самсара - в Комсед съм ги виждала - понякога, в Джъмбо има винаги.

Благодаря, а ориентировъчна цена да знаеш?

Общи условия

Активация на акаунт