Фейсбук 2

  • 1 271 785
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 4 080
  • Мнения: 427
RominaB ,marini Благодаря ви   bouquet

# 4 081
  • Мнения: 1 210
като падне в менюто го посочи с мишката и натисни 'дел' на клавиатурата.

Да, това го опитах многократно. При Мозила минава, но Хрома нещо се... такова.

Успях да го премахна!  Grinning
Mадам, светни как де  Grinning

# 4 082
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Нов вирус ли има? От сорта на спама с таблетите. В няколко групи ми излизат известия за нови публикации от хора, които са постнали като скрийн шот с имета - едикой си гледа профила преди час, друг преди час и нещо, трети преди 2 часа, с имена на хората от ФБ. Снимката наподобява малко ФБ чат от телефон, съжалявам, че не мога да покажа такава сега, че сега като седнах на компа, за да си пиша въпроса и пуснах да видя известиеята не дават публикацията, явно е изтрита.
В известието ми излиаза само адреса - http//ontensocntorx.awx.af.cm.

# 4 083
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте, искам да попитам има ли опция да се ограничи споделянето на моите снимки от трети лица, или направо да се махне въпросната опция "Сподели"?

# 4 084
  • Мнения: 0
И аз да се включа с питанка Simple Smile До преди дни, когато умишлено премахнах местоположението си, до всяка публикация си стоеше Near by... (Pieria, Greece; Sofia ... примерно). От тогава, публикувайки снимка или статус ОТ МОБИЛНИЯ, дори и предложение за Near by няма. Някой има ли идея как бих могла да върна предишното състояние - с отбелязването без да се чеквам?  newsm78

# 4 085
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
като падне в менюто го посочи с мишката и натисни 'дел' на клавиатурата.

Да, това го опитах многократно. При Мозила минава, но Хрома нещо се... такова.

Успях да го премахна!  Grinning
Mадам, светни как де  Grinning

Влизаш в История от там в Изчистване на данните за сърфирането след това слагаш отметка на Изчистване на запазените данни за автоматично попълване на формуляри от там бутон Изчистване на данните за сърфирането и готово  Grinning

# 4 086
  • Мнения: 1 210
Ооо благодарско, не се бях сетила за тази опция, макар че така се изтриват и за всички останали...  bouquet

# 4 087
  • Мнения: 121
За първи път чувам, че има История във фейса.Къде е, че не я виждам?

# 4 088
  • Мнения: 108
Регистър на дейността.

# 4 089
  • Мнения: 121
Там не видях описаните опции и за това помислих, че има нещо друго.
Ще видя къде са, трябва да се пококоря още малко. ooooh!
Мерси!

# 4 090
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Taка , ограничила съм хора от 'приятели' да не следят публикации , но........ от известно време гледам , настройките ми се бъзикат т.е. изтриват аз пак ги въвеждам , почнаха въпросните 'ограничении' да виждат и лайкват нещата ми  Crossing Arms  а уж са ограничени  Twisted Evil 

Помощ !!!!!


 Joy


Отивам да сролна назад в темата  Grinning

# 4 091
  • Мнения: 1 210
Там не видях описаните опции и за това помислих, че има нещо друго.
Ще видя къде са, трябва да се пококоря още малко. ooooh!
Мерси!
Ставаше въпрос за историята в Хром  Peace

# 4 092
  • Мнения: 1 700
Напоследък когато някой качва снимка съм забелязала, че и добавя към всяка дума от описанието # и се получава нещо като линк. Какво е това и каква му е целта? newsm78

# 4 093
  • Провинция
  • Мнения: 509
Каква е настройката за следене на даден профил.Искам да имам опция в профила си за прослдеяване, но не намирам къде е.И кой какво може да следи - всичко,или има настройки?

# 4 094
  • Мнения: 4
Каква е настройката за следене на даден профил.Искам да имам опция в профила си за прослдеяване, но не намирам къде е.И кой какво може да следи - всичко,или има настройки?

Да не би да имаш предвид "Последователи" ? Thinking Ако е това - Настройки на профила -> от ляво избираш "Последователи" и слагаш отметката. Те виждат само публикации и снимки, които са публични

Общи условия

Активация на акаунт