Фейсбук 2

  • 1 272 297
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 4 065
  • Мнения: 2 821
Със сигурност е ставало дума назад, но как да го намеря Laughing
Въпросът ми е как става номера с хаштага и свързаните публикации тип #дансwithme ?

# 4 066
  • Мнения: 430
Здравейте от вчера не мога да вляза във фейса, излиза ми постоянно това съобщение- Сертификатът за сигурност на сървъра още не е валиден, направихте опит да се свьржите с фейсбук но сьрварът предостави сертификат който още не валиден. Не знам как да го оправя за да вляза ?

# 4 067
  • Мнения: 7
Изчисти си кеша на браузера и пробвай пак.

# 4 068
  • Мнения: 0
Здравейте, имам следния въпрос за ФБ: след като съм дала на дадена снимка модус 'public' как мога да разреша хора, които не са във фред листата ми само да я лайкват, но да нямат право да я коментират ? Това съм го виждала и в други профили, но нямам идея как да го направя...  Rolling Eyes

# 4 069
  • Мнения: 427
Здравейте ,
искам да публикувам своя снимка във ФБ , но на нея присъства и друг човек, който не искам да се вижда.
Можете ли да ми кажете , как да премахна лицето от снимката , или да го затъмня?
Има ли някаква програма , която може да ми помогне ?
Благодаря Simple Smile

# 4 070
  • Мнения: 1 012
Здравейте ,
искам да публикувам своя снимка във ФБ , но на нея присъства и друг човек, който не искам да се вижда.
Можете ли да ми кажете , как да премахна лицето от снимката , или да го затъмня?
Има ли някаква програма , която може да ми помогне ?
Благодаря Simple Smile

Може да го направиш онлайн на този сайт
http://www.befunky.com/frames

Изпълнява прости операции, добавя текст, реже и др.

# 4 071
  • Мнения: 1 986
Тук също става много лесно - http://www.online-image-editor.com/?language=bulgarian

# 4 072
  • Мнения: 1
Здравейте, имам страничка във ФБ и съм администратор до преди няколко дни можех да местя снимка от стената в албум. От два дни нямам тази опция, влизам в албума" Снимки в дневника" - "Редактирайте" и след това на снимката горе в дясно нямам опция за преместване в друг албум, всъщност изобщо го няма падащото меню, стои само снимка без опции. Някой има ли подобен проблем и как го разреши?

# 4 073
  • Мнения: 1
Съжалявам- открих го! Без опция "редактиране" направо има падащо меню горе в дясно на снимката " Преместване в друг сборник" - съвсем от скоро е явно, защото вчера опитах и нямаше тази опция, явно има леки промени.

# 4 074
  • Мнения: 28
Здравейте, имам следния въпрос за ФБ: след като съм дала на дадена снимка модус 'public' как мога да разреша хора, които не са във фред листата ми само да я лайкват, но да нямат право да я коментират ? Това съм го виждала и в други профили, но нямам идея как да го направя...  Rolling Eyes


Сигурна ли си, че може? След като е "public"?
Мисля, че само с опция "приятели на приятели" става това.  newsm78

# 4 075
  • Мнения: 1 210
Със сигурност е "дъвкано" и преди, но дали има някаква закономерност, според която се подреждат снимките на приятелите ни на нашата профилна страница (или нечия друга профилна страница)?  newsm78

# 4 076
  • Мнения: 6 443
Как  след като съм се отписала да получавам мейли за съобщенията във ФБ да го активирам отново? Излизат ми само опциите, който да отбележа, но не и конкретизираните действия надолу.

# 4 077
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет  Grinning

Един бърз въпрос, ако може  Grinning В бързината вкарах имейл и парола в едно поле и тъпия Хром ги запамети и не мога по никакъв начин да ги изтрия.
Сега тръгвам да пиша имейла си и в падащото меню излиза и този с паролата абе... нЕмам думи  Crazy

# 4 078
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
като падне в менюто го посочи с мишката и натисни 'дел' на клавиатурата.

# 4 079
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
като падне в менюто го посочи с мишката и натисни 'дел' на клавиатурата.

Да, това го опитах многократно. При Мозила минава, но Хрома нещо се... такова.

Успях да го премахна!  Grinning

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 17:53 от Мадам Дьо Помпадур

Общи условия

Активация на акаунт