Бургаските коремчета ще ни даряват с моми и ергенчета! - 6 тема

  • 24 346
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 86
Не съм влизала 3 дена в този форум, а вие сте писали и писали.
january да не се окажеш december  мила.  Simple Smile И утре е ден както се казва и може да се случи чудото . Все ми се струва, че ще си родиш на термина. Което си е направо чисто съвпадение- нормално раждане на термин. Стискам ти палци всичко да е наред и скоро да се гушкате с бубунка.
Танче , радвам се, че кърмиш и се кефиш от това.
Mimoza дано съпругът ти си намери скоро работа, че само това ти липсваше сега, като гледам какви мисли ти се въртят в главицита. Дано 2012 е по-благосклонна към вас.

# 436
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Giqito, ти твоя бебок го чакаш да се врътне, а последния път АГ-то ти нямаше направления и нямаш никакви готови изследвания и яснота как и кога ще раждаш, правилно ли си спомням?! Е, голяма веселба ще ти е утре на празника, а и както пак си болна - грип ли е, какво е? Айде - оправяй се, че трябва да си здрава и спокойна за Деня! Peace
Дааа, за съжаление е правилно... Едва ли е грип, носа ми е зверски запушен, чак очите ме болят и общо взето това е + сухо гърло, но това е защото дишам през устата през нощта. Мерси, дано мине скоро, вземам всички възможни природни мерки пък да видим; предния път помогнаха, но бавно...
Рени, споко, няма все с този ритъм да се развиват нещата, на 2ри- 3ти ще има ускорение и чаканото бързо и леко раждане и така  Peace

# 437
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Момичета, честито на новите мами!
Извинявам се, че се намесвам в темичката ви, но сте ми много симпатични и ви следя тайничко от месеци. Предишната ви тема не е архивирана и току що видях, че aleksandrina77 е писала там тези дни с щъркелова вест - погледнете!
На Влади (извинявам се, че пиша на първо име) стискам палци, а и на Менина и Сексилов.
Желая ви весело посрещане на Новата 2012 година!
И сладки бебоци !!!

# 438
  • Мнения: 31
Цитат
Сузка,одеалцето е готово,сега плета на Сабинка но няма да е готово до срещата.
deyzi ot koga si me4taq da zapo4na da pleta odealce, plela sum kato malka, no imam nujda nqkoi da mi pokaje ne6to po-maistorsko  Wink Iskam nepremenno nqkoi den da se vidim na po pletka  Laughing Laughing Laughing

Pojelavam na vsi4ki Veslo poare6tane na Novata Godina !!!  Hug

# 439
  • Мнения: 31
Късмет на всички, които скоро очакват бебчетата  Peace  Ще е много яко първото бебче за 2012 да е от нашата групичка  Party


ir74   welcome  Ти ни познаваш задочно предполагам, но и ние искаме да те опознаем, нали си знаеш  Laughing  Ще ни се представиш ли - на колко си години, къде живееш, коя бременност ти е, как протича досега, при кой лекар си и т.н.  Simple Smile


Краси, аз предпочитам пердета 1. защото ми е по-уютно и 2. защото има възможност за пълно затъмнение в стаята с тях ( аз имам black out оздад и фини, красиви отпред) Simple Smile


# 440
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
     Alexa, благодаря ти за милите думи, ще ви се представя, но няма да ви досаждам в темичката, обещавам  Wink. Аз чета мамите-януарки, чужбинските мами и вас. Когато се регистрирах в БГ МАМА (юли месец), по незнайна за мен причина попаднах на вашата темичка, страшно ми хареса духа на спокойствие и разбирателство, отношението ви една към друга и всеки ден от тогава ви следя, радвам се и страдам с вас, не ви шпионирам, просто сте ми необходими.
   Казвам се Ирина, на 37 години съм, живея в момента в Калифорния. Аз нямам нищо общо с Бургас, била съм няколко пъти в прекрасния ви град, но това е всичко, което ме свързва с него. Иначе съм от едно малко китно градче, разположено в полите  но Средна гора. Със съпруга ми бяхме гаджета 17 години, като последните 8 той живееше тук, в САЩ, а аз в БГ. През 2007 дойдох при него, след 11 дни се оженихме и от тогава правихме опити за бебче. Оказа се, че има проблем и няма да стане по нормалния начин. От септември 2008 до май 2011 имах 6 цикъла инвитро, като от последния с последното ни замразено ембрионче най-накрая успяхме. Бях правила предварително генетичен тест на ембриона и знаехме, че ако се хване, ще е момченце. Тук медицината е невероятно напреднала, но няма да ви разправям и за какви цени става въпрос. Сега си чакаме рожбичката и се молим всичко да е наред, готови сме на всичко в името на това същество. Това е накратко моята история, доста дълга и сложна, но надяваме се с прекрасен край.
   И накрая, момичета, не прекланяйте глава, защитавайте своите позиции и идеи и вярвайте в доброто. Дори и трудно, всичко може да се постигне, само трябва да имаме много Вяра, Надежда и Любов!  Лека бременност, а на малките появили се бебоци много спокойни и усмихнати моменти в обятията на мама.

# 441
  • Мнения: 85
 ir74 радвам се че историята ти има щастлив край,стискам палци скоро да си гушкаш едно прекрасно бебче
мами аз още съм тук,ходих на запис на тоновете,и попаднах на този док. Кироваков,него бяхте обсъждали наскоро,мисля. останах много доволна от него,страшно внимание ми обърна,дано да се падна при него като се раждаме.след като се върнах и си чистих новата баня,най-накрая е готова Laughing много и се радвам
да ви се похваля и за друго нещо което ме радва вчера си взех почети нов бебе порт,много сладък и страшно запазен,ползван само няколко пъти и само за 25 лв,забравих да кажа че правих десерт за НГ,на която ще си бъден с ММ в къщи само двамата,няма да готвя много (уж),см ятам да направя сърми,пил.филета,баница,ошав 6те сваря,салатки имаме няколко вида в буркани,и сега не се сещам нещо друго щях ли да правяяяяя,ох друг път ще си записвам
това е за сега лек и спокоен ден от мен

# 442
  • Мнения: 85
абе мами имам страшно болки когато бебка си мърда главата долу,това нормално ли е

# 443
  • Мнения: 1 759
Добро утро!
Ние снощи минахме през мама с мъжа ми и взехме еклери, беше правила и това ще е един от десертите за вечерта, менюто е - картофи соте, кюфтета, свинско задушено на фурна, гъбен сос, мезета (сирене, кашкавал и различни меса), млечна салата и баница. Ще направим и някакви соленки, но не сме решили какви. Иначе към еклерите за десерт останалите неща са от магазина - меденки, дребни сладки и други.
Млечната салата става бързо, после ще подготвим баницата и картофите (сваряваме си и после на фурна с подправки), а месото ще се приготвя слетобеда, кюфтетата - когато има време за тях Wink
Целта е да има храна, но да не преяждаме, ще се разбере Simple Smile

Че и некролог трябва да направя сега, стават днес 7 години от смъртта на татко ... Много бързо минава времето.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро, мами!

Как сте?
Благодарение на Ир разбрах, че мама Александрина си има дъщеричка. Жива и здрава да ви е малката сладурана и много усмивки и радост да носи на семейството!
Аничка, и тук се разписвам след теб!И аз мисля няколко неща да спретна за тази вечер, че ще сме си вкъщи тримата и уж не е нужно много ядене, та да видим.
Хайде, да дадат отчет и другите сладурки!
Весело посрещане на Новата година, мами!

# 445
  • Мнения: 85
добро утро
аз отново съм с някакви гадни болки между краката,на жк ми бяха казали че било от таза-разширявал се,да ама днес и снощи в леглото не мога да се завъртя,ужас Tired

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
добро утро
аз отново съм с някакви гадни болки между краката,на жк ми бяха казали че било от таза-разширявал се,да ама днес и снощи в леглото не мога да се завъртя,ужас Tired
Споко, малко остана!И аз все съм с някакви болежки.Пъшкам като стара баба, за околните може да е смях , ама за мен си чудо  Crazy Но в името на малкото човече, ще се изтърпи!Дай Боже всичко да минава нормално все пак, болежките ще минат и ще се забравят!

# 447
  • Мнения: 49
Тъй, като към обяд заминаваме с ММ към Сливен и няма да взимаме лаптопа искам от сега да ви пожелаем:
Желаем на семействата Ви,
Най-щастливи случки нови!
Лошото да Ви забрави,
И всеки Вам добро да прави!
Здравето, да е като скалите,
И да си не знаете парите!
Нека със веселие и смях
Да достигнете 100-тях!
Така ще бъде знайте Вий,
Щом желаем Ви го Ний!

Прегръдки и целувки Simple Smile А като се върна и почна да ви чета - само хубави новини да има!!!

# 448
  • Мнения: 2 466
Здравейте!
Така,Ренито и Влади се умълчаха...... Laughing Laughing Laughing
Ирина,добре дошла при нас и здраво и прекрасно момче на финала да си гушнете с любимия! Peace
Сабинка,лек път и весело посрещане на новата по-добра година! Hug
Аз малко по-малко приготвям трапезата за довечера,ще си бъдем с мъжете ми вкъщи. Peace

# 449
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Владииии? Къде си?
Аз дремя пред компа, ще гледаме филми и ще почиваме.
Желая ви весело посрещане на НГ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт