Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!!-11-та част

  • 24 240
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Съжалявам за новозаписалите се момичета, но заедно ще успеем  Hug

Alex83, може просто да не са води, а да е воднисто течение. Аз имам такова от началото на бременността - понякога е по-силно, друг път по-слабо. Ако все пак не си спокойна мисля, че си има тест, с който се установява дали са води. Урината щом е стерилна не виждам проблем  Peace

konstantina_87, весело изкарване на сватбата утре  Party

# 736
  • София
  • Мнения: 1 251
 wavey Привет и от мен!
За съжаление виждам как малко по малко отстъпваме ред на нови полълнения,което хич не ме радва,но явно няма как темата да остане празна. Confused Стискам палци на всички ви,ще издържим до края,няма как Hug

boryanashy ,и аз да ти напиша,че имам такова водно течение понякога,но при мен си е гъбички Кандида,които си влача от 4-ти месец някъде,слагам понякога глобули,но така и не изчезват напълно. Пусни си една микробиология,като не трябва да си слагала нищо поне 3-4 вечери преди това- нито утрогестан,нито глобули. За урината също не се притеснявай,нормално е да не е прозрачна нон стоп,и при мен е така,пък изследванията ми са добре поне там.

Константина,весело изкарване на сватбата и от мен!

Бонбонче,почвай да катериш стълби и ти,взимай пример от Зори,време е май Laughing Пожелавам и на двете ви леко раждане,само това остана от трънливия път Party   bouquet
Ааа,на Зори и махането на серклажа й остава,ама тя е герой и ще издържи без да чуем даже Hug

Айде целувки на всички и никакво отчайване Hug

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 12:22 от nimfi4ka

# 737
  • Мнения: 332
Здравейте момичета, скоро не съм се включвала. Нещо тези дни като седна пред комп. и докато ви изчета кой как е и бебка почва да ме рита точно под гърдите, все едно казва "айде, ставай", и аз слушам Simple Smile
Аз сега пия протеини и се угоявам мн сериозно, че бебето нещо е слабичко, др. седм. пак съм на преглед да видим дали е качила  Praynig
Гледам, че си говорите за раждането, аз съм се настроила на нормално, че и първия път раждах така, но новото 20 е, 4е пъпната връв е преметната през вратлето на бебето. Док. каза, че за момента не е проблем, защото самата връв е доста дълга и хлъзгава и дано е така, че хич не искам да ме режат, направо се ужасявам при мисълта  Tired
Хайде хубав и усмихнат ден Simple Smile

# 738
  • Мнения: 347
Здравейте маменца Hug
Пожелавам ви един страхотен, слънчев ден Hug
Шоколадче, струва ми се, че само стълби няма да помогнат, действай със секс Mr. Green
Борянаши, аз бях с кръвоизливи от самото начало, много силни и на няколко пъти бяха сигурни, че бебето вече го няма, но ето вече съм в 34седмица на пук на всичко.За течението са ти казали, направи един тест с реактив и ако са води пак не е фатално, ще пиеш антибиотици редовно и ще си лежиш.Лежането прави чудеса а и тук всички успяваме Naughty

Момичета, кой ще пуска новата тема, аз нямам идея как newsm78 Хайде вие сте млади и умни Peace

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Момичета, заповядайте в НОВАТА БОНБОНЕНА ТЕМИЧКА

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
ivana8444, заповядай  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=646540.0

Общи условия

Активация на акаунт