хапчета Weight Loss

  • 27 072
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
По добре за тези пари си купете окси отколкото да се тъпчете с тея боклуци.

# 61
  • Мнения: 1 095
По добре за тези пари си купете окси отколкото да се тъпчете с тея боклуци.

На теб как ти подейства Окси-то ?
Разкажи малко, ако не те затруднява  Peace

# 62
  • Мнения: 3
Дава ти много енергия, не чувстваш глад. Аз исках да поизчистя мазнините около кръста и да стегна задника и краката и пиех по 3 на ден. 2 сутрин на гладно и 1-2 към 14-15 часа ( обядвам в 12)
Въпреки усещането за ситост пак гледах да ям както трябва. Резултата за 2 месеца беше ясно изразена коремна преса, два размера по-малки дънки и същият размер блузки  Hug
Много съм доволен! Като видях ефекта го дадох и на приятелката ми. Тя пи една кутийка за месец и без да тренира свали 5-6кг пак от проблемните зони и то без да пази диети, хапваше си каквото и се яде. И тя остана доволна...

# 63
  • хасково
  • Мнения: 290
От къде се купува това окси и на каква цена е? Осем килограма съм залепила отгоре и ми тежат ужасно.Отказах асансьора, хлябя,сладкото, но нямам търпение.Като махнем якетата и всички бабунки изскачат. ooooh!

# 64
  • Мнения: 0
И аз като всички желаещи отчаяно да отслабнат си поръчах Weight Loss, обаче преди да разгледам мненията по форумите...а, повечето от мненията са отрицателни и много се притесних дали ще мога да откажа поръчката, от фирмата ми звъняха веднъж-не вдигнах, писаха ми и-мейл, не се криеха, както повечето от мамитата са писали, обаче аз все пак реших да откажа поръчката. Мислех,че куриерите ще звъннат преди да ми доставят продукта, обаче те направо дойдоха и аз отказах поръчката и куриера ми каза, че няма проблеми...ох, така се зарадвах...искам да отслабна няколко кг, обаче след прочетеното по форумите за този продукт направо се изплаших и реших, че няма да го пия. Вече честно казано не знам какво да пия, внимавам какво ям, обаче понякога лакомията в мен така се отприщва, гледам повече да ходя пеша и да изминавам поне по 3-4 км на ден, от време на време ходя на йога, обаче лакомията ми е голям проблем...и непрекъснато се боря с нея...преди 2 год. за 2 седмици бях на лечебния глад на Л.Ковачева и ефекта беше поразителен...отслабнах с 6 кг, кожата ми беше супер, стомаха ми се чувстваше екстра и си задържах килограмите близо 2 г, обаче тази година новогодишните празници, или по точно яденето по празниците при мен продължи повече време и познайте...качих си ги и нищо от дрехите ми не ми става...ужас...сега пия ябълков оцет, преди много време съм пила имаше ефект, но естествено като се ограничаваш, но отслабването става бавно, и това всъщност е ключа към здравословното и трайно отслабване, обаче  и аз като всички жени искам да стане веднага, като с вълшебна пръчица, обаче няма как...да питам, някой от вас пил ли е акай бери и дали има ефект? от лидата знам , че има ефект-моя позната го беше пила и отслабна 15кг, обаче непрекъснато и ставаше лошо,причерняваше и, малко като походеше пеша се изморяваше страшно много и със сърцето имаше проблеми...

# 65
  • Мнения: 0
Привет , момичета .
Вижте този линк http://e.medicalnewsreporter.com/ и сега този http://agb.medicalnewsreporter.com/
Очевидно на снимките в началото на статиите жените са различни , съвпадат имената и професията (журналист) , но и мерките са различни . Как да не се усъмни човек в истинността на всички написани неща за тези хапчета . Да не говорим , че всички написани коментари от мен и една колежка се изтриват , без значение положителни или отрицателни са . Другото , което е интересно , че коментарите са от едни и същи хора , но датите се сменят всеки ден , т.е. винаги са "пресни" и промоцията всеки ден е "за последно".... Няма думи
Наистина много неприятно. Ако дойде пратка се замислям дали да не я върна?Не е много изрядна работата Outta Joint

НЕ се замисляй, а направо - връщай!

# 66
  • Мнения: 0
Мили момичета!

Регистрирах се, за да ви предупредя за нещо, на което се натъкнах токущо. Реших просто от любопитство да хвърля един поглед, какво пишат за този продукт из унгарските форуми и направо онемях....този продукт садържал Chromium as polynicotinate и хората са изровили някакъв научен доклад от 1996 г, в който пише, че Chromium  polynicotinate причинява мутация на човешкото ДНК!

http://www.oralchelation.com/ingred/chromium.htm

Момичетата от тези форуми взаимно се предупреждават, а на основа на английският текст на доклада установих, че същото правят и по англоезичните форуми....

Не си правете експерименти със здравето , освен че тъпчите джобовете на някои си...!!!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile)
И аз искам да ви разкажа на две на три моите впечатления..
Много се чудих дали да не си поръчам тези weight loss ама като прочетох какви коментари сте написали.. напълно се отказвам..!
 Миналата година по това време си купих 1 кутия ЛИда и от 80 смъкнах на 72 изпих още половин кутия и станах 66. Прецених, че е по добре да продължа с 90-дневната но нямах време да се съобразявам с режима на хранене.. Предполагам ме разбирате.. Аз не се реших на тази крачка, защото съм напълняла при раждане.. , Но заради хормонални проблеми напълнях с 20 кг за 2 години.., тежаха ми и гърдите и дупето.. и корема иии абе не се чувствах никак добре.. Не съм си върнала нито един килограм.. Тази зима от нерви смъкнах 5 за 2 седмици.. защото изобщо не се хранех.. и естествено за 2 седмици си ги върнах.. 7 , само че ... ноо това ,което свалих от Лидата не съм качила... Сега много се чудя дали да не си поръчам пак една опаковка ... Някой от вас пие ли Лида ? ... Има хора при които е имало странични ефекти.. аз нямах .. поне не знам да съм имала.. дори напротив.. чувствах се по-енергична и не спирах да се движа..
ииии все пак много се замислям... трудно ми е с тези диети.. нямам време да ям здравословно.. по цял ден или съм на лекции или на работа ..

# 68
  • Мнения: 0
Здвавейте ,не си поръчвайте от тези хабтета ,пия ги вече 12 дни и напълнах 2кг,стомаха ми е подут и

на тоалетна не съм ходила няколко дни

# 69
  • Мнения: 0
Голяма измама са тези хабчета пих ги 15 дни ,а резултат 2 кг нагоре и подут и запечен стомах.

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте,
както предходните два потребителя аз също си поръчах тези въпросни хапчета.
За всички, които са отслабнали - много се радвам, но аз въпреки ограниченията направени по време на приема на хапчетата дори напълнях с 3 кг.Естествено реших да ги спра и какво мислите, апетита ми се увеличи и вместо да отслабна без лишения на мен ми се наложи да се ограничавам още повече в това какво хапвам.
Моля ви не си купувайте тези хапчета.
Препоръчвам на всички, които искат да отслабнат да прекратят приема на хляб и сладко, ако не поне да се ограничат с тези неща максимално.Спортувайте при всяка възможност!
Надявам се да съм била полезна на всички!  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 0
то на плодове и зеленчуци,без газирано,мазно и сладко ,на здравословен и балансиран режим на хранене просто нямате нужда от хапчета,резултатът е на лице и без тези боклкуци Simple Smile
                                                                                                                                                                      zдравейте на всички такмо щях и аз това да пиша да пробват само диетата която е приложена да се спазва в листовката на хапчетата и ще видят че по скоро от нея отслабват или да пробват да ядат мазнотийки и хапчетата пак да видим тогава чудото дали ще действа и аз имам нужда да отслабна 75кг.след парво раждане и щях да си го порачам веднага на цена от 47лв.но парво реших да проуча и прочетох тук и се отказах та от утре просто няма да ям и ще сваля.

# 72
  • Мнения: 1
Майка ми си купила weight loss без кофеин, чувствала се добре, но отслабнала само един килограм за месеца.  Затова направи рекламация, от фирмата и изпратиха друг продукт,май се казва weight loss forte и тя отслабна 5 килограма. В края на краищата тя е доволна.

# 73
  • Мнения: 0
u az polzvam tezi hap4eta (ot 3 sedmici), otslabnah 6 kilograma a se nadqvah na 12, zashtoto taka pishat...  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 74
  • Мнения: 0
Izvinqvam se za tova, che ne pisha na kirilica.Az sushto napravih poruchka, tui kato bqh izkluchitelno zaintriguvana.Vednaga mi se obadiha i do 2 dena gi poluchih, a jiveq v Germania.Sega dokato cheta negativnite komentari,napravo me hvashta qd, no taka ili inache sam gi poruchala veche,shte gi pia pak posle shte pisha dali ima rezultat...

Общи условия

Активация на акаунт