На море в Турция - тема 17

  • 129 820
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 242
Опит да върна темата на първа страница.Някой почивал ли е Гюре в Adrina de lux. Не е далеч от границата-около 300 км.
Дано има отзовали се.
За пръв път го чувам. Не мога да помогна.

# 661
  • Мнения: 5 001
Здравейте, пуснах търсачката но не намерих нищо, търся отзиви за Хотел Kervansaray Kundu Beach, някои от темата ходил ли е  Hug
Линковете от първата страница не работят  Confused

# 662
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте, пуснах търсачката но не намерих нищо, търся отзиви за Хотел Kervansaray Kundu Beach, някои от темата ходил ли е  Hug
Линковете от първата страница не работят  Confused

Това в Лара ли? Ако е той ние бяхме преди 2 години Wink

# 663
  • Мнения: 5 001
Да, всъщност хотела е Кервансарай Лара. Доволни ли бяхте? Разкажи нещо повече  Hug

# 664
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, много ще съм благодарна, ако някой е пътувал до Алания с автобус на Тез тур да ни каже горе-долу колко време се пътува и кога се стига в Алания. В момента се чудим дали няма да е много път с автобус до там, но пък тука преди имаше мнения, че било колкото до Кушадасъ, защото се пътувало по магистрали. Та за всеки случай, ако някой е пътувал да ни каже точно ще бъде на-добре. Благодаря! Simple Smile

# 665
  • Мнения: 514
450.и аз се интересувам от пътуването с автобус до Алания,защото предпочитам вместо да плащам солени самолетни билети и летищни такси,да си дам парите за хубав хотел.Миналото лято  разпитахме шофьорите на фирмата ,с която пътувахме .Казаха,че пътя до Алания е 18-20 ч.,не повече.Ще се радвам да науча повече от първа ръка,дано се включи,някой който е пътувал с автобус до там.

# 666
  • Мнения: 8
Случайно попаднах на темата и се зачетох. Успях да попрехвърля няколко теми, но не открих инфо за хотел Флора, Кушадасъ. Ако някоя от Вас има информация моля да я сподели.

# 667
  • София...........
  • Мнения: 955
Да, всъщност хотела е Кервансарай Лара. Доволни ли бяхте? Разкажи нещо повече  Hug

Simple Smile Пиша го тук , за да го видят и други , които се интересуват Wink
Хотела се води 5 *, но реално е от типа 5* по-евтини ...
Приятно хотелче - поддържаха чисто - цялата територия на хотела, почистване на стаята , смяна чаршафи (чисти, бели и здрави) и тн. си беше ОК, но тук там се забелязваше захабен мокет по коридорите м/у стаите и подобни, но от типа - мухъл, мръсотия и тн. не съм забелязала. Аз съм малко кукувица на тази тема и доста гледам ....
Ние бяхме от 19 май и хотела беше наполовина пълен първите два дни - тогава беше хубава , но не много разнообразна храната, но на третия ден се напълни хотела до дупка и тогава  - голяма изненада - от всичко имаше голямо разнообразие и определено вкусно .
Плажа е ракошен там - все пак Лара - Кунду. Басейните хубави и чисти. Персонала беше безкрайно внимателен. Територията на хотела не е особенно голяма.
Забавление за децата нямаше толкова много като в други хотели, а и зависи от възрастта на децата - детски кът хубав , но не много голям (пързалки , пластмасови къщички и тн....), водните пързалки не стават за бебковци, басейн с вълни, анимация имаше, но слабичка и ненатрапчива  - ние искаме да си почиваме и не обръщам внимание на това.
Ние бяхме 2009 година. както каза мъжът ми : хотела хубав/приличен, храната разкошна, плажа супер - заслужава си, но зависи парите , които плащаш.
Питай нещо конкретно ако те интересува? И реални снимки мога да ти пратя  Wink

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 01:04 от divna_

# 668
  • Мнения: 421
До divna_  Моля те , кажи две - три думи за времето през този период . Водата ставаше ли за къпане ....!! От агенцията ни увериха , че по принцип  /защото става въпрос за време все пак  Grinning / е слънчево и определено става за плаж. Ние ще сме тази година точно от 19/05 . Благодаря .

# 669
  • Мнения: 5 001
Благодаря ти  Hug това ми е достатъчно, чистотата и храната ме интересуват най-вече. Въпреки че година с година поне тук става все по-зле. Може да ми пратиш снимки на ЛС, ако е удобно Hug

# 670
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Момичета, много ще съм благодарна, ако някой е пътувал до Алания с автобус на Тез тур да ни каже горе-долу колко време се пътува и кога се стига в Алания. В момента се чудим дали няма да е много път с автобус до там, но пък тука преди имаше мнения, че било колкото до Кушадасъ, защото се пътувало по магистрали. Та за всеки случай, ако някой е пътувал да ни каже точно ще бъде на-добре. Благодаря! Simple Smile
Ние миналата година пътувахме в едната посока с автобус до Алания. Долу горе 20-22 часа. Автобуса постоянно спира за почивки. Ние не сме от мърморещите и се справихме с пътя. Малко неудобно е да поспиш, но се изкарва. Тази година пак така ще пътуваме до там.

# 671
  • Мнения: 99
Ще съм много благодарна ако ми дадете съвет за хотел в Мармарис...Спряла съм се на Blue Bay Platinum 4*, но не намирам много коментари за него...  bouquet

# 672
  • София...........
  • Мнения: 955
До divna_  Моля те , кажи две - три думи за времето през този период . Водата ставаше ли за къпане ....!! От агенцията ни увериха , че по принцип  /защото става въпрос за време все пак  Grinning / е слънчево и определено става за плаж. Ние ще сме тази година точно от 19/05 . Благодаря .

Ние две години ходихме на Анталия в този период - времето е хубаво и топло. басейните става, но моренцето е леко хладно. Ние обичаме доста да стоим в морето и определено не става - за 15 -20 минутки мах Wink

# 673
  • Мнения: 3 050
Случайно попаднах на темата и се зачетох. Успях да попрехвърля няколко теми, но не открих инфо за хотел Флора, Кушадасъ. Ако някоя от Вас има информация моля да я сподели.
когато ние пътувахме навръщане към Варна от Кушадасъ имаше мисля че 2 жени които бяха в този хотел за седмица
Доколкото разбрах са добри отзивите, но друго не мога да кажа.  Peace

# 674
  • София
  • Мнения: 1 740
крем карамел благодаря за информацията. На връщане сте пътували по друг начин ли? Имаш ли идея към колко часа се тръгва на обратно?

Общи условия

Активация на акаунт