Синеморец

  • 100 060
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 907
Има някакво девствено очарование в Синеморец, не е като другите курорти  Peace

 Peace
Така е. Вълшебно място.
Всъщност, хич не е хубаво, съжалявам, че отидох, ужас, няма да повторя  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 453
Подкрепям Елиас, ≈ и Danito_d, романтично местенце е, с все още намиращо се девствено очарование. Дано наистина повечето улички останат черни и неасфалтирани, дано не го напудрят и да отнемат чара, който притежава от смокиновите дръвчета, гледки и тишина. Братовчедка ми дойде с приятеля си за 2 нощувки тази година, без деца са, и безкрайно съжали, че са за толкова малко. Не се притеснявай, Шанс, ще ви хареса, а снимките от Гугъл са от Април миналата година, изглежда доста пусто и...различно от това, което е в сезон. Вечер може да посещавате Кораба и някой от другите хубави ресторантчета, Каса Доминго ни е любимо - край басейн, с фенерчета, масички и малки беседки. Край, размечтах се, а се прибрахме в неделя  Crazy

# 737
  • Мнения: 746
Благодаря ви  Hug а в Каза Доминго може да се ходи на ресторанта ли?

# 738
  • Мнения: 1 998
двама млади сме, и се чудя дали ще ни е интересно.. не сме върли купонджии, но все пак искаме да е забавно  и хубаво Simple Smile
 Малко се уплаших и за плажовете - единствено този Бутамята ли е охраняем? Как се ходи до този на Велека? Има ли и друг? На Велека искам само да се разхождаме, защото ме е страх да плуваме там..

Това си говорихме последния път- ако го преобразят Синеморец, ако го асфалтират, направят бордюрчета и цветенца покрай тях и т.н....дали ще ни харесва? На мен май не  Crazy Някак си има чар в тези окопи.
Шанс, не знам дали ще ви бъде забавно. Защо не, всъщност...
Охраняеми са Бутамята, Силистар и Велека, но на последния аз никога не съм била на плаж, само се любуваме на гледката, която е омагьосваща.

Ние бяхме компания само от млади хора, двойките в компанията го намериха за много романтично местенце ( някой от тях чужденци ) Забавно - то си зависи от вас, на нас и минута не ни е било скучно.

И ние имахме тази тема за размисъл Елиас, струва ми се че ако го лъснат ще заприлича на Лозенец  Sick

Силистар е мн красиво, пясъка е като брашно, морето е плитко, беше спокойно без вълни. Подходящ е за хора с деца.
Но за съжаление както навсякъде където е стъпил човешки крак беше пълно с боклуци - найлонови торбички, пласмасови часи, даже остатъци от каси  Sad
На Велека наистина е дълбоко, в 2та дни които бяхме там имаше червен флаг, наду ми се главата от свирките на спасителите, които и минута не седнаха, аз лично мисля че мн добре си вършеха работата.

# 739
  • Мнения: 453
Благодаря ви  Hug а в Каза Доминго може да се ходи на ресторанта ли?

Да, много добър ресторант имат, романтичен също  Wink

# 740
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нещо в разрез с правилата ли написах, че ми е изтрито мнението за спасителя на Велека?!
Истина е, спеше или пльоснат по корем, или с шапка върху лицето, почти през цялото време. И беше на 60+, с доста немощен вид.

Ресторанта на Доминго и аз го препоръчвам- приятна обстановка и вкусна кухня.

# 741
  • Мнения: 17 987
Благодаря ви  Hug а в Каза Доминго може да се ходи на ресторанта ли?

Да, много добър ресторант имат, романтичен също  Wink

Много ми хареса Каза Доминго, хотелчето, това ме притесняваше, че явно е много посещавано заведение...дали не е шумно за почиващите там?

# 742
  • Мнения: 21
хотелчето хич не ви го препоръчвам, бяхме там през юли, ако сте в старата част, където са тройните стаи, е ужас - супер неудобни легла със стари пружинени матраци, скърцащи врати, неотваряеми прозорци, липса на климатик, баня и тоалетна на по-малко от половин квадрат, възглавници на топчета, шумни туристи под прозореца. Ресторантът не е проблем, защото в 12 е затворен, а след 11 спира всякаква музика. Заслужава си да се ходи там за закуска, обяд или вечеря, но не и да се отсяда в хотела. Аз лично бях много разочарована. Особено когато направих забележка, че вратата на терасата не се затваря с една педя, поради надута стара дървена дограма, и ми отговориха еми какво искате за тази цена от 60 лв. за нощувка.

# 743
  • Мнения: 0
Ние след дълго проучване и сравняване  на цените  резервирахме почивка в "Аполония Палас".Доста хора  са монго доволни,а и снимките  на сайта ни харесаха.Някой знае ли дали анимацията  е безплатна и какво могат  да правят  децата вечер.Къде може  да се ходи? Rolling EyesДано да сме направили правилния  избор.Като се върнем ще разкажем.

# 744
  • Мнения: 1 806
Хора, да не ни заключат темата Rolling Eyes
Ослушвах се, но гледам няма мераклии. Позволих си да пусна за пръв път НОВАТА ТЕМА.Дано няма сърдити  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=733966.new#new

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 18:32 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт