Синеморец

  • 100 083
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 178
Хора, внимавайте с този плаж липите. Хубаво е, диво е, но постоянно някой намира смъртта си там.
Неохраняем.Миналата година двамата мъже, които спасиха децата, намериха смъртта си там.
Ние ходихме на разходка само и пак ми беше едно такова потиснато. Cry
Да, както писах, единият Христо беше съпруг на моя близка приятелка Cry
Ние и затова отидохме - да видим плочата, да отдадем почит.

Направи ми впечатление, че някои млади майки влизат с много малки деца във водата, а имаше големи вълни този ден. Човек сам трябва да се пази Sad

# 721
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кога е имало други нещастни случаи на Липите?
Според мен безопасен плаж няма, къде не е имало инциденти?!
Много ми е мъчно за тези мъже, било е работа на родителите да си спасяват децата след като са ги пуснали. А те са се изнизали най-грозно.

# 722
  • Мнения: 453
Онзи ден загина един поляк, спасявайки детето си. Ние плажувахме там 3-4 пъти тази година, но не пускахме децата навътре и самите ние не си позволявахме да плуваме. Приятелката ми е опитен плувец и каза, че се усеща как дърпа морето.

# 723
  • Мнения: 18 010
Онзи ден загина един поляк, спасявайки детето си. Ние плажувахме там 3-4 пъти тази година, но не пускахме децата навътре и самите ние не си позволявахме да плуваме. Приятелката ми е опитен плувец и каза, че се усеща как дърпа морето.

Ужас   Sad Нищо не може да ме накара да почивам на такъв плаж, ако ще и със златен пясък да е  Confused

# 724
  • Мнения: 366
Да, и ние сме основно на Бутамята.
Даже още на Велека не сме ходили да го видим, той беше неохраняем нали?

# 725
  • Мнения: 1 811
Да, и ние сме основно на Бутамята.
Даже още на Велека не сме ходили да го видим, той беше неохраняем нали?
Всички казват, че е много красив, а и делфини идват там.Но пък ставало изведнъж дълбоко.
Незнам дали е охраняем.

# 726
  • sf
  • Мнения: 10 197
На Велека има спасители само в началото.

# 727
  • Мнения: 453
Последните дни ходихме само на плажа на Велека, охраняем е до края на жълтите чадъри - уж, но последния ден имаше червен флаг и много вълни, и спасителите обикаляха целия плаж, което им прави чест. Красив е този плаж, има нещо магическо в него, особено по залез, когато се появяват и конете. Еееех, Синеморец, липсваш ни  Heart Eyes

# 728
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ужасна новина Sad
Мен като ме е страх, просто не влизам и не пускам децата. На спасителите не разчитам. Това лято на Бутамята спасителите бяха едни младежи- тарикатчета, които подхвърлят намеци за бакшиши. На Велека пък бяха двама в пенсионна възраст, като този, до който ходехме обикновено, през повечето време спеше дълбоко. Отделно, че изглеждаше така, че с пръст да го бутнеш и ще падне.
Иначе плажа Велека е едно от най-красивите места, които съм виждала. Малката ми дъщеря без да знам е направила много красива снимка с телефона ми и я е сложила за фон, та сега му се радвам непрекъснато Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 1 654
Ние плажувахме предимно на Велека. На Липите отидохме последния ден, за да го видим. Красиво е наистина, но на устието за нас е неповторимо Heart Eyes Бутамята има копринен пясък, а Силистар е идеален за малки деца. Нас не ни грабна -може би по друго време на годината, когато не е толкова пренаселен.

# 730
# 731
  • Мнения: 746
Привет,

резервирах 5 нощувки в Синеморец, преди това сме 3 в Созопол, но сега се чудя дали да не ги направя 4/4 - не сме били преди на Синеморец, двама млади сме, и се чудя дали ще ни е интересно.. не сме върли купонджии, но все пак искаме да е забавно  и хубаво Simple Smile нещо в гугъл мапс ми се вижда неасфалтирано - коя улица се води там главната? Малко се уплаших и за плажовете - единствено този Бутамята ли е охраняем? Как се ходи до този на Велека? Има ли и друг? На Велека искам само да се разхождаме, защото ме е страх да плуваме там..

# 732
  • Мнения: 1 909
Привет,

резервирах 5 нощувки в Синеморец, преди това сме 3 в Созопол, но сега се чудя дали да не ги направя 4/4 - не сме били преди на Синеморец, двама млади сме, и се чудя дали ще ни е интересно.. не сме върли купонджии, но все пак искаме да е забавно  и хубаво Simple Smile нещо в гугъл мапс ми се вижда неасфалтирано - коя улица се води там главната? Малко се уплаших и за плажовете - единствено този Бутамята ли е охраняем? Как се ходи до този на Велека? Има ли и друг? На Велека искам само да се разхождаме, защото ме е страх да плуваме там..
Асфалтирано е, бе...главната е асфалтирана  Crazy И е осветена вечер (май само тя  Crazy).
Не и знам името, знам я като главната.
Това си говорихме последния път- ако го преобразят Синеморец, ако го асфалтират, направят бордюрчета и цветенца покрай тях и т.н....дали ще ни харесва? На мен май не  Crazy Някак си има чар в тези окопи.
Шанс, не знам дали ще ви бъде забавно. Защо не, всъщност...
Охраняеми са Бутамята, Силистар и Велека, но на последния аз никога не съм била на плаж, само се любуваме на гледката, която е омагьосваща.

# 733
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Шанс, аз Синеморец го намирам за много романтично място. Стария град на Созопол също, но такива гледки като около Синеморец няма другаде.
Главната улица е асфалтирана, тя минава през цялото село и стига до Бутамята. До Велека на място ще ви покажат как да стигнете.

# 734
  • Мнения: 366
Ако обичате хубавата природа и разходките ще ви хареса.
Аз обожавам тишината и прекрасния въздух.
И преди да имам дете съм си изкарвала добре /Тогава бяхме настанени в Стела Марис/, затова се върнах.
Даже сега не мога да му се насладя, защото малкия по цял ден мрънка, реве и го гоним  ooooh! ooooh! ooooh!  Joy
Да му се незнае и бебешкия пубертет  Blush

Има някакво девствено очарование в Синеморец, не е като другите курорти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт