Жената Лъв - 61-ва тема!

  • 22 476
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 363
Ели, по т.1 - звучи добре - бързо и лесно, може би и аз така ще го направя  Peace
                  по т.2 - точно затова се обърнах тук за помощ, щото в нета ми е ясна картинката и не искам да го копирам от там Grinning

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ели, това звучи добре...ще я имам предвид като ми попадне "читаво" пилешко...сигурно ще стане и с домашно...

Реа, за мотивационното писмо: от години не пиша от тия стандартните. Пиша нещо средно между представяне и писмо - че кандидатствам за тази позиция, защото еди какво си ми харесва...., че съм работила това и това, примерно с тия и тия програми и затова смятам, че ще се справя..и т. н...без "четки" за работодателя, кратко, като изтъквам защо аз смятам, че съм подходяща за това място, ама без да се хваля, де.  Mr. Green...И макар че, не е стандартно, на няколко места са ме поздравявали за това и на последните две, където съм работила, ми казаха директно, че са ме извикали най- вече заради различното мотивац. писмо... Flutter  

За пилешкото сега ми хрумна - можеш да го направиш с грах...

А за хлапетата: ми така де, шъ чистят, ха, ма ха.... И да готвят шъ ги науча малко по- малко... Wink

# 737
  • Мнения: 76
*Бенджи* естествено, че ще стане аз го правя с буркан от пилешко, т.е. сварено и запечатано в буркан (от баба и дядо на село) та да издържи и за зимата  Laughing Laughing Laughing иначе колко да е читаво то все пак го късаш на парченца Wink

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ааа, не бе...просто избягвам да купувам бройлери, затова...
Ама като си взема домашно, че в момента във фризера нямам, ще пробвам.

# 739
  • Мнения: 156
Здравейте!
Уиш, как е детенце?
Туцка, добре дошла! Grinning
Искате ли нова тема, а? Wink

Общи условия

Активация на акаунт