Кюретаж и забременяване след това - 30

  • 29 761
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Златенце, не пренебрегвай бледите ову черти - при мен само 2 дни имаше такива и забременях, така че действайте  Hug

# 736
  • Мнения: 72
Сега откривам темичката....загубих моят бебо в 17 г.с  ,missed abortion,а с бременноста ми всичко беше наред...искам бебче,но много ме е страх да не се повтори всичко, знам че трябва да бъда силна ,но понякога не мога и често плача,когато съм сама...успех и късмет на всички бъдещи мами  Hug

# 737
  • Мнения: 1 263
mIs_elf, His Princess, съжалявам, че се записвате! Прегръдки!  Two Hearts Янева е много добра, казвам го от личен опит, а също и мои познати са започнали и завършили успешно проблемна бременност при нея.  Peace
cassiopeia_vn,  Heart Eyes Praynig
sas3, лентичка ще сложа след ФМ, която  е в краят на месеца. Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Момичета, благодаря за похвалите за цветята и дръвчето!  Heart Eyes Те са моето спасение от лошите мисли и вие, разбира се. newsm76.   bouquet

# 738
  • Мнения: X
Elfi, His Princess, съжалявам, че се записвате Hug
Златенце, вие действайте, не пречи..

# 739
  • Мнения: 9 095
Zlatence и аз като Ники ще кажа- вие си действайте, момичета не разчитайте само на тестове и графики, ако няма лоша спермограма според мен е добре поне през ден да се бебеправи от последния ден на кървене до самия цикъл, организма не е часовник /казвам от опит/ и ако няма показания за въздържание или подобно, нищо не пречи да си действате, ето Луничка как ме слуша и има резултат hahaha



His Princess съжалявам че попадаш при нас, заповядай- поплачи си, оплачи се...каквото ти е на душата, тука сме се събрали все мрънкащи Laughing



Светле, ако си говорим за спряло време- виж ме мен! откога съм бременна, а едва 23 седмица hahaha а къде е чак 28... добре че момичетата са търпеливи да им мърморим...Hug

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
His Princess, съжалявам за това, което си преживяла! Кураж!  spoko

# 741
  • Мнения: 7 118
His Princess, съжалявам, че си тук! За да се чувстваш една идея по-спокойна може да се консултираш с док за някои изследвания. Прегръщам те!

Златенце, действайте, бе мила! Бледа - бледа, то бебето и с такава може да стане  Mr. Green

# 742
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=646274.new#new

Общи условия

Активация на акаунт