От утре - понеделник на диета!!!

  • 10 292
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Минаха празниците поне за моето семейство...Равносметката ми е +3кг., което ме влудява Crazy
От утре съм на диета, но не съм решила още коя. Дайте съвети и мнения...Колебая се между доброто старо "Японско чудо" ето линк http://dnes.bg/article.php?cat=42&id=2133(с нея свалих всичко натрупано през бременността) и  тази http://www.rozali.com/diet.php?l=a&p=80.
Ако имате още някакви идеи свиркайте, ако някой иска да се присъедини към мен, моля Hug. Колкото повече, толкова повече Mr. Green

Последна редакция: нд, 08 яну 2006, 15:53 от Lilly

# 1
Аз ще се присъединя към теб с удоволствие, само че в сряда, защото до вторник ще имам гости, а не върви и тях да подлагам на диета. Тази от Розали, няма да мога да я спазвам, защото има много риба в нея Sick
От сряда тръгвам на фитнес също. Не съм качила килограми покрай празниците, но нещо се амбицирах да си пооправя фигурата Wink

# 2
  • Мнения: 903
Аз също се присъединявам, че положението стана нетърпимо от тези празници. Мисля тази от сп. Розали. Аз съм я правила и е много ефективна. Имам книгата и за мен това е най добрата диета.
Ани замести рибата с бяло пилешко месо. Аз така правя и пак има ефект. Най важното, е че не се гладува.
Хайде успех и да се отчетем, кой как е започнал и какво е постигнал.

# 3
  • Мнения: 130
И аз съм +4 и откачам!  #Crazy Тъкмо се бях застопорила на 62...Розали-то или Японско чудо...Японско чудо или Розалито... Thinking

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Лили, припомни ми какво беше японското чудо, предимно яйца ли присъстваха в менюто?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 704
И аз почвам от утре.. вчера с лунната свалих 1 кг, сега мисля да сваля поне още 1 кг с диета тая седмица, после е следващата лунна и в резултат ако съм свалила трайно поне 3 кг ще мирясам до слеващия път Mr. Green

Моята диета е следната:

1 ден - кисело мляко (или прясно който пие) - 1 кг
2 ден - зеленчуци (напр. 2 салати: 400 гр. зеле и 2 моркова + 2 домата и 1 краставица) -1 кг
3 ден - пилешко месо/филе (или риба който яде) - 400-500 гр.
4 ден - плодове - 1 кг (напр. 1 портокал, 1 грейпфрут, 2 ябълки, 2 мандарини)
5 ден - обезмаслена извара или сирене 400 гр + 2 варени яйца

Храната за деня не надвишава 500 ккал !

Успех на всички!

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз от няколко дена започнах диета. Опитвам се да свалям по 2 кг. на месец (по-драстичните са трудни и нездравословни) и за 3 месеца да махна проклетите 5-6 кг. Отказах соленото, сладкото и тестеното (те са ми слабост, ама нали трябва да сме красиви  Mr. Green). Само малко хляб Бонус си позволявам. Наблягам на продукти, съдържащи калий (картофи, банани, тиква) и ябълков оцет. Ходя на фитнес 3 пъти седмично (но децата са във ваканция цял месец и почти съм го спряла в момента). Във вторник ще празнуваме рожден ден и май ще му отпусна края  Rolling Eyes

# 7

Ани замести рибата с бяло пилешко месо. Аз така правя и пак има ефект. Най важното, е че не се гладува.
Е това е друго нещо, щом става без риба пишете ме в отбора Laughing

# 8
  • Мнения: 1 464
И аз натрупах килца около празниците,та ме бройте от утре с вас Hug
Мисля японското чудо,че при мен е изпитано
 Lilly ,ти колко кг свали с него?

# 9
  • Мнения: 3 861
Лили, припомни ми какво беше японското чудо, предимно яйца ли присъстваха в менюто?  newsm78
Карен, точно тази е, добавих линк в първия си постинг

# 10
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Lilly,диетата Скарлсдейл дава много добри и бързи резултати,но не бива да се прилага от хора с бъбречни заболявания,защото отделянето на кетонни тела затормозява бъбреците.
Моя колежка свали с нея трайно 20 килограма и не ги е върнала,но след тези 14 дни има преходен период на супи,салати,плодове.Ако се интересувате-ще издиря книгата,за да ви пиша точно каква е диетата и кои храни после са забранени.аз съм се пробвала,но при стриктно спазване на петия ден имам вълчи апетит. Sad
За мен е много затормозяващо да спазвам диета-предпочитам да си хапвам умерено храни ,от които не се трупат килограми. Grinning

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз се включвам с частична диета- самоограничаване на сладко и повечко плодове. Главната причина- отказването на цигарите да не ми трупне някое и друго килце в повече Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 861
И аз натрупах килца около празниците,та ме бройте от утре с вас Hug
Мисля японското чудо,че при мен е изпитано
 Lilly ,ти колко кг свали с него?

10-ина ама я правих много бавно...т.е 1 седмица я правя, свалям няколко кила и след това задържам постигнатото 2-3 седмици и така докато свалих всичко.

# 13
Храната за деня не надвишава 500 ккал !
По 500ккал на ден! Това не е ли много малко! Или вредно? newsm78

# 14
  • Мнения: 3 861
...Ако се интересувате-ще издиря книгата,за да ви пиша точно каква е диетата и кои храни после са забранени
Ако не ти представлява проблем ще ми е интересно да разбера повечко, а сигурно и на другите отслабващи момичета Crazy

Общи условия

Активация на акаунт