На море в Турция - тема 18

  • 112 673
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 493
Камъняк е директно до морето, където са шезлонгите е хубав пясък. Освен това ивицата е широка и просторна. По Егейските курорти по принцип са им по-тесни плажовете на хотелите. Мен ме устройваше отлично.

# 721
  • Мнения: 20
Моля,някой ако е посещавал хотел Клуб Мерсин-Кушадасъ,да сподели мнение.
Ние заминаваме натам на 15 юни и да знам какво да очаквам
По чуждите форуми преобладават негативните коментари,а от агенцията ми казват друго...дано не се провали почивката ни

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 9
Снимков материал от Club Turan Prince World, Сиде, Анталия. Ако има интерес, ще напиша и впечатления от престоя. Към следобед снимки и от Paloma Club Sultan до Йоздере, Кушадась. Приятно гледане!

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157630040901104/

Много моля за повече информация! В коя сграда бяхте отседнали? Доволни ли сте?

# 723
  • Мнения: 242
Здравейте момичета! Всички знаем, че на нашето черноморие плажвете са несравнимо хубави. Има една много широка плажна ивица на територията на Турция, която се вижда от с.Резово. Тя не се използва за туристически цели, защото е гранична зона и там има военни поделения. По турското Черно море има хубави плажове, но няма международни курорти. Там сезонът е много кратък и никой не прави бавно възвръщаеми инвестиции. За съжаление другата част от морската ивица на Турция не е много добра. Но кой знае защо, ние всяка година се връщаме отново и отново там, чакаме с нетърпение всеки нов сезон и много прецизно избираме мястото за почивка. Явно плажът не е най-важното и решаващо условие за една хубава ваканция. Изглежда има много неща в българските курорти, които не ни харесват. А може би просто търсим "различното" преживяване...
На всички, които са се завърнали от своята ваканция казвам "добре дошли", а на тези, които още не са почивали, пожелавам неповторими изживявания! А за споделянето на впечатления... вие си знаете smile3509 smile3523

# 724
  • Мнения: 242
Момичета! Намерих нещо, което може да се хареса на тези, които чакат последния момент за резервации /за по-ниски цени/ Дано да послужи на някоя от вас! wavey
http://www.lapni.bg/offer/3412/10.06.-БОДРУМ-със-САМОЛЕТ-най-стилния-хотел-в-района-ISIS-HOTEL-SPA-5-6-нощувки-ULTRA-ALL-Inclusive-само-за-533-лв.-НА-ЧОВЕК-с-вкл.-Самолетен-билет-от-ТРАВЕЛХЪБ

# 725
  • София
  • Мнения: 6 559
Снимков материал от Club Turan Prince World, Сиде, Анталия. Ако има интерес, ще напиша и впечатления от престоя. Към следобед снимки и от Paloma Club Sultan до Йоздере, Кушадась. Приятно гледане!

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157630040901104/

Много моля за повече информация! В коя сграда бяхте отседнали? Доволни ли сте?
И аз моля за инфо и лично мнение за този хотел. Как е обслужването ? Всички стаи ли са реновирани ? От снимките ми се струва, че е доста приличен.

# 726
  • София
  • Мнения: 493
Club Turan Prince се намира в район Сиде, Анталия, в селището Казълъгач. Точно до него е Silence Beach Resort. Територията е голяма, с основно тяло (корпус) и мрежа от 2-3 етажни къщички. Красиви, поддържани градини. Хигиената е на добро ниво, персоналът е отзивчив. Голям аквапарк с 8 пързалки (вкл. по-широка пързалка за пускане с пояс, тръба и центрофуга), отделен аквапарк за най-малките с пързалка-октопод, още една малка и 3 пързалки за малко по-големи деца. Голям басейн към този аквапарк и секция с джакузи. Още един голям басейн в близост до основния бар и ресторанта. Отоплен вътрешен басейн. Частен басейн и бар, предназначени само за стаите около него, има го на снимките. Безплатен лунапарк с виенско колело, гондола, въртележки, ластици и др. Материалната база по моя преценка е много богата. За плажа вече обясних по-горе. Много ми хареса, че е просторен. Нямаше никакъв проблем с шезлонгите нито на плажа, нито покрай басейните, което е добре. 4-5 детски къта с люлки, пързалки, катерушки. Пълно беше само и изключително с руснаци.
Настаниха ни в стая тип "мезонет", в къщичките. Обзавеждането е приятно, модерно, има достатъчно шкафове и гардероби за всички. Безплатно се ползва сейфа в стаята и ежедневно се зарежда мини-бара с всякакви напитки, и то големи опаковки - по литър кола, фанта, мин. и газирана вода.
Относно кухнята - тип "масовка", ястията и десертите се повтаряха, нямаше нищо, с което да те изненадат. Например десертите бяха едни и същи и не бяха нищо особено. (тук правя сравнение с другия хотел, в който бях, там готвеха превъзходно и измисляха разни приятни неща - фестивал на ягодата, вечер на морските деликатеси и др.) Обслужването в ресторанта също не беше на ниво, т.е. чинии и чаши си стояха на масата до последно.
Ако някой го интересува още нещо - да пита. Не оформих добре текста, без нови редове и леко хаотично, ама ме домързява, не е поради незнание.  
С две думи - добър хотел, много богата база, горе-долу добро обслужване, но има още какво да се желае. Нямам сериозни забележки, хареса ми.
Надявам се от разказа и снимките да придобиете някаква представа.

http://www.flickr.com/photos/15572147@N08/sets/72157629994043769/ - снимки от стаята.


Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 12:06 от summer beauty

# 727
  • Мнения: 1 710
Благодаря за отзива. Правя си извод, че за цената си е чудесен вариант за почивка - добри условия на поносими цени.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 559
Summer beauty, мерси за отзива - а около хотела има ли къде да се ходи ? И случайно да имаш впечатления , пък макар и бегли от Сайлънс бийч резорт, че нег одоста ми го препоръча местния водач.

# 729
  • София
  • Мнения: 493
Нямам впечатления от Silence Beach. Аз не го харесвам на външен вид, защото не обичам такива толеми корпуси, предпочитам къщички, но това си е мое предпочитание, затова и не съм го проучвала. Няма къде да се ходи извън хотела, в близост са построени малко по-лъскави магазини, а около тях пейзажът е зле. Ако обичате исторически забележителности - ние бяхме в  античния град Сиде, но бяхме със собствен транспорт.

# 730
  • София
  • Мнения: 6 559
Нямам впечатления от Silence Beach. Аз не го харесвам на външен вид, защото не обичам такива толеми корпуси, предпочитам къщички, но това си е мое предпочитание, затова и не съм го проучвала.
и ние така, и ние  Grinning, ама ми казаха, че бил много зелен  Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 212
Зелен, зелен, колко да е зелен Simple Smile

Огромен е хотелът, разстоянието от стаята, в която бях настанена, до ресторанта, ми се струваше цяла вечност ...

# 732
  • Мнения: 1 710
Биби, как се казваше местния ви водач?
Миналата година Лори почива в Silence и бяха доволни.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби, как се казваше местния ви водач?
Миналата година Лори почива в Silence и бяха доволни.
хм, ама те бяха две - едната беше Зехра, а другата не й запомних името ( висока, едра, усмихната, със светло кестенява коса)

# 734
  • Мнения: 0
Момичета! Намерих нещо, което може да се хареса на тези, които чакат последния момент за резервации /за по-ниски цени/ Дано да послужи на някоя от вас! wavey
http://www.lapni.bg/offer/3412/10.06.-БОДРУМ-със-САМОЛЕТ-най-стилния-хотел-в-района-ISIS-HOTEL-SPA-5-6-нощувки-ULTRA-ALL-Inclusive-само-за-533-лв.-НА-ЧОВЕК-с-вкл.-Самолетен-билет-от-ТРАВЕЛХЪБ

Цената е добра (до колко е реална не мога да кажа) , хотелчето е много готино , обстановката е чудесна , стаите са достатъчно големи и хубаво обзаведени , има много зеленинка .
Но искам да кажа на всички , които възнамеряват да отсядат в Исис хотел - малко е неприятно за възрастни хора или семейства с малки дечица , защото за да се стигне до входа на хотела трябва да се мине по един много голям баир на надолнище . Доста е стръмно и трансферните автобуси често опират в земята и няма как да слязат там Simple Smile А наобратно - доста тежко се изкачва баира и определено е трудно за по-малки деца или върастни хора . Хотелът разполага с малки шатълчета , но не са много като бройка и не са с определен график - въпрос на късмет . Хубаво е да го имате предвид Simple Smile
Иначе хотелчето е чудесно с добър сервиз и много приятна обстановка Simple Smile
Ето и снимка на въпросния баир - хотелът се намира нааааййй - долу Simple Smile Много по-голям е , отколкото изглежда  Joy

http://prikachi.com/images/4/4857004D.jpg

Общи условия

Активация на акаунт