През СЕПТЕМВРИ моето тумбаче, ще е вече малко пеленаче!

  • 22 966
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39
Мами,вчера мойто мъж пуска едни рокаджийски песни на бебока  jumpuu,ама то явно като майка си няма да ги харесва  Laughing

# 736
  • София
  • Мнения: 104
Много ислкам да е EFP иначе от самото зачежане са минали 11 дни

Ами стискам ти палци. Ако потенциалното зачеване е било преди 11 дни е много възможно нивата на хормона още да не могат да повлияят на уринарен тест затова - кръевен.

# 737
  • Мнения: 175
Фейт  Simple Smile чакам новата тема  Heart Eyes та да се изтепосам първа  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 39
Фейт  Simple Smile чакам новата тема  Heart Eyes та да се изтепосам първа  Mr. Green

Дали  smile3508

# 739
  • Мнения: 510
anghella, много си сладка  Laughing Как ще плачеш! И аз с първото бях убедена, че ще е момиче. Всички ми го втълпяваха, имаше си измислено име от самото начало и все си мислех за "нея" И на ФМ в 5-ти месец док. казва- момче е. Ааз "А? Как момче? Сериозно?" ... толкова невярващо. А тя- "Да, абсолютно съм сигурна!" Та се пренастроих уж, но до раждането все се съмнявах  Laughing  И затова сега не съм се настройвала предварително, казах си каквото е, само да е живо и здраво. И момченцата и момиченцата са голямо щастие.
Аз яйца няма да боядисвам, в Събота заминаваме при родителското тяло. Днес малкия трябва да боядисват в градината (и аз разбрах що е то издухване на яйце, а Лъчезар гледаше изумено как се точи яйцето и констатира "Ккаква гадост!"  Joy)
Козунаци четох някъде, че се месят в Събота.

# 740
  • Мнения: 201
Много ислкам да е EFP иначе от самото зачежане са минали 11 дни

Стискам ти палци, и при мен доста късно се появи втората чертичка и беше много бледа, въпреки че бебека е станал малко по-рано от колкото си мислехме! Така че не губи надежда, направи си пак тест след няколко дни.

# 741
  • София
  • Мнения: 476
Аз с първото, още когато видях EFP бях убедена , че ще е момиче. След това и двамата доктори, които ми следиха бременността   го потвърдиха Grinning Но сега нямам никакво усещане Thinking Искам пак момиченце, но най-вече се моля да е живо и здраво и то и аз Praynig

# 742
  • Мнения: 2 802
Фейт  Simple Smile чакам новата тема  Heart Eyes та да се изтепосам първа  Mr. Green

Дали  smile3508

Хайде тогава .... скачайте в нея  Mr. Green  НОВА ТЕМА!!! 

# 743
  • Мнения: 478
Анхела честито ти щъркелче,споко нищо в живота не е 100% сигурно,току виж другия месец момиче излезе на картинката,докато не го видиш с очите си като се роди няма сигурност,и аз се настройвам за розово щъркелче ама каквото станало такова,късно е за промени..Simple Smile))Весели празници на всички!!!

# 744
  • Мнения: 0
eva565 аз си направих теста на първия ден от закъснението и ми беше отрицателен, но седмица по-късно вече EFP  newsm44. Така, че имай вяра и търпение.  Praynig
Анхела честито и от мен синьо щъркелче. Както казват и другите по-важно е, че е живо и здраво. Момчетата не се гледат по-различно от момичетата. Аз имам два броя, да са ми живи и здрави, да не мислиш, че съм знаела как се гледат. Всичко се нарежда от самосебе си, така, че споко. Wink
Аз в момента варя яйцата, взела съм българска боя и по принцип съм доволна от нея. Накупила съм и куп лакове с които после да ги рисувам. Тук при нас е традиция да го правим с децата. То ще пада рисуване до късно вечерта, но веднага щом са готови ще ги  photo и в албумчето.
Козунак няма да меся. Има толкова хубави в магазините. Тази седмица пробвах вече няколко и се спрях на един, който най-ми допадна.
Аз искам да попитам нещо: Моята АГ при последната ми визита ми спомена, че при следващата ще ми даде направление за ФМ. От това, което чувам от вас е, че тя се заплаща. Възможно ли е да ме е подвела?

# 745
# 746
  • Мнения: 1
Момичета блАгодаяра ви за подкрепата

Общи условия

Активация на акаунт