"Черешката на тортата" - 2 сезон - 8

  • 37 770
  • 625
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

   
Най-чаровното, вкусно и забавно шоу "Черешката на тортата" открива своя втори сезон тази пролет по Нова ТВ. Любимци на зрителите – артисти, спортисти и политици, отново ще демонстрират повече от един талант в името на купона.

Всеки делничен ден една известна личност ще приема в дома си или в избрано от нея място четирима други също известни персони. В края на работната седмица с гласуване помежду им ще бъде излъчен победител.

През цялото време в ефира на "Черешката" отново ще присъства едно единствено лице, което ще виждаме постоянно – готвач-консултантът Иван Манчев. И отново той ще бъде едновременно видим и невидим – видим за зрителите и невидим за участниците, чиито избор на продукти, готвене и подреждане на софра ще коментира, като едновременно с това ще дава полезни и професионални съвети на зрителите.

 

Стартът е на 20 февруари от 20.00 часа!!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Втори сезон - 1 тема
Втори сезон - 2 тема
Втори сезон - 3 тема
Втори сезон - 4 тема
Втори сезон -  5 тема
Втори сезон - 6 тема
Втори сезон - 7 тема

# 1
# 2
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 768
Охоо,втора  Flutter  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 6 219
много въпроси, не им запомних отговорите, но мисля, че:
Деси Тенекеджиева ще представи нещо нетрадиционно и ще бъде естетическо издържано.
На въпроса за тортата - залагам на никой, но да видим.
Никой не ме дразни от петорката, напротив - интересни са ми.
Представата за себе си ще променят всички.
Изненадата на Ники Кънчев ще е най - интересна... като втори вариант Васил.
Нехигиенично ще готви Джийсън.

Ще сравнявам в края на седмицата Simple Smile


Момичета анкетата се прави, за да няма хоп, цоп, първа, втора...

# 4
  • Мнения: 3 410
Надявам се на интересна седмица!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Поредната седмица, в която няма един, който да ми е симпатичен. За депутатката съм пас, защото всъщност нищо не зная за нея, но другите...мамма миа...

# 6
  • Мнения: 130
Само Джийсън Брад Люис ми е симпатичен от петицата. Деси Тенекеджиева ми е антипатична - каквото и да направи - няма да ми хареса Crossing Arms Останалите са ми безразлични Whistling Но се надявам да е интересна седмицата. Най-добра изненада очаквам от Ники Кънчев  Peace

# 7
  • Мнения: 1 252
Маме, благодаря за вложения труд и нашия комфорт. Hug

И аз доколкото знам Ники Кънчев не може да готви. Това , че е бил студент в Москва също не е гаранция. То и аз бях , но докато бях съвсем не мислех за готвене , даже хич.
Мисля , че Деси ще е най добра или Петя. Залагам при тях да видим нещо  интересно и ново в кулинарията.
А си мисля , че при Кънчев ще е най - забавно , особено ако в края на седмицата...

# 8
  • Мнения: 9 865
На първите три въпроса - по-скоро никой. Мисля, че Деси ще приготви нещо нетрадиционно, очаквам от нея и/или Ники да сервират най-естетично (и аз не знам защо така очаквам). Най-зле препдолагам,че ще готви Людмил, най-много ме дразнят той и Ники Кънчев. Депутатката съм я гледала в две интервюта и въобще не ми е приятна, но мисля, че ще готви добре, може тя да ми промени мнението за себе си Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 190
Да ви последвам   и тук  Laughing
За  Десито  и аз нещо съм скепти4но настроена ,незнам  никога не съм я харесвала .
Ники  Кън4ев и  ми е  интересен  какво ще сътвори   chef
Другите  нищо не ми говорят  Laughing Laughing
И  си мисля  4е  Кън4ев ще се представи най-подобаващо  bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 8 114
Този Джийсън Брад Люис защо му е нарисувано лицето? Така ли си ходи по принцип?

# 11
  • София
  • Мнения: 627
  chef Маме , хубава тема както винаги  HugSimple Smile
Нямам представа кой как ще се справи с готвенето и посрещането на гостите , гласувах в анкетата така като и на предната - на посоки и симпатии  Embarassed . Най вероятно това момче Джийсън ще е резила на седмицата , понеже си правя асоциации с Александра  Thinking

Този Джийсън Брад Люис защо му е нарисувано лицето? Така ли си ходи по принцип?
Може би за да е по атрактивен . Мисля че по време на Х-фактора започна така да се рисува , май на предварителните кастинги не беше така.

# 12
  • Мнения: 2
За  Десито  и аз нещо съм скепти4но настроена ,незнам  никога не съм я харесвала .
Ники  Кън4ев и  ми е  интересен  какво ще сътвори   chef

Припокрива се с моето мнение.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 251
Да ви следя тук, защото следващата седмица няма да мога да гледам.

# 14
  • Мнения: 4 936
миналата седмица се надявах с поведението си в Черешката -поне 1 от участниците да промени мнението ми за него - уви! За следващата седмица - пак се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт