® Ebay - тема 79

  • 36 551
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 207
Такааа,не се стърпях и пуснах пробно една обява в Ибей пък да видим,след приключването ми дава начини за плащане на таксите - избирам Пейпал,после показва тел ми номер и имам 2 опции да избера - "Call me"/ "Text me" тук вече не ми е много ясно какво да правя - някакъв пин пише,че ще ми пратят....Моля за помощ  Praynig

П.П. Ако пиша,че приемам връщане,пощенските за връщане ще са за сметка на купувача,нали?А ако пиша,че не приемам и той не е доволен директно се започва диспут така ли?
Po6tenskite sa za tvoia smetka

Имам предвид тя ги пуска от Англия до БГ за да ги върне и аз после трябва да възстановя и сумата и пощенските и,така ли?
Моля пак някой да се включи как да платя таксата за публикуване на обява?

# 736
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Момичета,чакам една блуза, която продавачката е отбелязала, че е изпратила на 28 април.Прогнозната доставка е 3-8 май и до днес все още не е пристигнала (насочила съм към УК адрес на превозвач). Колко време трябва да изчакам,за да пусна диспут за неполучена стока и изобщо какво ще ме посъветвате да направя?


По принцип срока за пускане на диспут за неполучена стока е 45 дни от датата на плащането. Според мен имаш още време  Peace Дано да пристигне скоро  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 1 210
Момичета,чакам една блуза, която продавачката е отбелязала, че е изпратила на 28 април.Прогнозната доставка е 3-8 май и до днес все още не е пристигнала (насочила съм към УК адрес на превозвач). Колко време трябва да изчакам,за да пусна диспут за неполучена стока и изобщо какво ще ме посъветвате да направя?


По принцип срока за пускане на диспут за неполучена стока е 45 дни от датата на плащането. Според мен имаш още време  Peace Дано да пристигне скоро  Heart Eyes
Надявам се, но имам други,които за това време са пристигали в Бг,а тази още я няма при превозвача дори,та си мисля че ще пия една студена вода  Close Преди да пусна диспут трябва ли да пиша на продавачката или не?

# 738
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт