Мързеливи красавици - 6

  • 46 813
  • 739
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ШЕСТАТА поред възродена тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.




Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, което вече го издига на пиедестал.



Напоследък в темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Ето и предишните теми:

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 10:48 от Tyra

# 1
  • Мнения: 8
Първа ..  Sunglasses

Прекрасно оформление Tyra   bouquet Heart Eyes

Времето е толкова гадно,че ме мързи двойно повече от обикновено.Вчера се намазах със стимуланта, а и с маската за лице на Avon с минерали от Мъртво море,та сега и косичката и личицето ми са доволни.
B последно време ми се върти и идеята да стана малко по-русичка,както преди няколко години.Косата ми постепенно потъмнява,сега е светло кестенява което на мен хич не ми харесва.Дали ако си взема руса боя ще хване,или трябва първо да се обезцвети косъма ?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 474
Tyra,темата е страхотна!Благодаря     bouquet
 Само искам да ти кажа,че линка в старата тема,който трябва да води към тази тема,не води тук,а отново в старата 5.

# 3
  • Мнения: 0
Tyra, оформлението е страхотно! newsm81
... Издигам еднолично кандидатурата ти за почетен оформител на темите ни занапред! newsm18  Mr. Green

# 4
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Tyra,темата е страхотна!Благодаря     bouquet
 Само искам да ти кажа,че линка в старата тема,който трябва да води към тази тема,не води тук,а отново в старата 5.



Знам, но не мога да го оправя, защото е заключена.
Постнах си точния линк, но се бъгна нещо... Crazy

# 5
  • Мнения: 4 569
аз съм адвоката на дявола  Twisted Evil
-линка за нова тема води в старата
-за BB кремовете има тема и към нея може да сложи линк в първия пост
-свелосините букви са трудни за четене

# 6
  • Мнения: 540
Аз се включвам с подкрепа за издигнатата кандидатура на Тайра  Hug

Поли в предната тема беше написала, че пие Бейлис и веднага и аз си сипах едно малко и успях да се разчувствам даже  Crazy

За днес - оформяне на ноктите, още се кумя на 1 лак тук...  май по-скоро ще се лакирам  Laughing
Докато се наканя да си отрежа косата, тя доста порасна и започнах да се чудя сега пък, искам ли да е къса или така се харесвам повече  Joy

Я дайте предложение за парфюм! Подарих си всичките, защото когато забременях не ми понасяха, изчаках да родя, но и месеци след това ми бяха все така противни. Вече 8-9 месеца карам само с 1, но той свършва и сега ми трябва нов... харесвам цветни (ако има розова нотка или виолетка перфектно  Heart Eyes)

# 7
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
аз съм адвоката на дявола  Twisted Evil
-линка за нова тема води в старата

Бъгна се нещо, а после заключиха темата. Т.е. не мога да се редактирам.  Mr. Green

-за BB кремовете има тема и към нея може да сложи линк в първия пост

СтигнАх до 6-та страница и ме домързя да търся темата. Дайте линк.  Wink

-свелосините букви са трудни за четене

Но пък толкова си отиват с очите на мацката....Естет, Естел, естет съм.

# 8
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Я дайте предложение за парфюм! Подарих си всичките, защото когато забременях не ми понасяха, изчаках да родя, но и месеци след това ми бяха все така противни. Вече 8-9 месеца карам само с 1, но той свършва и сега ми трябва нов... харесвам цветни (ако има розова нотка или виолетка перфектно  Heart Eyes)

Кат' си написала виолетка и веднага се сетих за Ултравиолет.  Mr. Green МноУ креативно, а? Joy
Чуден за лятото е Аква ди Джоя на Армани. Много свеж!
Аз си имам 4 фаворита (Мадмоазел, Жадор, Идил, Шанс - Tendre), които трудно сменям с други, да не кажа хич.  Mr. Green
За лятото мисля да си взема новите леки варианти на Жадор и Идил.  Heart Eyes
Имам органична непоносимост към аромати тип Айнджъл и Джангъл.  Sick

# 9
  • Мнения: 0
Я дайте предложение за парфюм! Подарих си всичките, защото когато забременях не ми понасяха, изчаках да родя, но и месеци след това ми бяха все така противни. Вече 8-9 месеца карам само с 1, но той свършва и сега ми трябва нов... харесвам цветни (ако има розова нотка или виолетка перфектно  Heart Eyes)

Напоследък много харесвам и редувам този и този. Не мога да преценя кой от двата ми харесва повече, сякаш клонях към втория, но последната седмица се разколебах отново. Simple Smile

# 10
  • USA
  • Мнения: 7 298
Я дайте предложение за парфюм! Подарих си всичките, защото когато забременях не ми понасяха, изчаках да родя, но и месеци след това ми бяха все така противни. Вече 8-9 месеца карам само с 1, но той свършва и сега ми трябва нов... харесвам цветни (ако има розова нотка или виолетка перфектно  Heart Eyes)

Привет и от мен в темата на хубавиците.
На прима виста,защото и аз съм в търсене на летен аромат, се сещам за новата серия на Ралф Лорън the big pony fragrance collection - чудесни флорални и трайни аромати за лятото.Имам мостри от 4те аромата,като определих за себе си лилавия и жълтия за най-подходящи.

# 11
  • Мнения: 4 569
 Hug Tyra

Аз щях да те попитам не ти ли е неудобно да цитираш момичето с естилайзъра /така ли се пише  Crazy /, то може да не иска да ѝ има ника.
Усетих се навреме да погледна обаче.  Sunglasses

ВВ кремове http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620777.0;all

това не видях дали го има http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627151.0;all
и онази за бързия растеж на косата  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 5 474

Я дайте предложение за парфюм! Подарих си всичките, защото когато забременях не ми понасяха, изчаках да родя, но и месеци след това ми бяха все така противни. Вече 8-9 месеца карам само с 1, но той свършва и сега ми трябва нов... харесвам цветни (ако има розова нотка или виолетка перфектно  Heart Eyes)
Щом харесваш виолетки ще ти предложа един от любимите ми Insolence на Guerlain.Много запомнящ се,различен и траен аромат,силно се усеща виолетката.
http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Insolence-Eau-de-Parfum-4566.html
А ако ти се струва много тежък този е по-лек вариант
http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Insolence-667.html

Друг мой фаворит (особено за топлите месеци) е Еуфорията на Келвин Клайн,много нежен аромат
http://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/Euphoria-Blossom-254.html

И Idylle на Гарлен не е за изпускане  Peace
http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Idylle-6341.html

# 13
  • Мнения: 540
Много благодаря, ще душна тези, които са ми непознати и когато се спра на нещо ще споделя Hug Ралф Лорън и Герлен никога не съм помирисвала.
Видях и реклама на нов парфюм на Валентино - Валентина. Преди обожавах V и си имам някаква симпатия към марката, ако някой го има да сподели  Praynig


Напоследък много харесвам и редувам този и този. Не мога да преценя кой от двата ми харесва повече, сякаш клонях към втория, но последната седмица се разколебах отново. Simple Smile

ох на мен ми бяха любими, но вече не ги понасям върху себе си за съжаление  Confused и 2 от подарените бяха те.

# 14
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 171
Присъединявам се уютно да мързелувам при вас и да ви се наслаждавам как "мързелувате" вие - маски, маникюри, педикюри.....
Да попитам и аз за предложения за добър околоочен за заличаване на финните линии и дневен крем 35 + за смесена кожа от по-масовите...
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт