Прочистване на организма от паразити

  • 884 987
  • 1 333
  •   3
Отговори
# 375
  • софия
  • Мнения: 3
благодаря за предложението  Simple Smile.   аз се поориентирах в последствие и ги намерих- тази препоръчаната от теб от тинктурите най-много ми хареса/като цена , количество и съставки/, още не съм поръчал, че се чудя дали да е тинктура или капсули, че като четох коментарите на някои хора хич не им понасят тинктурите като вкус, а и тази  се пие по някаква схема изглежда с постепенно увеличаване на дозата  Thinking.
от капсулите съм се спрял на тези: http://www.iherb.com/search?kw=Kroeger+Herb+Co%2C+The+Original+W … x=19&y=20#p=1, но още се чудя.... то и тинктурите си имат положителни страни де. newsm78

# 376
  • Мнения: 63
markgog Тези хапове и аз ги бях гледала, доста го умувах, но ме спря липсата на карамфил, а и не мога да го дозирам за децата. Другите съставки знаеш ли ги какви са и за какви паразити? И аз бих си го поръчала при следваща поръчка.  Като пробваш сподели мнение.
Мисля, че и за тези хапчета имаше споделено мнение с начина на приемане. Според мен дори и да си купиш хапчета пак трябва последователно да ги въвеждаш, за да привикне организма. Има алтернативи и в Бг билкарии и всички се пият по някакви сложни схеми, всяка съставка поотделно и с различен период на прием. Всичко това е съобразено с различните паразити и техните яйца. Не е толкова лесно да се отърве човек от паразитите. Това пълнолуние направих пълен прием и в допълнение пих и хума. На кучето я давам вече втора седмица и продължава да вади яйца. Ще й давам докато спрат яйцата и по този начин ще разбера колко е оптималното време на прием.  Wink

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 17:29 от didka_80

# 377
  • софия
  • Мнения: 3
Дидка-хаповете имат карамфил, освен черното орехче и обикновения пелин имат и горчив пелин и някаква папрат/не я зная за какво помага/, но за карамфира пише, че го има и него. може би ще ги поръчам, но не зная кога ще е, че да наглася сумата до към 17-19 долара или като правя някоя по-голяма за митница. иначе няма проблем ще кажа, и дали е капсула или хапче което може да се разделя.

# 378
  • Мнения: 63
Здравейте, домашната ми тинктурата от орехчета е готова вече. Някой да даде съвет как да я дозирам? Пелин и карамфил да стрия ли вътре и в какво съотношение? До колко години след приготвянето й е срока на годност?

# 379
  • Мнения: 0
Здравейте! Регистрирах се днес ,темата е много интересна. Но все пак здравословни проблеми ме доведоха тук. Бих искала да помоля някой,който поръчва от айхерб да поръча и за мен,понеже не се оправям с тези поръчки. Ако някой е съгласен, да ми пише на лични телефон да се свържа. Безкрайно съм благодарна за всякаква помощ!

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
...
Много по-гадно е на вкус и за сополи не върши никаква работа, заради което ме съмнява дали действа.

Ще споделиш ли как даваш капките в носа на децата. Разреждаш ли ги и как. Детето има хрема и смятам да пробвам.

# 381
  • Мнения: 63
...
Много по-гадно е на вкус и за сополи не върши никаква работа, заради което ме съмнява дали действа.

Ще споделиш ли как даваш капките в носа на децата. Разреждаш ли ги и как. Детето има хрема и смятам да пробвам.

Слагам 5-6 капки от алкохолната тинктура във физиологичен разтвор(5-10мл). Изпръсквам за 24 часа. За 24 часа ще разбереш дали се повлиава или не. Ако се повлияе си приготви същата доза пак за 24 часа и така докато изчезнат сополите. По принцип до 3 дни се оправят, а ако ги хвана съвсем в началото за 1 ден.  Peace

# 382
  • Мнения: 1 906
Какъв е крайния  резултат при използване на тройната комбинация от билки?

# 383
  • Мнения: 1 780
Преди време попаднах на следната статия "....Единственото възможно натурално противопоставяне на всички токсични храни и напитки, токсичен въздух, токсична околна среда, прах, отрови, цигари и др. е лесно достъпното за нас натурално свръх оръжие за самозащита и изчистване съчетанието от КУРКУМА + КОРИАНДЪР ! По 1/2 супена лъжица смлени от едното и другото се смесват във всяко любимо ваше ястие един път дневно. След 15-20 мин. КУРКУМАТА + КОРИАНДЪРА вече са открили и се съединяват с всички токсични вещества, ненужните мазнини, бактерии и вируси и почваме да ги изхвърляме (по голяма и малка нужда). Да не се взимат след 19 часа защото ще ставате до тоалетната през нощта. Никога да не се варят при готвене на ястия, а да се приемат сурово-смлени в топли, но не горещи храни. Аз ги смесвам в кисело млеко + мюсли, супи, леща, фасул, салати и др.
КУРКУМА + КОРИАНДЪР по 1/2 супена лъжица от двете е асолютно ефикасно, най-доброто при алкохолизъм, запек, главоболие, болки в стомаха, тютюнопушене, за бояджии, миньори, обущари, чистачи и др. Особено за жените при всекидневно взимане за 2-3 месеца ще изчезнат всички ненужни мазнини/тлъстини от корема, ханша, задника и бедрата без да сменяте диетата си....."
   "Зарибих се" от факта, че  са евтини и достъпни средства за прочистване от паразити, още повече от дискусията която е под статията прочетох ласкави отзиви  тези продукти. От моя скромен опит /пих ги малко над 4 месеца/, мога да кажа, че:
   -  нямам вече трудно заспиване и многократни пробуждания през нощта
   -  тонус през целия ден
   -  регулирах дефекацията
   -  леко дръпнах надолу с килограмите
Лошото при мен е че не съм упорита с приема им и спях да ги вземам, лека- полека явно паразитите започват да се завръщат в организма ми. Явно трябва да се прави постоянно.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
А можеш ли да споделиш в какъв вид си ги купуваш. Мисля, че съм ги виждала само като изсушени подправки.

# 385
  • Мнения: 1 274
За кориандъра не съм така информирана, но куркумата наистина е супер храна.

Купувам на женския пазар - насипна от магазинчетата в началото откъм Екзарх Йосиф. Много изгодно излиза.

# 386
  • Лондон
  • Мнения: 403
    
КУРКУМА+КОРИАНДЪР=ЧУДО

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2995.0

# 387
  • Мнения: 1 274
А кориандър от къде може да се купи изгодно? На зрънца ли се взима или смлян? Предполагам, че второто.

Мисля, че ако някоя от вас е пробвала това чудо и има положителни отзиви е добре да започнете нова тема, за да научат повече хора и да чуем повече подробности. А и тук не е съвсем по темата.

# 388
  • Мнения: 1 267
само запис. откриха паразити при малкия, макар и в рамките на допустимото.
всички те обаче са причина за последващите болести.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2013, 09:58 от Анe

# 389
  • Мнения: 63
Аз винаги си салгам куркума в постните ястия и супите вместо застройка. Урината ми става  силно жълта дни след това, даже в началото зеленее. Glamur ти имаш ли подобни наблюдения. А за кориандъра една приятелка ми даде семенца домашно отгледани и от скоро си слагам в салатките.
Glamur благодаря за полезната информация   bouquet .

Общи условия

Активация на акаунт